Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy háasságbaan egyáltalán nincs vagy csak nagyon ritkán van szex, annak vége? fórum

Ha egy háasságbaan egyáltalán nincs vagy csak nagyon ritkán van szex, annak vége? (tudásbázis kérdés)


1 2
50. Katinkaboszi (válaszként erre: 46. - Supin)
2009. okt. 30. 12:46

hát már bocsi, de egy 55 év feletti mitől idős?


tete :DDD


és attól még megy a sex, aki fiatalon kevesebbet mókázott, az idősebb korban is csak annyit fog, de ezt még 70 fölött is művelik, ha nem tudnád :))))


nah, az már kezdődő idős kor :DDD

49. 274c9996b8 (válaszként erre: 2. - A9752c112e)
2009. okt. 30. 12:36

Nem feltetlenul , sokan elnek pl betegseg miatt szexmentes eletet !

Vagy pedig a vermerseklet gyenge.....

Minden attol fugg miert ? !

Ha mind a 2-fel elfogadja a helyzetet a hazassag,parkapcsolat meg harmonikus is lehet.

2009. okt. 30. 11:27

ez olyan szerintem hogy:vele elsz,de nelküle!

es kinek jo ez hosszu tavon?

2009. okt. 29. 09:26
Sajnos ez senkinek nem jó egy ilyen házasságban élni. Én tudnám a megoldást , de ahhoz 2 normálisan gondolkodó ember kellene. Nálunk ez nincs meg :(
46. supin
2009. okt. 26. 08:26

Szerintem ez a kortól is függ.

Fiatalon biztos,,,de idősen..?

Gondolok itt az 55 felettiekre...

2009. okt. 25. 21:32
Az én véleményem csak annyi, hogy tönkremehet ráadásul könnyen. Nálunk a gyermek születése után már nem volt az igazi a szex és egyre csak rosszabb lett a helyzet. Én hiába kívántam a dolgot a párom nem igazán. Sajnos ennek a következménye lett, hogy megismertem egy másik nőt de ennek ellenére 4 évig húztam a dolgot hátha helyrejön a házasságom. Nem tartottam a kapcsolatot a másikkal végig. Sőt el is küldtem végleg. Most viszont azt mondom, hogy elég volt! Ezért el lehet ítélni de már a gyermekemen kívül nem sajnálok mást.
2009. szept. 28. 08:13
Remény az lenne , ha a másik elismerné , hogy baj van vele és mindent megtenne , hogy rendbe jöjjön. Na de így?
2009. szept. 24. 11:21
én sem hittem el, hogy akkor annak már vége, de mégis úgy alakult... hogy a szex miatt vagy sem, azt nem tudom, de minden esetre tutira belejátszik
2009. szept. 24. 10:05

Van remény szerintem.

Nekünk is volt egy olyan idöszak, amikor nem volt annyi. De minden helyrejött. Le kell ülni megbeszélni, nem elfutni a probléma elöl. Mi ezt tettük, és ma már nem telik úgy el nap, hogy ne lennénk együtt, pedig 7 éves házasok vagyunk:)

2009. szept. 24. 09:54

Sajnos tudjuk az okát és én már egyre nehezebben viselem nélküle. Kezd elegem lenni , hogy másfél éve szinte nincs.Magamnak kell csinálnom :(

Nem tudom , hogy mit csináljak , de az idegeim már készek !!!

40. Ekka
2009. szept. 23. 14:17

Szerinem nem. Hiszen vannak olyan időszakok, amikor ez rajtad kívülálló okok miatt történik így.

-sok munka

-beteg a gyerek

stb. stb.


..ha tudod az okát, hogy miért van így, könnyen megfejtheted, hogy a véget jelenti-e;)

2009. szept. 23. 14:06
Szex nélkül a házasság sem olyan már :(
38. supin (válaszként erre: 37. - E25db264a2)
2009. márc. 2. 10:24
Biztos nem vagy elég izgató. Ha,ha,
37. e25db264a2 (válaszként erre: 15. - A9752c112e)
2009. márc. 1. 00:46
Mostanában mi a helyzet?Az én nejem is hasonló cipőben jár,jó ha 6 hetente van némi kedve a szexhez.
36. Mokuskas (válaszként erre: 15. - A9752c112e)
2009. febr. 22. 22:39

Nálunk is ez játszódott le!

Megspékelve azzal, hogy korábban sem volt sűrű csupán amikor "gyerekcsinálás" volt a cél.

Akkor viszont töményen. Utánna a fenti.

Már csak időnként szellemi szinten kívánom, de ahogy megjelenik elszáll:)

35. supin (válaszként erre: 34. - Tizsoli)
2009. febr. 9. 12:35
Ez nem semmi!!! Valakinek dupla pár bejön. Sokan meg nem találják?De sztem nálad valami gond van. Ezt nem lehet a gyerek hiányára fogni.. Nem???
2009. febr. 9. 12:17
Sziasztok!Én a saját esetemet szeretném elmesélni nektek.Szerintem egyedi és nem mindennapi.A férjem és én 15éves házasok vagyunk.Igazi nagy szerelem,mesébe illő volt a miénk.Sok mindenért küzdöttünk mi is...CSaládi házért,anyagi biztonságért,és gyermekért,aki nem akar jönni.Évekig próbálkoztunk és évekig hagytuk,hogy majd lesz ha jönni akar.Közben harmincon jól túlléptük a korunkat.És én tudat alatti pánikból vagy menekülésből,kiábrándultságból megcsaltam a férjem.Soha nem gondoltam volna magam sem...Úgy érzem a férjem nem ezt érdemelte.Mindent elmondtam neki,sőt még válásra is gondoltam.Ő nem enged el,mindent megbocsájtana,még egy idegen gyermeket is....Én pedig vívódom,mert ő könyörög,hizeleg.Jó a kapcsolatunk csak szex nincs hónapok óta köztünk.De a másik is engem vár...Kusza minden.
2008. ápr. 22. 11:15
Egy házasságot nemcsak a szex képes összetartani .Ha most olyan periódus van ,hogy valami miatt mellözitek a szexet , az még nem jelenti azt , hogy nem szeretitek egymást . De van ismerősöm egy fiatal házaspár aki soha nem volt köztük semmi ,technikai okok miatt , Ők csak papírom hazástársak (szeex nincs),mivel mindeketten rokkantak és úgy élenek , mint a galambok ! Irigylére méltó az a szeretet amit egymásnak adnak . A lány nem annyira rokkant , Ő képes lenne a nemi életre ,de hűen kitarta párja mellett . Tisztelem érte !
32. 14775640c4 (válaszként erre: 31. - 11111)
2008. ápr. 22. 10:07
és ez a lényeg. a többi nem számít.
31. 11111
2008. ápr. 22. 08:19
Sziasztok!Nálunk is volt ilyen időszak és én mondtam hogy keressen valakit mert én nem tudok lefeküdni vele.2 évbe telt mire vissza találtam hozzá,azt nem tudom hogy volt-e valakije de nem is érdekel.Eggyütt maradtunk.
2008. ápr. 20. 12:40

"Ha egy háasságbaan egyáltalán nincs vagy csak nagyon ritkán van szex, annak vége?"


éppenséggel nincs vége csak hát...

megcsalás lehet belőle, vagy éppen megcsalás miatt nincs szex, szóval attól még nincs vége egy kapcsolatnak de lehet ha továbbra is igy folytatódik..

2008. ápr. 20. 00:52
Teljesen mindegy, ki hol dolgozik, minden munkahelyen akad olyan lány, asszony, elvált, stb, aki alig várja,hogy lásson némi utat a férfi megfogására. Ha elég nagy a szeretet közöttetek még most is, nem tudja szétszakítani a házasságot, ha nem elég, úgy is megteszi, szex ide, szex nem oda. Én is láttam, amikor a férjecskémet kerülgetni kezdte valaki. Erre gyorsan rákapcsoltam otthon, főztem a kedvencét, vittem magammal mindenfelé, családhoz, moziba, színházba, sétára, babával baba nélkül, nem adtuk oda a fiunkat soha 7végére, de akkor igen. Mire vége lett a vasárnapnak, ismét enyém lett szőröstől-bőrőstől a párom. Azóta mindig vigyázok, mert még elhappolja valaki. Természetesen ez csak kellő szeretet mellett lehetséges. ha már kihült a dolog és neked sem igazán tetszik a jelenlegi házasság, akkor nem kell erőltetni. Ha pedig szereted még őt, akkor harcolj érte, akár magad ellen is.
28. ab4b6bc17d (válaszként erre: 22. - 7004ca251b)
2008. ápr. 19. 13:45
Az előzményeket olvasva, nagyon helyesen megmagyaráztad, hogy mi a probléma lényege sajna.
27. supin (válaszként erre: 16. - Galagi)
2008. ápr. 18. 16:32
Én is ezt irtam volna
2008. ápr. 18. 16:25
egyértelmű az életünk 80%-ról kérdezel.
25. a9752c112e (válaszként erre: 22. - 7004ca251b)
2008. ápr. 18. 08:57
Hogy neked milyen igazad van!!!
2008. ápr. 18. 06:02
Hát nem jó!!!!
23. dus (válaszként erre: 21. - Dus)
2008. ápr. 18. 00:13

Ne haragudj, most olvasom a másik fórumodat! Előtte nem olvastam és így a véleményem nagyban változott a dologról!

Ilyen kapcsolatban nem is csoda, hogy nem működik a szex, meg semmi egyéb sem!

Merj lépni és költözz! Ne tétovázz!

Még fiatal vagy, a babád kicsi, előtted az élet, nagy esélyed van egy normális emberrel leélni az életed! A picik jól alkalmazkodnak a változó dolgokra, sokkal jobban, mint amikor már 6-8 évesek! Akkor sokkal nehezebb a váltás nekik is és Neked is!

Biztos nagyon nehéz, tudom, mekkora dilemmát okoz kilépni egy házasságból, de ha nem teszed meg, előbb-utóbb bedilizel! És ennek a gyerek fogja meginni a levét!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked!

22. 7004ca251b (válaszként erre: 11. - A9752c112e)
2008. ápr. 17. 23:55

Bővebben,olvastam,hogy a férjedel rossz köztetek a kommunikáció.NINCS KÖZTETEK MEGÉRTÉS,ILLETVE AZ Ő OLDALÁRÓL ELSŐSORBAN,AHOGY FIGYELMESsÉG SEM,HISZ KÉPES VÉGIG NÉZNI,HOGY TE CIPLED LE A GYEREKET A LÉPCSŐN,STB STB.EZ NEMTÖRŐDÖMSÉG A RÉSZÉRŐL,MÁRPEDIG AZZAL NEM TÖRŐDIK AZ EMBER,AMI NEM FONTOS SZÁMÁRA.A szexen lehet segíteni,új fehérneművel,izgalmasabb helyszínekkel,egy két segédeszközzel...a közönnyel és azzal,ha elmúlt a szerelem,hát nem sokat...senkit sem lehet kérni,hogy szeress,és bár felnőtt férfi létére,lehetne benne annyi gerinc,hogy családot alapítottam,törődök velük,ha ezt eőrltetni kell,szart sem ér az egész.És a kisfiad sem attól lesz a világ legboldogabb kisgyereke,hogy egy olyan családban nő fel,ahol azt a példát látja maga előtt,hogy anyu megszakad a sok dologban,apu meg bambul a tv előtt és semmi nem érdekli,sőt attól sem leesz boldogabb baba,hogy ettől feszültség vann a két szülő között,hideg a légkör,stb...


Bocsi,a nagy betűért,csak már későn vettem észre,nincs már ilyenkor erőm törölgetni,újra írni :)

21. dus
2008. ápr. 17. 23:53

Szerintem annak a kapcsolatnak már nem "Házasság" a neve.

Egy házasság szex nélkül egyáltalán nem működik, vagy csak rövid ideig, amíg az egyik nem talál magának mást, akivel jól érzi magát az ágyban.

Azért próbáljátok a dolgot megbeszélni, mert lehet, hogy csak "elbeszéltek" egymás mellett!

Már csak a kisgyerek kedvéért érdemes lenne ezt a helyzetet átgondolni és próbálni valamelyest helyre hozni.

Egy férfi sem bírja sokáig szex nélkül, előbb vagy utóbb, tudtoddal vagy anélkül máshoz fog járni, ahol megkapja azt, amit otthon nem. Akkor mitévő leszel?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook