Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nagyon jó a szex..de nincs érzelem... fórum

Ha nagyon jó a szex..de nincs érzelem... (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. ef7b486c67 (válaszként erre: 23. - F3000dc5ef)
2013. okt. 14. 14:32
Azzttttaaaa:))Nem baj...Örülök:)))
2013. okt. 14. 14:20

"Én vagyok a jó királyfi

könnyű engem megtalálni,

itt vagyok és amott vagyok,

hol nagyok a gondok-bajok!


Erdő, mező, hegy és berek

azt nézem, hogy segíthetek!

Karom erős, szívem vidám,

nincs is több ily királyfi tán!


Emitt sírás? Amott bánat?

Ott termek, s a könny felszárad!

Mosoly nyílik és dal fakad,

bú, baj bánat messze szalad!


Én vagyok a jó királyfi,

könnyű engem megtalálni!

karom erős, szívem vidám,

nincs is több ily királyfi tán!"


Bocsi Adri :DDDD Ma ilyen napom van :DDDDD

2013. okt. 14. 14:14
Na jó...Azt nem tudom...Mert sose volt még rózsaszín ködben..De az tuti nagyon más..:)
2013. okt. 14. 13:54
Szexről beszélek...Nem szerelmeskedésről...Nyilván teljesen más ha erős érzelmek vannak..Főleg mivel a rózsaszín ködben...A gyenge is csodás lehet:)))
2013. okt. 14. 13:06
szerintem sem lehet nagyon jó, csak közepes.
2013. okt. 14. 13:01
Elgondolkodtató dolgokat írtok..Tényleg...Köszi..
18. ef7b486c67 (válaszként erre: 9. - Ittmost)
2013. okt. 14. 12:52
Bizonyos dolgokban igen...De nem mindenben..
2013. okt. 14. 12:50

Ha jó a sex, de semmi más ,akkor az pusztán kémia.

Nem hinném hogy valakit lehet azért megszeretni mert jó vele a sex. Mármint ha azon kívül semmi másban nem passzolnak.

Akkor viszont az nem kapcsolat. Vagy csak sex kapcsoltat.Attól függ mennyire vannak együtt?

Együtt járnak, együtt élnek vagy csak időnként összefekszenek?

2013. okt. 14. 12:48

A szex a legtöbb partnerrel jó.

A kiváló szexet elérni csak kevéssel tudjuk. Csakis valódi izzó érzelmekkel tudjuk. Pl.ha múlnak az éveink és a láng már szelíd parázzsá vált, még mindíg csodálatos érzelmekkel telített esték, éjszakák köszönthetnek ránk.

Nem véletlen hallunk kellemes kapcsolatokról, idősebb és fiatalabbak között. Találkozik az ifjonti láng szintézise a parázsló tűzzel.

Ezt tanulni, gyakorolni is lehet.

15. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Ef7b486c67)
2013. okt. 14. 12:35
Mennyi ideje tart?Ha minden szex után ugyan azt érzitek,és egy kicsit sem többet,akkor nem hiszem,hogy jön a szerelem vagy valami hasonló,de vonzódás csak van?!Az is egy érzelem.
14. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Ef7b486c67)
2013. okt. 14. 11:37
ha jo a szex, de nem jonnek az erzelmek, idovel a szex sem lesz olyan jo :) nem lesz meg ra a vagy, a masikra vagyakozas
13. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Ef7b486c67)
2013. okt. 14. 11:08

A kettőt képtelen vagyok kettéválasztani.


Ha nagyon jó a szex, akkor ott van érzelem is, csak kényelmesebb tagadni, hogy ne legyen ciki, ha a másik felől meg nincs. Ez elég nagy hiba, hiszen nem vállalva a sajátot, amit mindig ügyesen el kell takarni, hogy szabad nő-férfi látszatát keltsék az emberek, illetve olyanét, aki szabadságot hagy a másiknak is, lemaradnak egy csomó másról, csak félig éled meg, és mire rájössz, hogy azért volt jó a szex, mert volt érzelem is csak nem akartad kimutatni, késő lesz. Neki is késő lesz.


Persze, ott a rizikója a dolognak, ha a másik részről nem kapsz viszonzást, de ez azt jelentené, hogy akkor neki csak nem volt ugyanolyan fantasztikus élmény a szex, vagy ha igen, akkor neki is problémái vannak az érzelmei komunikálásával.


Nem zárom ki, hogy van szex érzelem nélkül és van jó szex érzelem nélkül, csak a legjobb szex az mindig érzelemmel IS telített. A többi ehhez képest csak közepes. Ha te mégis legjobbnak titulálod, vagy átlagon kívüli, ott érdemes szembesülni vele, hogy miért félsz, vagy ő miért fél felvállalni az érzelmeit is?

12. ittmost (válaszként erre: 9. - Ittmost)
2013. okt. 14. 11:01

Észreveszed-e rajta,hogy imponálni akar neked,vagyis jó színben feltűnni előtted,a szexen kívül is?Hogy keresi a kedvedet?

nem kell írásban válaszolnod,csak gondold végig:)

2013. okt. 14. 10:10

Kinek mi a jó, meg a nagyon jó.

Nem mondtam, hogy úgy nem lehet jó:)

2013. okt. 14. 10:02

Sokan vannak akik külön tudják választani és nekik úgy is nagyon jó.

Én nem ez a típus vagyok, a fórumindító valószínűleg igen.

9. ittmost (válaszként erre: 6. - Ef7b486c67)
2013. okt. 14. 09:20
Akkor tovább megyek:érzed-e,hogy komolyan emberszámba vesz,úgymond tisztel..hogy pl számít neki a véleményed?és viszontirányban?
2013. okt. 14. 09:15
Sok idő együtt, kettesben, megismerni egymást, kiismerni a másikat, megszeretni a személyiségét. Együtt élni ha lehet, Aztán kialakul, ha kialakul. Ezzel egyenes arányban nő a szex minősége, mennyisége stb.stb.stb. :o)
2013. okt. 14. 09:14
Az exemmel pont így voltam, azt hittem a szex majd meghozza az érzelmeket, de nem ... szakítottam is vele.
6. ef7b486c67 (válaszként erre: 4. - Ittmost)
2013. okt. 14. 09:07
Igen persze ...Van amit kedvelünk egymásban, plusz...:)
5. ittmost (válaszként erre: 4. - Ittmost)
2013. okt. 14. 09:02
mai= ami
4. ittmost (válaszként erre: 1. - Ef7b486c67)
2013. okt. 14. 09:02
A jó szexen kívül van még,mai jó benne? És viszontirányban? érzed,hogy van,amit igazán kedvel benned,vagy vonzónak,érdekesnek tart?
3. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Ef7b486c67)
2013. okt. 14. 09:01
Persze, sajnos......:(
2013. okt. 14. 09:00
Nekem inkább az a bajom, hogy a jelenlegi páromat nagyon szeretem és nagyon jó a szex de időnként azt érzem közben, hogy érzelmileg nem érzek semmit :-S biztos a vitáinknak köszönhető vagy nem tudom...
2013. okt. 14. 08:57
Arra lennék kíváncsi...De most komolyan..Volt e valaki olyan helyzetben..Mikor a partnerével jó volt a szex...passzoltak.De nem ,nem volt érzelem...csak nem jött..Vajon ..idővel lehet érzelem?Vagy el kell fogadni..ez megint egy mellékvágány?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook