Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Promocriptin mellett lehett probálkozni szerintetek? Folsavat lehet mellette szedni? fórum

Promocriptin mellett lehett probálkozni szerintetek? Folsavat lehet mellette szedni? (tudásbázis kérdés)


6. bebekriszti (válaszként erre: 2. - Pinky20080216)
2009. máj. 4. 15:41

A bromocriptin egy pici tabletta amely a hipofízist szabályozza.Azoknak a nőknek adják akik nem vagy nehezen esnek teherbe.Én is ettől lettem terhes.(na meg az uramtól)..Nem a sárgatestre hat,hanem a magas prolaktin szintet stabilizálja,ami ugye ha magas,nincs megfelelő minőségű peteérés,ezáltal kialakúlhat a meddőség.Én 15 évig nem tudtam teherbe esni a magas prolaktin szintem miatt,majd a 100-ik nőgyogyi után elkerültem egy endokrinológushoz aki vérvétel és MR után ezt a bromokriptint írta fel. 2 hónap után terhes lettem tőle!

Tehát ha ezt a gyógyszert kaptad azért kaptad,hogy könnyebben teherbe esshessél.Tehát nem csak lehet,hanem Kell mellette próbálkozni !!

Sok szerencsét a mellékhatásokhoz,de megéri szedni ha babát akarsz!

2009. ápr. 26. 10:36
Köszönöm átadom neki
2009. ápr. 26. 10:35
Ja és a folsvat szedheted nyugodtan, az pedig sejtépítő hatással bír.
2009. ápr. 26. 10:34
Szerintem mindenképpen, mert ugyebár azt azért szedetik veled, h. könnyebben teherbe ess. Azt hiszem sárga test hormon szintet szabályozza.
2009. ápr. 26. 10:33
barátnömék probálkoznak és gáz van evvel promocriptin szintjével.
2009. ápr. 26. 10:32
promocriptin mellet lehett probálkozni szerintetek?Folsavat lehett mellette szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook