Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem eszik a gyerek... fórum

Ha nem eszik a gyerek... (beszélgetős fórum)


1 2
10. c0a3449bb0 (válaszként erre: 8. - Csibefalat2008)
2010. júl. 11. 16:26

Igen, pudingot is és joghurtot is, de amint meglátja hogy kaja jön már sír, összezárja a száját!

Meg se hajlandó kóstolni... :(

2010. júl. 11. 16:25
Az az érdekes, hogy éhgyomorra is simán átalussza az éjszakát...
2010. júl. 11. 16:25
Sajna én is igy vagyok, pedig az én fiam már 14 hónapos. Ebben a melegben meg még kevésbé érdekli az evés. Joghurtot próbáltál már adni neki?
7. c0a3449bb0 (válaszként erre: 5. - Ice kuszi)
2010. júl. 11. 16:24
Nem, amúgy aktív, jókedvű gyerek, nem tűnik betegnek... :S
6. c0a3449bb0 (válaszként erre: 3. - Velociraptor)
2010. júl. 11. 16:23

Nem szoptatok...

Hát tejet meg kakaót nem adnék még neki, de amúgy sem fogad el semmit vizen kívül, se teát se gyümölcslevet...


Változatosságban sincs hiány, rengeteg féle ételt elé tettem már... :(

2010. júl. 11. 16:22
Valami más tünet vagy furcsaság? Talán érdemes lenne egy gasztroenterológust megkérdezni!
4. c0a3449bb0 (válaszként erre: 2. - Ice kuszi)
2010. júl. 11. 16:22
Ok elolvasom majd...
2010. júl. 11. 16:21

Szia!


Biztos nem egyszerű Neked.Ha tanácsolhatom, próbálj ellazulni, nem idegeskedni, a dokinak igaza van, egy gyerkőc sem hal éhen önszántából.Szoptatod még?

három ötletem van, hátha valamelyiket tudod használni.

Adj neki, gyümölcsturmixot, tejet, kakaót, hátha szereti.

Nincs-e esetleg lehetőséged, hogy más kicsikkel együtt egyen időnként?

Próbálj Neki teljesen új kajákat adni, hátha az újdonság varázsa...


És NYUGI- mert a gyerek érzi a feszkót! Adj majd hírt, szurkolok.

2010. júl. 11. 16:20
Ugyanebben a cipőben jártunk 2 hónapos korától fogva! Írtam egy cikket a témában, az adatlapomról el tudod érni, ha érdekel! Ha kérdésed van, írj nyugodtan, akár priviben is!
2010. júl. 11. 16:11

Kisfiam 10 hónapos, 2 hónapja küzdünk az evéssel, már ott tartunk, hogy 5 napja annyit eszik csak, hogy reggel 80 mili (!!!) tépszer tízóraira meg egy kis gyümölcs! Utána másnap reggelig semmi!! Max 1-2 kanál főzeléket lehet bele könyörögni, de lassan már azt se! Ha meglátja az ételt elsírja magát! Pedig sosem erőszakoskodtam vele, de most már aggódom! Fogyott is! És nem az a baja, hogy nem szereti amit kap, hiszen a kedvenceit teszem elé, már mindennel megpóbáltam, de úgy tűnik, hogy nem is éhes! Köszöni szépen jól elvan kaja nélkül is!

A védőnő csak sopánkodik, hogy híznia azért kéne, a doki szerint semmi baja, majd eszik ha akar, de nem hiszem hoy 80 mili tápszer meg egy banán elég lenne egy ekkora gyereknek! :(

2,5 hónapja nem hízott egy grammot sem, sőt eddig 8300-at nyomott most 8200-at...

Más gyerek is volt már így?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook