Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha már régen nem jön a baba fórum

Ha már régen nem jön a baba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
105. sidney_ke (válaszként erre: 104. - Kryszy)
2010. júl. 26. 10:51

Nah ez is jó hír a pécsieknek! :)

És Ti merre jártok már babaügyben?

104. kryszy
2010. júl. 26. 10:40
Sziasztok, mi Pécsre járunk és nagyon meg vagyok velük elégedve. Mivel szabadságolás van ma egy orvos volt ezért kellett kicsit többet várnunk, de én mindig türelmesen szoktam üldögélni akármilyen híreket is kapunk. Ma 40 percet vártam, de én mentem korábban az én hibám mindig azokat veszik előre akik stimuláláson vannak. Szóval elégedett vagyok velük.
103. sidney_ke (válaszként erre: 102. - 67c772efc3)
2010. júl. 26. 10:39

Szia Andi!


Örülök, h Nektek bejön a dévai, és ez a lényeg! :)

Főleg, h pörögnek az események!!! :)


Én alig várom a mensit, persze most kell késnie a nyavalyásnak...és még mammo után rohangálok, mert azt a hormonmkezekés előtt el kell végezni, de mint megtudtam az is mensi függő, ugyanis a 4-10 között kell menni! Hurrá! Még jó, h jövő 7től 2 hétig szabin leszek! :)


Szép napot Mindenkinek!

2010. júl. 26. 08:39

Sidney, mi végül Dévaiban vagyunk és eddig nagyon meg vagyok elégedve. Bár fizetős, de gyors, nem ültünk eddig 15 percnél többet ott. Külön tájékoztatója van, pörög... Szóval :) De persze már tudom, mindenkinek az a jó hely, ahol sikerült a baba :)


Millica, jól teszed, ha örülsz!!! A lényeg, hogy lehet babátok. És sok áldozatot kell érte hozni, de megéri :) Nekem még a héten kell sok dolgot intéznem dokik kapcsán, aztán csitulnak a kedélyek, lassanként minden meglesz, vagy ami még hiányzik, az nem rajtam múlik.


Most egyenlőre próbálok nem hozzászólni azokhoz a fórumokhoz, ahol várják az eredményt az emberek, mert fáj a szívem... Sok még az a kb. 3 hónap és persze kevés is, de jó lenne már ott tartani....


Szép napot Mindenkinek

2010. júl. 25. 16:15
A dévait sok helyen szidták...de én nem tudok róluk nyilatkozni!
2010. júl. 25. 15:58

Sziasztok!


Mi a BMC-be járunk...ami Tb által finanszírozott, mert láttam Andi-nyuszi volt egy fórumod ahol a meddőségik közt vaciláltál..egy hátránya van, sokan vannak, és hiába beszéltek meg 9-re egy időpontot, mindig van csúszás...1-2 óra.. :((


Én most alig várom a mensit, és belevágunk az inszembe! Nekem is baromi nehéz volt elfogadni, h míg mások csak "összebújnak" és hoppá baba van a dologban, addig nekünk meg mindenféle kínos, és kényelmetlen kelezelésekre kell járni, de remélem majd kárpótol mindenért a kis Prücsök...csak győzzük kivárni az érkezését! :)

2010. júl. 23. 17:50

Hali Andi :)

A mi nyargalásunk miatt is csúszik egy hónap így remélem hogy szeptemberben indulunk ,de ha újra meg kell csinálni a vizsgálatokat akkor lehet hogy csak októberben. Igen nagyobb esély még ikrekre is :) Most már sokkal derűsebb vagyok lombikbabánk lesz és kész :) Tegnap meg mint hülye sírhatnékom volt mikor megtudtam hogy inszem nem lehetséges. Így is hálát adok az égnek,hogy van páromnak annyi katonája ,hogy lehet közös gyerekünk.

2010. júl. 23. 15:07
Szia Millica, ne félj, nekünk is apa gonduk van. Én elméletileg egészséges vagyok, szimplán apának van kevés és beteg katonája. Mi először június 23-án mentünk konzultációra és szeptemberben kezdhetünk is, de a nyaralásunk miatt lehet, hogy csak október lesz belőle. Amúgy nekem is van még egy pár vizsgálat, ami kell, de lehet haladni!!! Fel a fejjel!!! Nagyon az esély lombikkal, mint inszemmel! Bár több a nehézség is, de a gyerekért mindent!!!
97. millica (válaszként erre: 96. - Inci68)
2010. júl. 23. 13:11
Köszönöm! :) És gratulálok a nagylányhoz!
96. inci68
2010. júl. 23. 11:27
szia Millica:)Mi is rögtön lombikkal kezdtük,rossz volt a sperma eredmény plussz mindkét petevezetőm elzáródott(:a harmadik lombikunk sikerült most 6 éves a kislányom :)Mindez 2 év alatt( Sok sikert neked:):)
95. kryszy
2010. júl. 23. 11:27

Priviben megírtam az előzményt.

Nekem ez az első stimuláció és a 2. beültetés, fagyasztott. 1 db fagyasztott bébink volt.

2010. júl. 23. 11:18

Nagyon drukkolok neked ,hogy minél előbb kismama légy :)

Nálad mennyi idő telt az első vizsgálattól mire a lombikhoz jutottál? Milyen okból kifolyólag szükséges a lombik nálad? Volt inszemináció is?

Hanyadik lombik beültetésed volt?

93. kryszy
2010. júl. 23. 11:12

Szia Millica!

Én is féltem, de nem olyan szörnyű.:)

Igen ismeretem olyat aki azért jött mert a férfinak kevés volt az életképes spermium és jó hír, hogy sikerült nekik. Igaz nem az első, hanem az első stimulációból maradt egy fagyasztott bébi és a sikertelen első beültetés után nem vártak semennyit máris beültették őt és már 10 hetes kismama.

Együtt indultunk csak én vártam 1 hónapot, most itthon vagyok jöv. héten hétfőn megyek kontrollra és megmondják kismama vagyok e.


A hsg-t már nem ismétlik meg többet, de a hormonokat talán igen, mert az alapján adják a petefészek stimuláló hormonokat, de lehet jó lesz nekik a márciusi is ezt nem tudom.

A peteleszívás altatásától ne félj nagyon rövid altatás nem megterhelő, utána fájni fog az alhasad ne ijedj meg az természetes, hiszen megbolygatják a petefészkedet és, ha sok tüszőt leszívtak akkor fájhat.

A beültetés nálam speciális volt engem altattak a kórelőzményem miatt, de azt mondják olyan mint egy kolposcopia.

Mindenki izgul az a nagy csoda, ha valakinek elsőre sikerül, bármi történik ne add fel.

Ha van még kérdés írj!

2010. júl. 23. 10:17

Szia Kryszky,


Te ismersz hasonló esetet amikor a férfi miatt kellett lombik és sikerült?

Ha márciusban volt hsg ,hormon, stb vizsgálat akkor vajon meg kell ismételni ha a lombik szeptemberben indul ?

Milyen a peteleszívás? Mindentől parázok most:S sosem altattak.

Te leírod ,hogy most hogy állsz? Neked volt már lombikot? mennyi?

91. kryszy
2010. júl. 23. 09:51
Itt vagyok, ha érdekel valami szívesen válaszolok, ha tudok persze:).
2010. júl. 23. 09:22
Most látom mostanában nem ír senki :(
2010. júl. 23. 09:21
Istenem lombikra kell mennem :S Soha nem gondoltam volna hogy ilyenre lesz szükségünk. Félek az egésztől. Még inszem sem lehetségeg :( Valakiiii ? Jó lenne valakivel beszélgetni erről ,mert nem tudok lombikról még semmit. Hogyan múködik ,de kezdek utánaolvasgatni. Tegnapig még inszemre készültem lelkileg aztán kopp orvos közölte lombik. Nagyon mellbevágott!
88. kryszy (válaszként erre: 86. - Annabel0910)
2010. júl. 12. 15:15

Köszike! Én is neked! Voltál orvosnál, hogy ő is azt mondja, hogy negatív? A tesztek néha csalnak!

Tudom nagyon nehéz, de ki kell bírnunk, van akinek többször kell felállni. Te hányadszorra próbálod?

2010. júl. 12. 13:51

sziasztok

hogy vagytok?

86. Annabel0910 (válaszként erre: 80. - Kryszy)
2010. júl. 12. 13:20
Szorítok neked! :)
85. kryszy (válaszként erre: 84. - 67c772efc3)
2010. júl. 12. 11:18

Szia Andi! Volt időm, hogy tanuljam a türelmet, de ez a legrosszabb, sokszor önfegyelemre készteti az embert, ha kezdek kibukni mindig valamibe beletemetkezem ami megnyugtat, mások is írták már, hogy yogáznak. Most sajnos nem lehet, de olvasok róla, légzőgyakorlatok,meditálás. Így próbálom átvészelni ezt az időt.

Nekem ő fagyi baba, az első lombikom, májusban volt, kettőt sikerült vissza ültetni és egyet fagyasztottak le. Amint látod nem sikerült, de elmentünk a fagyasztottért ami remélem sikerült.

Most nem fogok tesztelni mert kapok hetente hcg hormont és így nincs értelme, ha megjön vagy nem akkor úgyis tudom az ábrát. Azért inkább 3 hét mert akkor kell vissza menni, persze, ha gáz van előbb is meg néz mint a múltkor.

Gondolom már nagyon várod!, légy nyugodt akivel voltam először náluk is a "katonákkal" volt gond és sikerült!

2010. júl. 12. 10:40

Kryszy, igen, próbálkozunk egy jó ideje, aztán kiderült a katona gond és egy egyértelműen lombik az irány.

Ezek szerint 3 hét után derül ki az eredmény? Hány babát kaptál vissza?

Megértelek. Én már most nem tudom, hogyan fogom kibírni azt a két hetet..... Hogy vagy a tesztelésekkel? Türelmes típus vagy, vagy egy idő után már próbálkozol?

83. kryszy
2010. júl. 12. 10:09
most olvastam utána Andi, hogy már próbálkoztok:)
82. kryszy
2010. júl. 12. 10:07

Szia Andi! Szerintem ez a "van még idő" nem igazán válik be annál aki szeretne babát. Ha te úgy érzed itt az idő akkor el kell kezdeni a próbálkozást.

Ti már próbálkoztok?

Nekem még 2 hét és akkor megyek UH-ra addig várok. Hol teljesen nyugodt vagyok mindent elfogadok címszóval, utána meg mégsem, de ez biztos másoknál is így van.

A 6 inszem nem kötelező.

Üdv. neked és hajrá!

2010. júl. 12. 09:59

Sziasztok! Én 25 vagyok. Sokan azzal piszkálnak, van még időm, de nem nagyon akarok várni. Anya szeretnék lenni.

Szóval mindenkinek hajrá.

Kryszy, mikor lesz eredményed? Ezek szerint a héten? Vagy jövő hétfőn???

Pannanna, sajnos szerintem mindenhol egy idő után futószalag kategória lesz. Annyian vagyunk....:(((( De egy helyen meg kell maradni, ott, ahol sikerülhet, akikben egy picit is bízol. Hogyhogy 3 inszem után lombikoztok? Nem 6 a kötelező?

80. kryszy
2010. júl. 10. 11:07

Sziasztok! Csatlakozhatok? Én hétfőn voltam fagyasztott bébi beültetésen és most várok. Néha könnyebben vagyok, néha én is nagyon kiborulok. Most olvasom, hogy a hőemelkedés teljesen természetes én ezt nem tudtam. Szedek ösztrogént, kaptam tüszőrepesztőt Ovitrell-t, Norprolacot szedek és ezek megteszik a hatásukat, minden reggel hányok.

Egyébként a hiba az én szerkezetemben van.


Akivel együtt voltam beültetésen, neki már 4 napja késett, akkor vett tesztet és 3 teszt is negatív lett, utána elment vérvételre ami kimutatta a magasabb hcg-t.

Egy volt isk.társam elkezdett vérezni és elege lett az egészből elment dolgozni és ott mondták legalább egy tesztet csináljon, erre pozitív lett.


Legyünk mi is pozitívak.

79. Pannanna (válaszként erre: 78. - 67c772efc3)
2010. júl. 10. 10:34

Szia,


Biztos sokat dolgozik. Nem is értem miért nincsenek körülötte más orvosok is. Bár lehet, hogy vannak, csak figyelmetlen voltam.

Én 37 éves vagyok és Vácon lakunk.

És Te?

Mi 3 inszemináción vagyunk túl, és az a kaáliban történt. Lehet, hogy oda fogunk menni, ha mehet a lombik. Ott is sokat dolgoznak, már nem nagyon törődnek az ember lelkével..... De mit tehetnénk...

Ki vagyunk szolgáltatva nekik sajnos.

2010. júl. 9. 16:43

Szia, nálunk apa gondok vannak, nálam nem találtak eltérést. Kevés és beteg katonákkal próbálkozunk egy éve, ezért lesz lombik.

Nőnél:

- hormonvizsgálat- 3.,20. napi

- belgyógyász vélemény

- tüdőszűrő

- EKG

- általános vérvétel

- vérből - toxoplazma, rubeola, TSH

- mammográfia

- rákszűrés

Férfinál:

- andrológia, min. 2 spemavizsgálattal

Mindkettőtöknél:

- HIV, HCV vérből


Remélem nem hagytam ki mást. Ennyi. Kb. egy bő hónap alatt megvan, inkább másfél.


Nekem szimpi volt, de tény: rengeteget dolgozik, napi 10-12 órát és pl. van éjjeli szülése is. Nem lehet mindig vidám, vagy nem emlékezhet mindenkire...Sokan vagyunk....

Te hol laksz? És hány éves is vagy?


Amúgy pl. én nem voltam rubeolás, ezért egyből beoltattam magam. Mert ha nem vagy védett, akkor az oltástól számítva 3 hónapig nem kezdődik semmi. Én mentem a biztosra.

77. Pannanna (válaszként erre: 76. - 67c772efc3)
2010. júl. 9. 14:54

Szia,


Az jó :)

Valami miatt nekem nem olyan szimpi :(

Nem tudod milyen vizsgálatokon kell átesni a lombik előtt?

És Neked miért kell lombik? mióta nem akar a bébi szót fogadni leendő anyukájának és beköltözni a hasába? :)

2010. júl. 9. 14:46

Pannanna, én ismerem Dévait, legalábbis mi most kezdtünk el járni hozzá. Nekem szimpi :)

Ha minden jól megy, akkor októberben kezdünk lombikkal. Már szeptemberben is kezdhetnénk, de le van foglalva a nyaralás... :(

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook