Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért döntöttek nálad vajúdás közben a császármetszés mellett? fórum

Miért döntöttek nálad vajúdás közben a császármetszés mellett? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 18. 18:00
18 óra után is még csak 2 ujjnyira voltam nyitva, akkor szóltam, hogy nem bírom tovább. Előtte való éjjel semmit nem aludtam, mert nem éreztem jól magam, fél 4-kor el is folyt a magzatvíz, szóval, majdnem 24 órát nem aludtam :(
2012. jún. 7. 21:52

30 óra vajjúdás után már nem lett volna erőm megszülni..ez a legkisebb ok volt..

a baba nem volt beilleszkedve egyáltalán..keresztben feküdt,bár ez senkit sem érdekelt..egy UH és kiderült volna,de ez senkinek sem jutott eszébe..

a végén az utolsó pillanatban kerültünk a műtőbe..a magzat víz meconiumos volt,a baba oxigén hiányos és kamrai sövény hiánya volt a szívében..:(((hát csak ezért...

11. nvlivi
2012. jún. 4. 17:40
Én toxémiás voltam,felment a fehérjém nagyon.Még 11 napom minimum vissza lett volna,így a drága lányomnak esze ágában sem volt kibújni.36 óra alatt egész egy ujjnyira tágultam,szívhang leesett,magzatvíz zöld volt.Fájás egy darab se.Na ezután jött a császár.
2012. jún. 4. 15:52

Nálam például több dolog miatt is döntöttek így:

1.,A korom!(41 éves múltam)

2.,Tolófájásaim voltak burokrepesztés és oxytocin adása után 4 órával,de a méhszáj még csak 3 cm vollt.

3., A fiam szívhangja többször is 120 alá ment, és egyre hosszabb ideig nem is tért vissza a normálisra.


Az egészből csak azt nem értettem,egyáltalán miért próbálták simán megszületni velem a gyereket,mikor előtte 19 évvel az első fiamat is annyira nehezen szűltem,hogy a gyereket a szülés alatt ért sérülések miatt 3 éves koráig hordtam szívgondozóba.Ráadásul állítólag a szülés alatt kaptam epilepsziát is.Ezt tudta az orvosom,de hiába kértem,hogy legyen császár,azt mondta, hogy menni fog simán is.Szerencsére azóta már 16.éves a gyerek,de azt a pár óra szenvedést a császármetszésig soha nem fogom elfelejteni.

2012. jún. 4. 15:33
A fájásoknál nagyon lelassult a kisfiam szívhangja.
2012. máj. 2. 14:58
Mert esett a szívhang
2012. máj. 2. 14:10
Farfekvéses volt a fiam, ráadásul spárgában volt a lába, tehát az egyik lába fent, a másik lent.
2012. máj. 2. 14:05
Nekem 3-császárom volt. 1-farfekvéses volt,2-szétnyílt a hasfalam és a fiam szívverésével is baj volt,a 3- már nem is engedték a sima szülést.
5. Bella2011 (válaszként erre: 4. - Zsukszi)
2012. máj. 2. 12:48
Én ugyanígy voltan.
4. Zsukszi (válaszként erre: 2. - 25ecdafbed)
2012. máj. 2. 10:50
Szeretném megtudni,hogy mi a leggyakoribb indok a császármetszésre?! Én 12 órát vajúdtam, az utolsó 3 órában teljesen meg voltam nyílva és mégsem sikerült megszülnöm a kislányomat!
2012. máj. 2. 08:17
Mert nem tágultam semmit
2. 25ecdafbed (válaszként erre: 1. - Zsukszi)
2012. máj. 2. 08:17
TAlánn mert meg volt rá az okuk?? ilyen buta kérdést! nem értelek!
2012. máj. 2. 08:15
Miért döntöttek nálad vajúdás közben a császármetszés mellett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook