Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha már régen nem jön a baba fórum

Ha már régen nem jön a baba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. jan. 13. 12:03

Nálunk minden rendben volt, hallgattunk szívnhagot is, nagyon szép erős most már a hangja. A pocakom fáj, mert nő, legalábbis remélem csak ezért, próbálok kíméletesen elleni, és szedek magne B6-ot. Ha nem javul a fájdalom hétvégéig, kiiratom magam pár napra.... De amúgy minden rendben, most újabb 13 nap múlva találkozok orvossal, addig vegetálok :)

Majd mesélj Pénteken, kíváncsi vagyok !!!

194. sidney_ke (válaszként erre: 193. - 67c772efc3)
2011. jan. 13. 11:52

meg hát, POCSÉK volt...láccik h Tb által finanszírozott helyen voltam, meg is kérdezte a vérvételes néni, h citromlevet hoztam magamal, mert anélkül elég rossz lesz...gondoltam magamban ez kb olyan, minth kórházban elvárják h lassan vigyek már magammal ágyat is... :)


Anno a mensmentisben fincsi volt...elvileg pénteken lesz eredmény! :)


Neked a védőnéni mit mondott?

2011. jan. 12. 20:36
Sídney, megvolt a cukros lötty ivás?:)
192. sidney_ke (válaszként erre: 190. - 0d717b184a)
2011. jan. 8. 21:40

Szia Angibaba! :)


Mizujs?

191. sidney_ke (válaszként erre: 189. - 67c772efc3)
2011. jan. 8. 21:38

Szívből örölök, h minden OK Veletek! :) Természetesen jövök az eredményekkel, bár egyből úgyse lesz meg sajnos :(

Aztán majd Te is írj, mit mondott a védőnéni! :)

puszka

2011. jan. 8. 11:29

sziasztok

hogy vagytok?

2011. jan. 8. 11:04

Sziaaaa, az szép eredmény, azért annyit nem bűnözhettél, ha ennyit fogytál, remek :)

Köszönjük, mi jól vagyunk, túl vagyunk a genetikai vérvételeket, okozott némi izgalmat, de a vége az, hogy nem kockáztatunk magzatvízvizsgálattal, szóval hagyatkozunk a vérvételek eredményére és várjuk a babót. Nemet még nem tudunk, január végén lesz egy nagy UH, remélem ott kiderül. De alapból nem foglalkozunk sokat a nemével, inkább legyen egészséges :)

Majd mesélj akkor 12-én, én 13-án védőnőhöz megyek :)


Puszi

17+2

188. sidney_ke (válaszként erre: 187. - 67c772efc3)
2011. jan. 7. 16:36

Szia Andika! :):):)


Igen bocsi, h így eltűntem, de vizsgaidőszak volt, és nagyon rövid idő volt egy csomó tanulnivalóra, szóval SORRY!

Én jan. 12-é megyek vissza az endos dokinénihez, meglátjuk mi lesz, kb. 5-6 kg fogytam, bár tény volt h bűnöztem, sajna! :( De hát Karácsonykor nem lehet nem enni CSOKIT! :)

Ti h vagytok, Babóca h érzi magát odabent????? :):):) Puszi

2011. jan. 5. 20:09

Szia Sidneyyyyy :) Örülök, hogy jöttél :) Többször is eszembe jutottál, de gondoltam csak adsz valami jelet magadról. :) Akkor mesélj majd, hogy mit mondott a doki. Eddig mennyit sikerült fogyni? Karácsony ide-oda? Hogy bírod a diétát kilengésekkel? Majd a számokat is írd meg, legyen mihez viszonyítani.


Nekem jóóó pár hét van a cukros lötty ivásig, kíváncsi leszek... Addig eszek csokit is, persze lelkiismeretfurdalással egybe kötve :)

186. sidney_ke (válaszként erre: 184. - 67c772efc3)
2011. jan. 4. 21:24

Sziasztok!


Kicsit eltűntem, suli volt viszgahegyekkel, de szíből örülök, h ilyen jó hírekkel szolgáltok, hisz csupa csupa örömhír, h egyre több a Pocakos errefelé :):) GRATULÁLOK Mindenkinek!


Én jan. 12-én megyek vissza az endos dokinénihez és megismételjük az IR-t, de bevallom a Xmas nem a diétáról szólt, h lehet ellenállni ennyi csokinak?? Képtelenség! :)


Szóval ha netán nem változott volna az inzulin szintem akkor remélem most már ad rá vmi gyogyit....nagyon sokat vártunk már, és bízom benne 2011 a mi évünk is lesz.. :):)

185. Orsi86 (válaszként erre: 184. - 67c772efc3)
2010. dec. 3. 10:26

Köszönöm!:)

Szerdán megyek UH.ra akkor már 9 hetes leszek. A Sote II.re járok ultrahangra és magán orvoshoz aki összehozta a bébit, de ő csak a 20. hétig vállal, mert csak meddőséggel foglalkozik már.

Neked gratulálok, biztosan megnyugtató,hogy túlvagy már az első 3 hónapon! :)

2010. dec. 2. 20:47

Szia Orsi, gratulálok :) Vigyázatok magatokra akkor nagyon! :)Neked is IR-t diagnosztizáltak, elméletileg nekem is mondták, hogy enyhe, de bevallom, annyira nem figyeltem rá, mert közben más doki szerint nem vagyok IR-es. És megnyugtató volt látni, hogy a babócánk remekül van :)Te most hova jársz terhesgondozásra? Mikor látod a manót legközelebb?


Köszi, mi is rendben vagyunk, ma vagyunk pont 12+0 hetesek, azaz beléptünk a 4. hónapba. Megvolt a genetikai UH, minden ok, most minden nap megyek valami dokihoz, de nem bánom. :)


Zsiványka?

Sidney? Mi van a fogyóval?

Zsebibaba?

Többiek?

183. Orsi86 (válaszként erre: 182. - 67c772efc3)
2010. dec. 2. 17:09

Szia!

Nekem idáig jól alakulnak a dolgok. Már 8 hetes terhes vagyok:) 2,5 évet vártunk a csodára! Most úgy érzem velünk is marad!

Te hogy vagy?

2010. dec. 2. 17:02
Sziasztok, mi újság ezzel a fórummal, nagy a csend.
2010. okt. 25. 15:50

köszi

hát reméélem oda nem jutunk el

pedig már sok doki elküldött volna

meg mondta is, hogy ők már nem tudnak mit tenni

pedig még egy csomó lehetőségünk van még

de most van egy kiváló dokim

benne megbízom

2010. okt. 25. 15:48
Zsiványka, akkor tényleg jó, ha megnézeted, amúgy is kötelező a meddőségi központokban július 1-e óta. Drukkolok, hogy minden rendben legyen, ha pedig találnak valamit, orvosolják, és jöjjön a baba. :)
179. 0d717b184a (válaszként erre: 177. - 67c772efc3)
2010. okt. 25. 11:44

hát már 3 éve nem esek teherbe így gyanús, hogy valami nem stimmel

ide Békéscsabára csak

itt csinálják

178. 0d717b184a (válaszként erre: 176. - 67c772efc3)
2010. okt. 25. 11:43

biztosan semmi baj nincs:)

de jó neked:)

vigyázz nagyon magatokra.)

2010. okt. 25. 11:41
Miért kell lapar? Hova mész?
2010. okt. 25. 11:41
Szia, én csendben örülök. Ma megyünk megint UH-ra, remélem gond nélkül fejlődik a babónk :)
2010. okt. 25. 11:40

szia

én meg vagyok

nov 15 laparra vagyok kiírva

ez van

te?

2010. okt. 25. 11:36

Sziasztok, nagyon elhalt ez a topik. Kivel mi újság?

Sidney-ről tudok, de Zita, Orsi, Zsebibaba, Kryszy, Zsiványka, hol vagytok, hol tartotok?

173. sidney_ke (válaszként erre: 172. - 67c772efc3)
2010. okt. 8. 19:54
jujujujjjjjjjjjjjjj, hát akkor nagyon megy a DRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUKKK! :):):):)
2010. okt. 8. 19:14

Szia, nagyon örülök neki. És ez nekem is jó hír :) Megírod priviben az endos néni adatait?

Mi ma vagyunk ET + 14. napon.... Tövig rágom a körmöm, tartok tőle, hogy nem sikerült a lombik, de hivatalos eredmény hirdetés pénteken lesz. Addig, ha nem jönne meg, az jó lenne :)

171. sidney_ke (válaszként erre: 170. - 67c772efc3)
2010. okt. 8. 10:56

Hello bello!


Szerencsére Neked lett igazad, és én ennek szívből örülök! :) Ugye a 120 perces inmzulinom 95,24 lett, amire az endos doki azt mondta, h 100-től beszélünk hivatalosan IR-től, de tény h olyan az értékem, amire oda kell figyelnem, tehát diéta+mozgás van szerda óta, pontosabban diéta van, mozgás meg majd talán ma estétől! :):)


3-4 hét múlva fel kell hívnom a diétás nővért, h mennyit fogytam, ill. 3 hó múlva megismételjük az IR vizsgálatot, jah és még annyit kért az endos dokinéni h kérjem el a BMC-től a hormonleleteimet, mert megnéznmé, szóval nagyon rendi csak ajánlani tudom, van mind2-től mobilom is, ez is ritkaság, h így megadják, egalább nekem ez új! :):)


Ti h álltok a babatémával??

2010. okt. 8. 08:20
Sidney, mi van az IR-el?
2010. szept. 25. 13:52

Mi is 1, 5 évet vártunk a kisfiúnkra, túl voltunk már a lehető összes csodaszeren, egy inszemen, de csak nem akart jönni. Majd eladtuk a lakásunkat, szülőkhöz költöztünk, és lám csodát egyik hónapban nem jött meg. . . Most már szeretnénk tesót is , de úgy látom Ő is várat magára, már 4 hónapja semmi. . . :( Azért, még bízom benne, sosem fogom feladni az biztos!!!!

Sajnos én elég görcsölős vagyok, mindent egyszerre szeretnék.Mindenhonnan csak azt hallom, hogy ne akarjuk annyira, de, hogy nem lehet akarni azt, amit a világon a legjobban szeretnék?

Aki tud valami bevált praktikát írjon légyszi! Mindenkinek kitartást kívánok!!! Tudom nem könnyű!

168. sidney_ke (válaszként erre: 167. - Orsi86)
2010. szept. 18. 17:05

Szia Orsi!


Hát jó pár kilónak én is örülnék! :):) Meglátjuk, de az tény h oda kell figyelnünk az étkezési szokásainkra, mert az igencsak rossz, és akkor a mozgásról nem is beszélve...

167. Orsi86 (válaszként erre: 165. - Sidney_ke)
2010. szept. 17. 17:34

Sziasztok!


Szerintem ne kesereddj el. Nekem 2 orvos mondta,hogy inzulin rezisztenciám van aztán elmentem egy profihoz aki kijelentette,hogy "hülyék" az orvosok, nincs semmi bajom és tényleg nem volt. Mire ez kiderült én 2hónapon keresztül úgy éltem, mint a cukorbetegek. Jó, nem bánom, mert le is ment pár kiló:)

2010. szept. 17. 13:55
Én már megírtam a véleményem, szerintem semmi baj, diétázz (napi 5x keveset, szénhidrátból délutántól kevesebbet, semmi komoly, ha van időd, mozogj pl. heti 3x). Hajrá, ez nem lesz akadály!!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook