Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha sminkeled magad, akkor hogyan teszed igazán tartóssá az alapozót az arcodon, illetve hogyan fixálod azt? fórum

Ha sminkeled magad, akkor hogyan teszed igazán tartóssá az alapozót az arcodon, illetve hogyan fixálod azt? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Lexibaba)
2013. jún. 10. 13:44

ÉRtem,ezt a fajtát még nem próbáltam,két fajtát váltogatok most:a már emlitett érintésálló Astort és van a max Factornak egy új terméke,a 3 in 1,amit reklámoznak is.Szeretem mindkettőt,beváltak,kipróbáltam a skin match alapozót,na azt pl egyszer próbáltam ki és a kukában landolt,pedig az is drága:S

szóval eddig ez a kettő vált be,mint alapozó,szép egyenletes,természetes hatás,de sajna az emlitett esetekben sajnos sokszor"javitásra"szorul,pl télen ha elmegyek vhová még az orrom se fújom ki,roppant kényelmetlen így:S

6. Lexibaba (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2013. jún. 10. 13:42

Hát azért amiket feloztál nem nagyon lehet kikerülni. Ha meg vagy fázva, sztem az az utolsó gondod. Ha meg egyszer kétszer ki kell fújni az orrod, úgy hogy a zsepivel az egész orrodat beteríted, hmm sztem ez nem gyakori, úgyhogy akkor pótolni kell.

A sminkes arcot nem vakarjuk, nem piszkáljuk, szempestéket nem kenjük szét. Ha viszket, akkor azt szoktam, hogy odanyomom az ujjam és húzgálom a bőrrel együtt, vagy megpaskolom. A nózinál, meg alul nyitott tenéyr felső részével az ujjakkal, mert úgy nem tűnik úgy, hogy mást csinálnál.


evés megint egy külön kategória. Ha nem kened szét magadon a kajcsit :D

Akkor ne törölgesd az arcod szalvétával mindenhol, hanem csak az ajkaidon :)

5. Miss Angel (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2013. jún. 10. 13:39

púder milyen?

mert én is szoktam olykor,de lehet akkor az nem jó és azt le kellene váltanom.ráteszem,dec tök mindegy,semmit nem ér.most per pillanat a miss sporty egyik fajta púderét használom,,de ezt a márkát mostanság am se dícsérik,meg az alapozóját sokáig használtam,átváltottam márkásabbakra,hát ég és föld a különsbség,az biztos.ha púder,akkor milyen márka legyen??

2013. jún. 10. 13:38

Hmm... Jó minőségű alapozót kell venni. Ajánlom a NYC all day long alapozót. Én fél éve csak ezt használom és tökéletes!

[link]


Tényleg hatásos! Am ilyen szaki műsorokban azt szokták javasolni, hogy korrektorral fedjük el a bőrhibákat. És arra megy egy vékony réteg alapozó, ami csak az egyenletes színt adja meg a bőrnek, nem a bőrhibák elfedésére való

2013. jún. 10. 13:36

sziasztok,van már alapozással kapcs fórumom,de gondoltam igy talán hamarabb kapok választ a kérdésemre.

ha kifújom az orrom,eszem,megdörzsölöm az arcom stb stb,előáll az az eset,hogy a jó minőségű alapozó sem marad ott maradéktalanul az arcomon,ti ezellen hogy védekeztek,hogy fixáljátok le?

elég ügyes vagyok sminkelés terén már,annak ellenére hogy 27-28 éves koromig abszolut nem sminkeltem magam,de ez nekem rendkívül kényelmetlen,megoldá kell rá,mert nem tudom az alapozomat mindig magammal hurcolni+mindig "pótolni"a "lekopott" helyeken.Ezt most kicsit ügyetlenül fogalmaztam meg,de aki sminkel,biztos érti a problémát

hozzátenném,csakis jó minőségű alapozókat használok

tippeket elöre is köszönöm

2013. jún. 10. 13:35
Folyékony alapozó és azt púderrel fixálom. :)
2013. jún. 10. 13:32
Ha sminkeled magad, akkor hogyan teszed igazán tartóssá az alapozót az arcodon, illetve hogyan fixálod azt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook