Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha két srác probálkozik Nálad, ki mellett döntesz? fórum

Ha két srác probálkozik Nálad, ki mellett döntesz? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 5. 17:12
szerintem ha bemennél hozzá és ott egyeztetnétek egy időpontot, hogy találkozzatok, akkor el tudnád dönteni hogy érdemes e vele foglalkozni...
3. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Magic life)
2010. febr. 5. 17:11
Újra menj el arra és kérdezz rá mi újság:-))
2010. febr. 5. 17:09

csak meg kellene kérdezni, hogy szeretne e veled tovább találkozni

mert te nem akarod feleslegesen zaklatni

2010. febr. 5. 17:06

Vasárnap haverral megszólitottunk egy bevásárlóközpontban dolgozó lányzót egy véleményt

kérő nyitószöveggel. Haver eléggé rámenős volt, leült az íróasztalra, meg 10 perc után puszit akart, amit a lány nem perferált. Az Én viselkeldésem visszafogott volt, megérintettem avval foglalkozom phszichológiával.

Elbúcsúzás útán véletlenszerűen összetalálkoztunk újra a lánnyal, aki megkérdezte, mennyi lányt szólitottunk már meg. Haver nyomban odalépett, de oly hülységet zagyvált, hogy ihaj. Nekem pedig odaszólt a lány: holnap gyere, várlak.

Mentem is. Átbeszéltünk jó pár témát, jó fél órát értekeztünk. Ez ídőalatt sok közös nevezőre találtunk egymásban. Megkérdeztem folytathatnánk e a beszélgetést munkán kívül. Igen, lett a válasz telefoszám cserével. Miközben irta számát

kérdez Engem, foglakozom-e grafológiával, mondom, nem, érdekel. Viszakérdezek, és Te számmisztikával? Jön a válasz nem,

de érdekel. Elbúcsúzáskor még ilyet szól Nekem: lejárt az ídőd? :DD Vszinű beszélgetett volna, de mégiscsak munkahely nem akartam sem unalmas maradni, sem zavaró tényező lenni, igy hát eljöttem. Nem is kerestem másnap, csak harmadnap. Felhivtam este fele, de nem vette fel. Persze előre szólt, ha nem venné fel, vevő van. Na, most azóta eltelt 2 nap, de sem SMS, sem egyéb viszajelzés nem történt.

Ez már eleve nem jó jel. Mivel haver aznap, és másnap is elnézett hozzá, és épitette a komfortot, tán azért nem reagál Én Rám.

Ez az Én tippem? Haver azt mondta nyugodtan nyomuljak, Őt nem zavarja. Na, most Én más szemlélet vagyok, nem nyomulos. Aki nagyon hajt,

azt csak egy cél vezérel...:D .. de lehet tévedek.


Mindenesetre tanácstalan vagyok. Azt javasolták barátnőim, hivjam másnap. De haverjaim meg, hogy az túl zaklató. Egy barátpedig azt mondta látogassam meg újra, és invitáljam.


Te mit javasolsz, mi a leghelyesebb lépés?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook