Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem száll le a here a gyereknél fórum

Ha nem száll le a here a gyereknél (beszélgetős fórum)


11. Marcsi1952 (válaszként erre: 10. - Ircsi73)
2009. máj. 12. 13:28
Aranyos vagy köszönöm szépen, olyan jólesik.
2009. máj. 12. 11:56
Az én kisfiamat 5 évesen műtötték vele.Egy napig voltunk kórházba, este jöhetünk haza. Engem jobban megviselt, mint a fiamat.Már nem is emlékszik rá.(1 éve volt)Nem kell aggódni, nyugalom.
2009. máj. 12. 10:16
Köszönjük szépen. Majd beszámolunk az eseményről.
2009. máj. 12. 08:20
Az én kisfiamat is megműtötték 18 hónaposan ma 7 éves és sikerült a műtét ajánlom a Heim P. kórházat bárkit fogadnak és nagyon jó a főorvos az urológián, azóta évente járunk felülvizsgálatra. Nem biztos hogy meg kell műteni mi sajnos a rosszabb kategóriába tartozunk velünk közölték vagy megműtik vagy elrákosodik, bár neki az ultrahang is nagyon rossz volt majdnem a tüdeje alatt volt(tudom hihetetlen de ez az igazság) mi 8 napig voltunk kórházban de ő jobban viselte mint én. Kitartás sok sikert nem olyan szőrnyű és ha idejében észreveszik kezelhető, egyébként a gyerköcöm nagyon jól viselte a 1/2 1 órás műtétet én már nehezebben. Ha jól értem a picurnak azért legalább kitapintható és az ultrahang is jó lehet nem is kell olyan komolyabb beavatkozás. Sok sikert nektek és kitartást.
2009. máj. 11. 22:18
Ha jól emlékszem 2 éjszakát voltunk a kórházban.Az elsőn műtötték (előtte héten teljes kivizsgálás vérkép, vérnyomásmérés, EKG stb.). Kapott egy injekciót, elkábították betolták a műtőbe az egész kb. 30 percig tartott. Nagyon kicsi vágást ejtettek a hasfalán kb 2-3 cm, felszívódó varratot kapott. A műtét helyét már egyáltalán nem lehet észrevenni. Én örülök, hogy megcsinálták még akkor a műtétet, mert a doki szerint nagyobb gyereket jobban megvisel a műtét, magától pedig nem fog megszűnni a probléma sőt.
6. Marcsi1952 (válaszként erre: 5. - Zara7)
2009. máj. 11. 12:23
És hogy zajlott le a műtét, röviden leirnád, kérlek.
2009. máj. 10. 22:27
Az én kisfiamat 2 évesen műtötték meg, most 8 éves lesz és már a műtét nyoma sem látszik. Neki csak a jobb oldallal volt gond.
4. nicolekeg (válaszként erre: 3. - Marcsi1952)
2009. máj. 10. 16:32
Nekünk is tapogatta a doki. 2x kellett visszamenni már, most meg majd a korházba. Ultrahangra. Nekünk csak a jobb nincs a "helyén"
3. Marcsi1952 (válaszként erre: 2. - Nicolekeg)
2009. máj. 10. 16:15
Unokámnál csináltak ultrahangot, ott minden ok, csak mikor tapintotta a doki a zacsikat, akkor vette észre, hogy az egyik nincs a helyén. Azóta a lányom mindennap nézi neki, de hol az egyik, hol a másik "tűnik" el.
2009. máj. 10. 15:57
Én csak annyit tudok, amit nekem mondott a doki. Az én kisfiam most múlt 3 hós, de nekünk el kell menni ultrahangra. Mondjuk fogalmam sincsen, hogy ez után mi lesz, mert a doki nem tudta megmondani, csak azt, hogy majd a szakorvos eldönti. Ennyi... Ugyan az a cipő. Nekünk lehet, hogy nagy a jobb heregolyó, és szűkebb a járat...
2009. máj. 10. 15:53

Kis unokám 5 éves lesz, és még mindig vándorol a heréje. Elvitték urológushoz és azt mondta, ha 2 hónap múlva sem lesz változás meg kell műteni.

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Annyira fáj a szívem a kicsiért. Ha valaki tud ezzel kapcsolatban írni valamit, kérem tegye meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook