Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha újra születnék, vagy két életem lenne... fórum

Ha újra születnék, vagy két életem lenne... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. jan. 2. 10:18
Az életünket úgy kell elfogadni ahogy van.Történnek jó és rossz dolgok,hibázunk amiket később megbánunk,de így teljes az életünk.Én is sokmindent másképp csinálnék ha lehetne,de most már mindegy.
2007. jan. 2. 09:52
Engem ez az egy élet is teljesen kielégit.Szeretem a munkámat,környezetemet és elsősorban a családomat.Akárhányszor leszületünk mindig vannak akadályok amiket le kell küzdeni,hogy azáltal megerősödjünk és bölcsebbekké váljunk.Tanulási folyamat nélkül nincs haladás.De ha tehetném inkább nem születnék le többet,inkább angyalka szeretnék lenni!
2007. jan. 2. 00:06
Ha ujra szuletnek, gyanakvobb lennek, nagyon megvalogatnam, kivel osztom meg a titkaimat. (Ez meg most sem keso, csak visszanyulni nem lehet az idoben...)
2006. okt. 27. 19:41
Ha a mostani eszemmel születnék: merőben másként élnék; persze a gyerekeim és a férjem újra kérném a sorstól de sok embert nagy ívben elkerülnék.
2006. okt. 27. 10:07
talán nem hagytam volna, hogy középsuliban terrorizáljanak az akkori "menő csajok". Mostanra az összes egy lepukkan ócska ... lett. És mindenki ezt gondolja róluk.
14. zena01
2006. okt. 3. 09:29
Ha újra születnék mindent ugyanúgy tennék mnit most, kivéve, hogy 18 évesen érettségiztem volna nem 30 évesen.
2006. szept. 13. 22:41
életművész,valami ilyesféle. Vagy csak egy sima busman a a Kalahári sivatagban, teljesen távol a civilizációtól.
12. zoja
2006. szept. 12. 18:06
olyan memóriát szeretnék mint a lány az első 50 randi című filmben.
2006. szept. 11. 21:59

Ha újra születnék,akkor sztárlennék hogy kipróbálhassam milyen a sikeres,vékony,milliárdos,"boldogtalan" élet.

De ha komolyan belegondolok akkor zongorista lennék!

10. emagdi
2006. szept. 11. 13:57
én nagyon nagyon nagyon sokat utaznék, ha új életem lehetne. próbálnék valami olyasmi állást szerezni, ahol erre lehetőségem van.
2006. szept. 11. 13:52

Ha újraszületnék?

Semmit sem csinálnék másképp, kivétel: van néhány ember, akit messziről elkerülnék!

2006. szept. 11. 13:20
Élsportoló szívesen lettem volna, mondjuk úszó :) De siralmas vagyok minden sportágban :)
2006. szept. 11. 12:09
Ha két életem lenne, az egyikben nagy családom lenne, a másikban szingli lennék és mind a kettőről leírnám a véleményemet, tapasztalataimat.
6. rika
2006. szept. 6. 13:41
Én állatorvos akartam lenni, de hülye vagyok a kémiához. És valószínűleg már a melokezdetkor elkezdtem volna takarékoskodni lakásra, mert az életbe nem lesz.
2006. szept. 4. 13:32
Én gazdag szeretnék lenni. :) Legalább egy kicsit. :)
2006. szept. 4. 11:52
Szeretem a munkam( konyvelo, meg logisztikai vezeto vagyok ) de az uj eletemben kertesz..vagy valimi ehez hasonlo...kert tervezo, novenygondozo szeretnek lenni .
2006. szept. 4. 11:23

Ha újra születnék akkor bíztosan valamilyen zenei dologgal is foglakoznák, /énekkar, hangszer,

vagy tánc/ a mérlegképes könyvelői foglalkozás mellett. A korcsolyázást sem hagynám abba, mert valamilyen sportot csak kellene csinálni, mivel így ebbe az ülőfoglalkozásba elkorcsul az ember teste, izomzata.

2006. szept. 3. 20:51
Én restaurátor vagy porcelánfestő szerettem volna lenni. Imádom a pepecselős, aprólékos munkákat. Rajzoloni is szerettem mindig, ezért lettem végül rajztanár. Most már nem bántam meg, szeretem a munkám!
2006. szept. 3. 18:34
Gondoltam, feldobom ezt a témát, mert bár szeretem a munkámat, néha többre, másra vágyom. lennék például stylist, mert nagyon szeretem a ruhákat variálni, kiegészítőkkel kombinálni, másokat gondoltaban átöltöztetni :-). Vagy aerobikedző, de gyerekként nem mozogtam eleget, így csak hobbiból űzöm, nem vagyok hozzá elég ügyes. Hát Ti, mik lennétek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook