Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holnap lesz életem legfontosabb randija! Praktikákra, tanácsokra lenne szükségem, hogy laposabb legyen a hasam. fórum

Holnap lesz életem legfontosabb randija! Praktikákra, tanácsokra lenne szükségem, hogy laposabb legyen a hasam. (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. 40163fd81d (válaszként erre: 65. - Hajno1)
2010. aug. 10. 10:06
:)))
65. hajno1 (válaszként erre: 63. - 40163fd81d)
2010. aug. 10. 09:59

Nahát, míg írtam a bő lére eresztett dörgedelmeimet, nem vettem észre, hogy közben pár szóban már összefoglaltad mindazt, amit mondani akartam. Egy srófra jár az agyunk:)


Xéna, pasi annyi van, mint csillag az égen, válasz olyat, aki alkalmas a kapcsolatra!

64. hajno1
2010. aug. 10. 09:55

Először is letenni a Terézanya jelmezt azonnal!


5 perc után fel kellett volna állnod és szélsebesen otthagynod őméltóságát, aki a randin a saját elpuskázott életéről ad elő sirámokat. Kell neked egy olyan pasi, aki a múltban él, és a régi csalódásaival traktál? Nem rólatok kellene hogy szó legyen az ő sebzett lelke helyett? Ebből soha nem lesz egyenrangú kapcsolat, az ilyesmi nem idő, hanem jellem kérdése.


Sajnos sok pasinál bevett módszer, hogy panaszkodnak, sajnáltatják magukat, ha megszimatolják, hogy a nőnek van lelke, és lehet nála így taktikázni. Amint a mellékelt ábra mutatja, a te lovagod remekül taktikázott - ne mondd, hogy áááá, dehogy, csak így meg úgy meg stb. - , bejött neki, hatással volt rád, megsajnáltad, és kiszolgáltad.

Mi az hogy csak te szereztél neki örömet? Na ne már, nem kell a szánom-bánom, tán földrengés volt közben vagy atomtámadás, hogy nem volt módja viszonozni? Ezer és egy féleképpen megtehette volna, ugye tisztában vagy vele? Önző dög! Ez a dolog nem rólad szól, nem is rólatok, kizárólag róla.


Még nem késő, nem bonyolódtál bele, lépj tovább, és tanulj az esetből! Eszedbe ne jusson a dadája, az ápolónője, a lelki masszőrje lenni! Nem a te dolgod az ő sebzett lelkét gyógyítgatni, neki magának kell a problémáit megoldania, és ameddig nincs kész vele, felelőtlenség kapcsolatba bocsátkoznia.

Keress olyan pasit, akinél te is játszol, nem csak a múlt árnyai. Hidd el, megérdemled, jár neked az élettől!

Az alakoddal kapcsolatos gondjaid emellett milyen apróságnak tűnnek már, ugye? Lehet ez a fickó maga Brad Pitt, nem érdemelte meg, hogy ennyit tipródj miatta.


Majd elfeledtem, tényleg nem is gyanakszol egy cseppet sem, hogy lehet az , a Gizi meg a Kata meg a többi nő mind milyen gonosz volt, hogy csak bántották szegény jó embert, aki maga a megtestesült jóság, aki elsírja magát a boldogságtól, ha valaki szépen néz rá? Jaj, Móricka, nyisd ki a szemed, ne dőlj be a manipulációnak!

63. 40163fd81d (válaszként erre: 50. - Cb4d6e9d49)
2010. aug. 10. 09:33

Szerintem nyugtázd ,és spongyát rá,nem érdemes többet foglalkozni vele:)))

Jöhet a következő versenyző,csak jobban válogass.

Ha sír neked valaki az első randi azt vedd figyelmeztető jelnek és menekülj!:D

62. fehérleander (válaszként erre: 61. - 99b47f0117)
2010. aug. 10. 09:14
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs igaz!
2010. aug. 10. 08:08
Szerintem ha a száraz tényeket nézzük akkor az első intim este úgy telt hogy a srác kihasználta szegény Xénát. Ezek után pedig dobja...ez nagyon pofátlan dolog! FELEJTSD EL ŐT!
2010. aug. 9. 23:23
tulajdonképpen régóta ismerted őt? most találkoztatok előszőr?
2010. aug. 9. 23:12

Nade most komolyan? Mi lenne, ha segítenék legyőzni a dolgaid?


Így gondoltam,ni:)

2010. aug. 9. 23:11

Biztosan sokan a torkomnak ugranak most a kérdésemért, de nem éri meg rákérdezni, hogy :

-Nade mot komolyan? Mi lenne, ha segítenéd neki legyőzni a dógait?

57. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 54. - 5bfba16667)
2010. aug. 9. 23:06
Úgy tűnik...
56. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 52. - C9cd845d08)
2010. aug. 9. 23:06
Igen,csak ukk-mukk...
2010. aug. 9. 23:05

Fel a fejjel...


Most még nehéz..aztán meglátod könnyebb lesz...


Ne ess kétségbe..a kicsid is megérzi...


Nem mindig úgy sikerül az élet ahogy eltervezzük..de ezért egyedi...


Nyugodj meg...ez a legfontosabb... s még ki tudja..bármi lehet...

2010. aug. 9. 22:55

Tehát ennyi?

A pasi beijedt, és kész,vége??

2010. aug. 9. 22:48
ja most olvastam hogy mit írt...szerintem nincs tisztában önmagával sem..
2010. aug. 9. 22:47

és csak úgy ukk-mukk? meg sem indokolta?

pedig annyira vártad ezt a találkozást...

2010. aug. 9. 22:43

Levélben.

Jáááj..

nem korrekt..

2010. aug. 9. 22:40

Ezt a levelet kaptam tőle,kicsivel ezelőtt:

"Kérlek ne haragudj rám,de nem tudom viszonozni az érzelmeidet.Szemét nem akarok lenni Veled,kihasználni sem foglak.Lehet tényleg idő kell,hogy tisztuljak.Nagyon sajnálom...

"

49. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 48. - 5bfba16667)
2010. aug. 9. 22:38
Nem tudom,nem értem...
2010. aug. 9. 22:37
Miért?
2010. aug. 9. 22:22
Ma este finoman kidobott....Ennyi
46. 99b47f0117 (válaszként erre: 45. - Cb4d6e9d49)
2010. aug. 9. 15:20
Bár azt nem értem hogy miért csak te okoztál neki örömet, de azt javaslom ha szereted és úgy érzed nem használ ki akkor légy vele türelmes és szerintem az idő mindent megold majd.
45. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 43. - FairyJ)
2010. aug. 9. 13:05

Sziasztok!

Köszönöm a jótanácsokat!

Nos,a Randi...

Az jólis alakultmeg nem is,de inkább nem.A külsőmmel nem volt baj,a belsőmmel sem,azt hiszem.

Csak egy lelkileg nagyon sevbzett emberről van szó,aki nem igazán tudja külön választani,hogy ezt a "gizi" tette velem,ez meg a "kata",aki még nem ártott.Megijedt az érzéseitől.Elsírta magát,hogy én milyen jó vagyok hozzá...Megható volt.Azt hiszem minden baja közül a legjobban attól szenved,hogy nem ő nevelheti a kislányát,mármint,hogy nem töltheti vele a mindennapjait.Emellett az előző kapcsolatában rengeteg megaláztatás érte,és alány sajnos ott lakik abban a faluban,ahol ő is.Azt mondja nem szereti már őt,de rossz,hogy minden nap látja.Fél az érzéseitől,mert szeretni,eddigi tapasztalatai alapján,fájdalommal jár.

Egyébként csodálatos,különleges,nagyon mélyérzésű,érzékeny ember.Nagyon szeretnék neki segíteni,fogni a kezét,meggyógyítani a lelkét,-totál depressziós.Tegnap teljesen megnyílt és elmesélt mindent...

Az intimitásról:...

Bizonyos fokon sor került rá,végül én szereztem csak örömet neki.Amitől aztán persze,megint csak pokolian érezte magát,elmondta a saját személyét jón kívül mindennek.Pedig,ha szeretünk,adni,csak adni is öröm,szerintem.De nehéz volt lenyugtatni.Mindezeken túl nagyon örültünk egymás jelenlétének,méhg mindíg olyan szép minden,mint volt.Meg kell gyógyítanom!Mit tegyek?Tudom,hogy rám hallgatni fog,de nem tudom hogyan kezdjem...-:(

44. 40163fd81d (válaszként erre: 16. - Mirta)
2010. aug. 9. 12:04
Miért olyan ijesztő,van egy rakás szép darab ez csak egy a sok közül.....már én is szemezgettem velük:))))))
43. FairyJ (válaszként erre: 42. - Dbc526ea53)
2010. aug. 9. 11:57

Igazad van.


Nos, kíváncsi lennék hogy alakult a randi.:)))))

42. dbc526ea53 (válaszként erre: 39. - FairyJ)
2010. aug. 7. 22:12
Az első randi előtt,egy nappal,nem javasolnám a mályva tea kipróbálását,majd később,fokozatosan,próbálja ki,szoktassa a szervezetéhez,hogy be tudja állítani a megfelő adagot,ami még, nem okoz hasmenést,de a hatását ugyanakkor eléri. Minden szervezet más,sokaktól hallom,hogy valaki nem tudja használni,mert nagyon meghajtja,bármilyen kiS adag is.
2010. aug. 7. 22:08
Szerelmet szimatolok:-) Puffadásra az édeskömény tea nagyon jó, a borsmenta is segít. És ha nagyon magabiztos szeretnél lenni, esetleg meglepheted magad egy alakformáló bugyival... olyan, mint a mamabugyi, csak kifejezetten a karcsúsításra találták ki, van egészen térdig leszorító is:-)
40. dbc526ea53 (válaszként erre: 15. - Cb4d6e9d49)
2010. aug. 7. 22:01

Sziasztok.


SOK SIKERT NEKTEK!


Szavaidban meglelheted,a kérdéseidre a válaszokat:))


Igazad van,ezen (mindhárom) gondolatodat tekintve.:))

39. FairyJ (válaszként erre: 38. - Anikko)
2010. aug. 7. 21:47

Ugyanerre gondoltam:) Olyan aranyos, ahogy izgul:)

Szerintem jó ötleteket adtak, nekem pl. a mályvatea szokta "levinni" a hasam, de az nem mindenkinek van otthon:)

38. anikko (válaszként erre: 24. - Cb4d6e9d49)
2010. aug. 7. 21:40

Nagyon cuki vagy, hogy 31 évesen így izgulsz, ne értsd félre, nem vagy öreg, vagy ilyesmi, de -főleg ha van egy fiad- gondolom sok mindent megéltél már, volt már jó pár randid, és ilyen izgatott vagy!

Egy kalappal!

37. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 36. - Violamama)
2010. aug. 7. 21:40
Hálásan köszönöm!:))))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook