Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha idejönne a férjed... fórum

Ha idejönne a férjed... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. ápr. 26. 14:11

3 pontban foglalnám össze:


1. nem tudja sehol a belépési adataimat, én sem az övét

2. nem tenne ilyet

3. ha mégis, kiherélném...:))

89. leviatan (válaszként erre: 88. - 2a69f78972)
2012. ápr. 17. 20:06

meg nem jutottam oda, kicsit messzebbrol olvastam a forumot...

de majd most mindjart :).


ertelek :), bar nekem ahogy van nalunk teljesen termeszetes es funkciot hordoz magaban, ertem ez alatt, hogy mivel senkinek nincs takargatni valoja semmilyen szinten, igy a levelezesunkben sincs.

Kulonben, nalunk nem volt igy, azaz en tavol tartottam minden cuccatol magam, a telefonjatol, a zsebeitol, es a leveleitol is, de mindig megkert, hogy vegyem fel a telefonjat, ha csorgott, vagy pakoljam mar at egyik kabatjabol a masikba a cuccait, mig zuhanyzik (idosporolas miatt), vagy ugye nezzek meg ezt-azt az e-mail fiokjaban. Ugye anyukam ugy tanitott, hogy nem turkalunk mas taskajaban, mai napig nem teszem, csak ha megker ra. De ettol fuggetlenul mivel nekem is egyszerubb pl. igy, hogy nem kell minden e-mailemhez kulon felkusznom, hanem lejon magatol, igy ez nem tema. Egyikonk sem olvassa el a masik leveleit, es önös cellal nem turkalunk mas zsebeiben, taskaiban, zsebeiben.

De ahogy irtam, nekem az lenne a fura, ha valamihez nem ferhetnek hozza, mert ugye ohatatlanul belebotolhat az ember a masik cuccaiba foleg kozos gepen, es ha mondjuk le lenne jelszavazva egy mappa... meghalnek a kivancsisagtol, hogy mi van benne, miert van lezarva... stb. De igy, hogy mindent megnezhetnek, amit akarok, megcsak veletlen sem jarkalok a cuccai kozott :).

88. 2a69f78972 (válaszként erre: 85. - Leviatan)
2012. ápr. 17. 19:39

A kérdésedre csak ismételni tudnám, amit a 82. hsz-ban leírtam, kérlek olvasd el,...ha még mindig érdekel.


Annyi kiegészítést azért tennék, hogy engem nem esz meg a férjem, ha géphez merek ülni ha nyitva vannak a levelei és a szobából sem kell a másiknak kimenni, ha valamelyikünk használja a gépet.


Végletnek érzem mindkét lehetőséget.


...és ahogy már írtam valakinek: Ahány ház annyi szokás !:)

87. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 17. 19:38
Nem tesz ilyet,és ugyan miért tenné,hetek óta nem láttam a Hoxán,nem szoktunk egymás dolgaiba kutatni,olyan volt már,hogy nem lépett ki,és az én fórumaimba az ő nickjével léptem be.
86. leviatan (válaszként erre: 1. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 17. 19:26

... nem tenne zsebre, amit tolem kapna :)

DE nem jon ide, mert a babas-mamas-csopoges nem az o vilaga, a vallasos aradozoktol meg fixen leboritana a monitort is az asztlrol es valoszinuleg masodpercek alatt letiltanak a felhasznalom, ha o irna helyettem :) (igy, ha be tudok lepni, akkor nem jart itt :D)

85. leviatan (válaszként erre: 75. - 2a69f78972)
2012. ápr. 17. 19:23

Hm, bar nem nekem irtad, de nalunk ez nem kerdes, olyan szinten nem, hogy a gepre mindkettonk osszes hasznalt e-mailjerol lejonnek a levelek ugyanabba a levelezo programba.

Hogy miert? mert igy egyszerubb, es mert nem kell titkolni semmit. Az lenne fura, hogyha ki kene mennem a szobabol, hogy a parom megnezze a leveleit, sot az lenne gyanus igazan! Igy, hogy akarmikor elolvashatnam a leveleit, igy nem is erdekel, meg egyszer nem mentem es neztem meg, hogy kivel mit levelezett, ja leellenorzom, ha megker ra, de nem matatok a levelei kozott...


Tobbektol hallottam, hogy emberuk majdnem megette oket, mert oda mertek ulni ahhoz a gephez, amin a ferfi levelei eppen nyitva voltak. Na ilyenkor en mindig elgondolkozom azon, hogy ez valoban milyen kapcsolat lehet, ahol ekkora titkolozas, takargatas van. Nalunk nincs ilyesmi :).

En meg mondjuk azt nem ertem, hogy miert van az, ami teszem azt nalatok lehet Libra? Marmint az, hogy nem tudjatok egymas jelszavat, tudod hogy mennyiszer van az, hogy felhiv a ferjem, en eppen otthon vagyok, eppen a gep elott, es eppen az o levelei kozul kell kihorgasznom valamit, ami neki eppen akkor kell? Naponta elofordul ez... ha nem tudnek bejarni a fiokjaiba, akkor haza kellene jonnie, es evvel veszitene 1-2 orat naponta, ami nem megengedheto (Te sem mehetsz haza a munkahelyedrol, hogy megnezz valamit a sajat e-mail fiokodban - es most kizarom azt a lehetoseget, hogy munkahelyen megnezheted, mert itt nem teheted, fokeppen mert az osszes privat levezo oldal tiltva van a legtobb munkahelyen).

84. 2a69f78972 (válaszként erre: 83. - Csgybzs)
2012. márc. 26. 14:17

Értlek !


Nálatok így, nálunk meg emígy!:)))

83. csgybzs (válaszként erre: 82. - 2a69f78972)
2012. márc. 26. 13:41
A kettő nem zárja ki egymást, mivel nekünk sem napirendi téma a másik fiókjában turkálni, miért is tennénk? viszont nem tépi ki a kezemből a telefont, ha én viszem oda neki, mikor csörög, és nem kiabálja le érte a fejem, mint ahogy itt sok kapcsolatban megesik. De van még rengeteg példa. Nekünk sincs titkunk egymás előtt, miért lenne a jelszavunk bárhova is az? Mit csinálnék én olyat bárhol, amiért ő sértve érezhetné magát? És főleg miért lenne gond, ha valamit az ő levelei között kell megnézni, vagy neki az enyémben? Hellyel-közzel ugyanazt írjuk, csak nálunk nem gond, hogy ennyire "egybeolvadt" a dolog.
82. 2a69f78972 (válaszként erre: 78. - Csgybzs)
2012. márc. 26. 13:36

Köszönöm a válaszod!:)


Érdekes és nem egyszerű dolgok ezek!:)


Nekem például nincs magánszféra mániám, de eszembe sem jut a párom fiókjába bemászkálni, mint ahogy Őneki sem az enyémbe.

Egyszerűen azért, mert nem hoz lázba minket, hogy a másik a barátaival, ismerőseivel mit beszélget.

És miért nem érdekel?

Egyszerűen azért, mert nekünk TÉNYLEG NINCS TITKUNK és ezt bizonyítani sem kell, mert mindketten, teljes biztonsággal tudjuk.

Lehet neki "férfi témája" a nőkről, a férfiassága méretéről, a meccsről, vagy a fene tudja miről.

Mivel nem tudom, ezért ezek csak kitalált példák.

Lehet nekem is olyasmi, amivel az Ő köreit nem sértem, de női beszélgetésre vágyom.

Én például nem kotorászom a zsebeiben,- még mosáskor sem, Ő üríti ki a zsebeit - Ő pedig nem turkál a retikülömben.

Tiszteletben tartjuk egymást.

2012. márc. 26. 09:08

Az enyém nagyon szeretné tudni, hogy én miket írkálok, de én meg nem szeretném, hogy tudja.

Ennyi személyes terem hadd legyen már.

2012. márc. 26. 08:42

Az én párom,ha akarna bármikor beléphetne ide és olvasgathatna.De soha nem csinálna ilyet.Férfiakat nem kellene a közelemből elhajtania,mert nem ezért járok ide :) (még csak nem is csajozni :P)

Viszont ha vmi agymenése folytán mégis belépne és osztaná a nevemben a jó népet,akkor sztem a gigáján táncolnék az biztos!

2012. márc. 26. 08:26
Érdekes egyébként, mi is "tudjuk" (ez azt jelenti, hogy mindig megkérdezzük, mert nem akarjuk megjegyezni) egymás jelszavát, illetve többször volt, hogy beléptünk - a másik kérésére - mondjuk a levelezésébe vagy közösségi oldalra. Nekem itt pl. nem kell belépnem minden alkalommal, mert úgy állatottam be. Viszont nem szoktunk egymás fiókjaiban turkálni.
78. csgybzs (válaszként erre: 75. - 2a69f78972)
2012. márc. 26. 08:13
Nem nekem címezted, de mivel ugyanaz a helyzet, én a mi véleményünket leírhatom. Nincs titkunk egymás előtt, bármikor kellhet valamilyen infó a másik fiókjából, érdekeljük egymást és nincs ilyen eszeveszett "magánszféra" mániánk, mint mostanában nagyon sok embernek.
2012. márc. 25. 07:02
Ha lenne férjem azt is tudná hol"mozgok"...és nem hinném,hogy beleszólna...
76. Ami.
2012. márc. 24. 23:02
Ilyet el se tudok képzelni,h az én jelszavammal a tudtom nélkül cselekedne.Viszont az nyém pont pár napja mondta h lehet felregizik,ha már én ennyit olvasgatok itt,ő is okosodik.Hát lefagyott a mosoly az arcomról,és nem azért mert panaszkodtam volna itt,vagy kibeszéltem volna az intim dolgainkat,csak itt kértem segítséget mopsszal kapcsolatban,és neki szeretném venni meglepetésként,most ha feljön tuti megtalálja,és bebukom az egészet.Ugyh remélem nem regizik,míg nem lesz meg a kutya:)
75. 2a69f78972 (válaszként erre: 56. - Homern)
2012. márc. 23. 11:01

Kérlek félre ne értsd, nem kötözködni akarok, csak szeretném megkérdezni, hogy milyen indíttatásból tudjátok egymás nevét és jelszavát?


Azért kérdezem ezt Tőled, mert mindig érdekelt ez a jelenség, csak nem volt kitől megkérdeznem.

74. 6b006fc769 (válaszként erre: 66. - Mydnight)
2012. márc. 22. 21:53
ez nagyon jó!:))))
73. b8dc7140a2 (válaszként erre: 1. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 22. 21:30
Miért? Te ezt csinálod? :)
72. b486c9cf7d (válaszként erre: 45. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 22. 11:38
Meg mindig jobb, mintha teged hajtana el miattuk :D
71. csgybzs (válaszként erre: 45. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 22. 11:25
Okos pasi!
70. csgybzs (válaszként erre: 1. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 22. 11:21

Semmit. Mivel tudja a jelszót, és közös a regisztráció, és ugyanúgy gondoljuk a dolgokat, had csinálja. Ha az én gondolataimat kommunikálná, és nem egy teljesen más stílust képviselne, engem nem zavar. De csak azért biztos akkor sem csinálnék vitát, mert belépett. Ha valami olyat írna, ami számomra, a rólam kialakult véleményekre hátrányos befolyással bír, akkor azért elmesélném neki, hogy nem tetszik.

Na meg az is kérdés, hogy miért jönne. Ha flörtölget a nő pasikkal és a pasi esetleg elröpteti a köröző keselyűket, akkor nem gáz. Ha csak úgy kedvtelésből elüldözi a nő vélt vagy valós barátait, az megint gáz... szóval tök sokrétű....

69. mydnight (válaszként erre: 67. - 814f8b8f23)
2012. márc. 22. 10:19

öhm... gondoltam, egyébként sztem azért is ütközik a véleményünk olykor hevesebben, mert hasonló a természetünk... :D

max. a különbség, hogy talán én picit megtörtem már :D

2012. márc. 22. 10:09
Különben tuti, volt már itt ilyen, hogy valaki a felhasználó helyett írt idiótaságokat.
67. 814f8b8f23 (válaszként erre: 66. - Mydnight)
2012. márc. 22. 09:57
Én is genyó vagyok. Velem is csak addig szórakozik valaki, még rá nem... :)
2012. márc. 22. 09:54

Először is, sztem a neten nem téma a "férfiak a közelemben"... legalábbis nekem nem... ugyanis nem jelentenek jelentős veszélyt.

Másodszor az enyém pocsék helyesírással bír... k...va könnyen rájönnék-rájönnétek, hogy nem én vagyok :D

Harmadrészt, én kicsinálnám. Néhányszor feltördelte a jelszavaimat stb., berágatott, mérgemben feltettem őt egy társkeresőbe... telefonszámmal... két hétig dugdosta előlem a mobilját és időnként lilult a feje kínjában...

Na, azóta nem csinál ilyesmit, mert tudja, hogy az én bosszúm nagyon szemét tud lenni!

65. 6f4b120371 (válaszként erre: 1. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 22. 08:40
Ki a franc csinál ilyet??? !!!
64. Pahet a vadász (válaszként erre: 16. - 2a69f78972)
2012. márc. 22. 07:38
az enyém tudja. bízom benne, továbbá nincs titkolni valóm.
63. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 22. 07:36
nekem itt van... de nem szól hozzá, csak olvas... max a naplómba ír be :) én nem bánom :)
62. 5e1b581a2e (válaszként erre: 53. - Timycat)
2012. márc. 22. 01:35
Helyes.Legalább sosem nő a fejedre...
61. 5e1b581a2e (válaszként erre: 45. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 22. 01:29

Módosítanám az előbbi hsz-met...


Felkötném magam!:SSS

Bizisten...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook