Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem jön a baba... a férfi oldaláról fórum

Ha nem jön a baba... a férfi oldaláról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha nem jön a baba... a férfi oldaláról

1 2 3
2009. márc. 13. 07:39

Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásokat én azt veszem észre sok pasi vonakodik ettől a vizsgálattól, szerencsére az én férjem nem ilyen, de fontos, hogy őket is megnézzék ne a szegény nőket szekálják tényleg, ha nem is velük van a gond.


Remélem nálunk is hamarosan kopogtat a gólya:o)))

2009. márc. 12. 21:44

Nálunk is a férjemet vizsgálták ki először,és kiderült annyira rosszak az eredményei,hogy természetes úton szinte semmi esély.Szerencsére nálam nem volt semmi komoly.Azt mondta az orvos megpróbálunk 3inszeminációt,de valószínű csak lombik lesz erdményes...rá egy hónapra természetes úton teherbe estem,a második baba pedig elsőre sikerült!

Szerencsére a férjem természetesnek vette,hogy őt is vizsgálják.Ja és mi magunktól mentük meddőségi szakrendelésre.

Azóta nem ellenőrízték a spermiumszámot,de állítólag a ffiaknál is vannak "termékenyebb" peródusok.

2009. márc. 12. 21:18
Sziasztok! Szerintem nem feltétlenül csak a dokikban van a gond.A férfiak többsége csak sokára gondol arra,hogy a gond nem a párjukkal van.Nem rosszindulatból,csak többet hallani ilyesmiről.Talán az sem véletlen,hogy a csajok sűrűbben mennek nődokihoz,a férfiak pedig csak ha érzik a bajt,akkor mennek nagy nehezen urológushoz.Azt látom,hogy a büszkeség és az a kiszolgáltatott érzés,ami minket is megkörnyékez a nődokinál nekik nagyobb elszántságot igényel.
2009. márc. 12. 21:07

Ez valóban így lenne helyes, hogy először vagy egyidőben a férfit is vizsgálják, de akkor nem kereshetne egy valag pénzt sok nőgyógyász akik évekig kezelgetik a nőket...


Nálunk is a férjemmel volt a nagyobb gond, így csak lombikkal lehetett babánk. Tavaly novemberben született meg a kisfiunk és hálás vagyok a nődokimnak, hogy rögtön továbbküldött centrumba!

2009. márc. 12. 18:36
Nálunk a férjemet vizsgálták ki először, hiszen az nem olyan kellemetlen és nem jár annyi macerával, vizsgálattal, fájdalommal. Mivel ott minden oké volt, jöttem én. Nálam már volt gond. Ez pont 10 éve volt. Múlt héten voltak az ikerkisfiaink 7 évesek, úgyhogy nehéz, kalandos és megpróbáltatásokkal teli évek vannak mögöttünk, de minden megérte. Értük. Sok sikert és ne adjátok fel!
2009. márc. 12. 17:46

Szia!

Mi is pont ugyanebben a cipőben jártunk, annyi különbséggel hogy nálunk először engem vizsgáltak ki (petevezeték átjárhatósági, stb...)kb fél év után mondták hogy érdemes lenne a férjemnek is megnézetnie magát, miután nálam nem találtak semmit. Kiderült hogy kevés a sperma szám, de hogy mitől, azt nem tudták megmondani. Utánna következett kb 3 urológus székesfehérváron, egyik sem tudott mit mondani érdemben. Feljutottunk (komoly közbenjárások árán) pestre egy andrológus- urológus professzorhoz, ahova felhordtunk kb 100000 ft-ot. Ott fél év alatt teletömték egy csomó gyógyszerrel amitől csak rosszabb lett az eredmény. Na ezután fordultunk természetgyógyászhoz, ahová kb 5 hónapig jártunk mindketten, és spontán terhes lettem. Pedig elötte a dokik ezt kizártnak tartották, csak az inszem vagy a lombok jöhetett náluk szóba!

Most vagyok a 8. hónapban a kisfiúnkal, és nagyon boldogok vagyunk.

Úgyhogy ne adjátok fel, biztosan sikerülni fog! Átérzem a bánatod, én is így éreztem 2 éven át.

2009. márc. 12. 17:27

Szia!

Tökeletesen egyet ertek Veled.Mi szerencsere alapos ,lelkiismeretes nögyogyaszomnak köszönhetjük,hogy kiderült a problema es vegül tavaly megszületett a Kisfiunk.

Kivanom,hogy Nalatok is hamarosan kopogtason a golya.:)

2009. márc. 12. 17:03
Sok párról olvasom a fórumokon, hogy hónapok, esetleg évek óta próbálkoznak és nem jön a baba. Az orvos nem mindig indítja el időben a párokat kivizsgálásokra, pedig az egyik legfontosabb, amit itt látok, hogy a lányok saját magukban keresik a hibát és nem is gondolnak arra, hogy mielőtt őket kezdik el vizsgálni, fontos lenne a férfit is elküldeni.

Ugrás a teljes írásra: Ha nem jön a baba... a férfi oldaláról
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook