Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha már régen nem jön a baba fórum

Ha már régen nem jön a baba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. aug. 26. 15:00

nekem is minden hormonom tökéletes

de még is kell szedjem

2010. aug. 26. 14:59

van olyan endós doki aki hagyja, hogy metet szedjen a kismama

viszont azt el kell mondja, hogy a magas inzulin vetélést okozhat

de majd fogja mondani az endós doki

2010. aug. 26. 14:25
Nem, mert csak most derült ki, ma megyek először endokrinológushoz.... De nem akarok gyógyszert szedni. Teljesen jók a homronjaim, nem akarom, hogy felboruljon. Semmi IR tünetem nincs, ezért egyben furcsa is ez az érték.... Elméletileg, bizonyos szinte diéta és mozgás is elég, de nem tudom, melyikbe tartozok, sokak szerint gyógyszeresbe...Ha ez igaz, akkor 3 hónap csúszás és kb. jövőre lombik.... Sírni tudnék....
132. 0d717b184a (válaszként erre: 130. - 67c772efc3)
2010. aug. 26. 13:58

szeded a metet rá?

jó, hogy kiderült

131. Zsebibaba516 (válaszként erre: 130. - 67c772efc3)
2010. aug. 26. 13:56
Nagyon sajnálom, tényleg, de ugye, ez orvosolható? Mit adnak ellene? Mit mondott a doki? Majd én is megkérdem a dokit, ha oda jutunk.
2010. aug. 26. 13:46

Sziasztok, képzeljétek, mi mégsem indulunk....Másfél héttel az indulás előtt derült ki....IR...... Nekem SEMMI bajom nem volt, apa gond miatt lombikozunk...Önszorgalomból megcsináltattam az inzulin vizsgálatot és tessék.....

Javaslom mindenkinek, állítólag sokat számít...

129. Zsebibaba516 (válaszként erre: 124. - Kryszy)
2010. aug. 26. 10:39

Szia! Gratulálok a babódhoz! Nagy élmény lehetett a dokinál, főleg, hogy felétek is fordult :D Már úgy várom, hogy egyszer én is ide kerüljek, de egyszer eljön az én idpm is... meg persze a többieké.

Köszönjük a drukkot, amint már mondták, tényleg ránk fér :D

128. sidney_ke (válaszként erre: 124. - Kryszy)
2010. aug. 23. 18:50

H repül az idő hihetetlen!! :):) Örülök, h minden rendben van Veletek, és nagyon szépen köszönjük a szurkolást nagyon ránk fér! :(

puszka

127. sidney_ke (válaszként erre: 123. - Zsebibaba516)
2010. aug. 23. 18:49
Hát sajna muszáj bírni, hisz mi is "hitelesek" vunk...majd csak lesz vhogy...ha minden igaz mi okt.-ben vágunk bele az inszembe, bár addig még sok víz fog lefolyni a dunán...v mi... :)
126. kryszy (válaszként erre: 125. - 67c772efc3)
2010. aug. 23. 17:05
Köszönöm, szurkolok nektek, hogy ti is itt tartsatok nem sokára.
2010. aug. 23. 15:43

Kryszy, szuper ezt olvasni, olyan jó lenne már ott tartani, de egyenlőre nekem az is hihetetlen, hogy kb. 5 hét múlva kismama lehet, remélem 9 hónapig :)

Fejlődjetek, gyarapodjatok, így a helyes :) Aztán kérünk szépen még híreket, ez adja igazán az erőt nekünk! A küzdőknek!!!

124. kryszy
2010. aug. 23. 15:22

Sziasztok! Meg vagyok még én is, de úgy szalad az idő van, hogy be sem kapcsolom a gépet csak pihengetek. Ma vagyunk 9 hetesek 25 mm-ek!! Minden rendben van, bár annyira örültem mikor láttam, hogy elfelejtettem megkérni, hogy nézhessem tovább kb.10 mp-et láttam csak. Kaptunk fotot, felénk fordul és látszik az egész emberke még a szeme is és az is, hogy mosolyog :).

Mindenkinek nagyon-nagyon szurkolok!!! A melóhelyem nekem sem volt a nyugalom szigete, de én már éreztem a végemet ott úgyhogy nektek is kitartás, már nem tart soká.

Írjatok!

123. Zsebibaba516 (válaszként erre: 121. - Sidney_ke)
2010. aug. 21. 15:53

Szia:)

Nagyon sajnálom, hogy ilyen idióta főnököd van, remélem, hamarosan átrakják máshova, vagy ami még jobb lenne, összejönne a babó nektek és megszabadulnál tőle. Próbáld meg őt kizárni, ne foglalkozni vele. Valahogy biztos le lehet fegyverezni. Amúgy csodállak, hogy bírod, mert én azonnal ott hagytam volna. Túl érzékeny vagyok és nehezen viselem, ha bántanak, mert én sem szoktam másokat. De hát az élet igazságtalan. Egyszer nekem is fel kell nőnöm és szembe néznem az ilyen mumusokkal. Szorítok, hogy valahogy minél hamarabb megoldódjon a helyzeted. Jaj, nagyon sajnállak.

Mi csütörtökön végre voltunk a dokinál és csak annyit tudtunk meg, hogy milyen vizsgálatok következnek (kisfickók, hormonok, antitestek) és levették a mintát a chlamydia teszthez, eredmény 4 hét múlva. Kicsit meg is ijesztettek, mert az erős menstruációs görcsök miatt endometriózusra gyanakszanak és laparoszkópiát akarnak csinálni, amivel egybekötik majd a petevezeték átjárhatóságit is. Hát nagyon örülök neki... teljesen beparáztam. De hát ebbe sem halt még bele senki :D Mondjuk addig még bármi megtörténhet :D

A többiekkel mi a helyzet? Ki hogy halad? Valami újság, új próbálkozások, eredmények?

122. sidney_ke (válaszként erre: 118. - 67c772efc3)
2010. aug. 20. 15:42
Nah akkor egy új korszak kezdődik az Életetekben, melyhez nagy nagy DRUUUUUUUUUUUUUUKKOT küldök, aztán tessék ám jönni a beszámolóval!! :)
121. sidney_ke (válaszként erre: 117. - Zsebibaba516)
2010. aug. 20. 15:41

Helló Baba! :)


Igen sajna olyan "fantasztikus" a mh-em, h már néha sírok kínomban, h miért van nekem ilyen gyökér főnököm...ez van, ez jutott...ha már végre túl lennénk a lakásfelújításon, akkor gondolkodás nélkül felmondanék...de így??? Meg hát az is bennem van, h "miatta" ez a hülye nőszemély miatt dobjak suttba 5,5 évet, mert nem lehet vele együtt dolgozni??? Elmennék más bankba, ott kezdhetném előlről, arra meg nekem már nincs energiám.. :(((

2010. aug. 18. 09:27

Alalkulunk:)

mindenki eltűnt:(

sziasztok

119. Zsebibaba516 (válaszként erre: 118. - 67c772efc3)
2010. aug. 18. 09:23
Szia! Nagyon drukkolok nektek a lombikhoz! Biztos minden rendben lesz :) Majd várjuk a fejleményeket. Sikeres babásodást :D
2010. aug. 17. 16:53

Sziasztok, én még vagyok, csak nem írt senki, magamban meg nem beszélgetek :)

Nálunk annyi a fejlemény, hogy megvan minden leletünk és szeptemberben indulunk a lombikkal. :) Nagyon várom és nagyon izgulok. Végre volt értelme a sok orvostól orvosig járásnak. :)Szóval szeptember 7-re várom, és akkor indulunk :)

117. Zsebibaba516 (válaszként erre: 116. - Sidney_ke)
2010. aug. 17. 11:44

Remélem, hamarosan a többiek is benéznek a fórumba. Kíváncsi vagyok, ki hogy áll, főleg, mert még új vagyok :D Amúgy a tegnap végre pozitív lett az LH tesztem, úgy örültem neki, mintha legalábbis terhességi teszt lett volna, úgyhogy ma van a pé-m. Remélem, sikerrel járunk, mert jövő hónaptól már a dokik is beleszólnak a dolgokba.. pedig annyira nem szerettem volna. De hát a babócáért bármit megtesz az ember.

Nagyon jó, hogy nálatok minden rendben, akkor tényleg a stressz lehet a gond. Viszont azt hiszem, ez ellen sem könnyű tenni. Nyaralni voltatok már? Az is egész jól kikapcsol, ha nem túl rövid. Amúgy még valami gyógyteákat is ki fogunk próbálni, még a doki is rábólintott, mondván, hogy bármi segíthet. Ha nem mást, erőt biztos ad. Az idő már engem is megviselt.. én alapból is elég érzékeny vagyok.. mondjuk ahhoz képest elég jól viselem. Csak 2-3 napig tart a depi, aztán harcra fel! :D Ne keseregj, biztosan jönni fog hozzátok is a baba, meg hozzánk is :D Csak még várat magára egy kicsit... így, ha lehetséges, még jobban fogjuk őket várni és szeretni :D

Amúgy munkahelyi stresszel harcoltok?

116. sidney_ke (válaszként erre: 115. - Zsebibaba516)
2010. aug. 16. 20:34

Hellóka!


Én nem tudom hova tűntek a többiek, de remélem Mindenkivel minden OK! :)

Mi kipróbálunk 1-2 term. amolan stresszűző dolgot, ugyanis nálunk a vizsgálatok kimutatták, h alapvetően rendben vunk, csakhát ez az állandó stressz... :(


De szerintem legkésőbb nov.-ben bele is vágunk...

Mi nemrég töltöttük a 14. sikertelen hónapot...próbálok nem gondolni rá, de ennyi idő már igencsak neghéz! :(


Szóval HAJRÁ Nektek is, és szívből kivánom, h hamar kiderüljön mi is az akadálya h babátok legyen! :):):)

2010. aug. 16. 13:40

Sziasztok! Van még itt valaki? Én most szeretnék csatlakozni hozzátok. Nemrég fedeztem fel ezt a fórumot, még utána kell olvassak, kivel mi a helyzet :)

Mi már egy éve próbálkozunk, múlt szerdán voltunk dokinál és tovább küldött egy meddőségi központba. Jönnek a vizsgálatok. Most csütörtökön lesz egy beszélgetés és aztán belevágunk a 'nyomozásba'. Remélem, hamar megtaláljuk a bibit és egy-kettő helyrehozzuk.

Kryszy, veled mi a helyzet? Mit mondott a doki? Remélem, minden rendben volt és nagy élmény volt a látogatás :)

Sidney_ke, nagyon sajnálom, hogy megjött... de fel a fejjel, új hónap, új remény. Szorítok az inszemhez! :D

2010. júl. 30. 17:47

Remélem csak azért nem akkora itt a forgalom, mert Midnenki Babaprojekten dolgozik!


Nekem sajna ma megérkezett...igazából én ezen már meg sem lepődöm, viszont így kértem is gyorsan időpontot mammora, 12-én megyek, így ha minden igaz szept.-ben tényleg bele tudunk vágni az inszembe! :))

113. sidney_ke (válaszként erre: 111. - Kryszy)
2010. júl. 28. 18:44

Hello Kryszy!


Köszi az infókat! Bár mondom, most lesz ez a kis mocsok 35 napos, mikor máskor..de utána beszerzek egy ilyen nyavalyás mammmot is...de azért ez milyen érdekes, vhol kérnek, vhol nem...mindegy, már nem is heccelem magam ezen!

Inkább megy a NAGY DRUKK EZERREL h ott legyen az a kis Pirinyó!


Millicke!


Előbb utóbb mi is babásak leszünk, csak győzzük kivárni, ez a legrosszabb része, az tény... :((

De mi vagyunk az erősebbek, HAJRÁ! :) Puszi

112. millica (válaszként erre: 110. - Renata314)
2010. júl. 28. 09:21

Kedves renata :)

Köszönöm a biztatást ,milyen igazad van örüljek ,hogy van megoldás. Most már márképp állok hozzá a dolgokhoz csak először volt nagyon furcsa és ijesztő hallani hogy még inszem sem lehetséges. És lombikról addig még nem olvastam mert gondoltam nekünk úgy sem kell. Hát ilyen az élet. Most már izgatottan várom ,hogy belevágjunk. És olvastam nagyobb esélyes a lombik mint inszem. Hát meglátjuk nagyon pozi vagyok.

111. kryszy (válaszként erre: 109. - Sidney_ke)
2010. júl. 28. 07:16

Szia Sidney!

Még korai a gratuláció, hétfőhöz 2 hétre megyek megint UH-ra akkor mondják meg vannak e életjelek, de azért én ezt is fantasztikus eredménynek látom. A terhességi jeleket érzem rendesen tehát hiba nincs:).

Érdekes nekem nem akartak mammot, de még ismerősömnek sem előtte, de nem baj lesz egy negatív eredményed amit elrakhatsz.

Tudod mikor várjuk a "pironkát" akkor tuti a leghosszabb a ciklus :).Szurkolok neked!

110. renata314 (válaszként erre: 89. - Millica)
2010. júl. 27. 18:46

Kedves millica!

Ne légy elkeseredve hogy lombika kell menned,légy pozitiv, örülj inkább annak hogy van lehetőség arra hogy a tudomány segitségével kis babócád fog születni!

Nekünk pl szóba sem jött az inszem,igy nem volt nagy csalódás a lombik, inkább örültünk hogy megoldható a gondunk.

Kitartást és sok erőt kívánok hozzá!

Lombik kérdésben pedig sokmindent megtudhatsz a lombikos fórumon:)

109. sidney_ke (válaszként erre: 108. - Kryszy)
2010. júl. 27. 18:11

Szia!


Ha már van petezsák, akkor lehet GRATULÁLNI?? Vagy még korai még??? :))))


NEkem azt mondta a doki, h addig nem kezdjük elé a hormonkezelés (szurizás), amig nincs mammográfiai eredményem...igen ám, de mammot 30 alatt a 4-10 napon csinálnak, tehát ha megjöna mensi, és mondjuk kezd elmúlni akkor a 4. naptól lehet menni mammora), de maga a hormonkezelést meg már kezdtük volna a 3. napon (amikor még meg is van, ugye)...bár egyelőre még sehol a Pironka, tuti most lesz 35 napos, mert szokott ilyet csinálni... :((( Ma vok a 32. napon...görcsöket érzek hébe hóba...de ennyi!

108. kryszy (válaszként erre: 105. - Sidney_ke)
2010. júl. 27. 11:13

Szerintem a pécsiek meg lehetnek elégedve, igaz most el ment 2 jó orvos, de így sincs minden veszve. Amire az a bizonyíték, hogy tegnap voltunk 3 hetes kontrollon és van egy 6 mm-es petezsák! Nagyon örültem, persze óvatosan duhajkodom, de ezt persze mindenki gondolhatja, de ez is nagy eredmény.

Volt egy stimu, 2 lett beültetve nem sikerült és 1 hónap kihagyással ültették be az 1 db kis fagyi bébit. Mi most itt tartunk.


Nem olvastam át, de neked miért kell mammo? azt látom Ti inszemre mentek. Most kezdtétek?

Üdv. Kriszta

107. sidney_ke (válaszként erre: 106. - 67c772efc3)
2010. júl. 26. 11:04
Szupi vagy, köszönöm!!! Ez lesz, mert az imént beszéltem a dokimmal, mammo nélkül nem állunk neki a szurizásnak!!! :(((((( Tehát borulna minden! :((( Azt meg nagyon nem akarom, mert pont direkt így vettem ki a szabit, h inszemre fel! :))
2010. júl. 26. 10:55

Sidney, nem tudom pesti vagy-e, de én kaptam beutalót a házidokimtól a Mamma Klinikára. Ott pikkpakk fogadtak és beutalóval ingyenes...

Szóval próbálj meg elindulni ezen a vonalon. Ott azt mondták, mensi után kell menni, mert ugye akkor mennek le a mirigyek...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook