Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha folyamatos Candidád van és gyereket szeretnél.... fórum

Ha folyamatos Candidád van és gyereket szeretnél.... (beszélgetős fórum)


1 2
9. azure_ (válaszként erre: 7. - Hotdog68)
2009. szept. 18. 12:37
Igen tudom és mostanság megint van valami gombám de nem olyan, mint a candida volt. Lehet császár lesz a vége. :(
8. azure_ (válaszként erre: 6. - 2a033963fa)
2009. szept. 18. 12:36

Érdekes amit írsz és talán igazad is van de voltál már candidás? Ez a gomba alapban benne van a szervezetedben és ha elszaporodik nagyon csúnya dolgokat tud művelni. Nem a méhedet támadja meg hanem a hormonháztartásodat boríthatja fel. Nekem konkrétan a prolactin és a tesztoteron szintem volt magas. Orvosnál is jártam vele és vizsgáltak össze-vissza nem tudták mitől van. Még agydaganatra is gyanakodtak mert az agyalapi mirigy termeli ezt a hormont. Nahhh szóval 24 éves korom óta küzdök a hormon és súlyproblémáimmal. Meddőnek "kiálltottak" ki emiatt és most 35 évesen teherbe estem.

Hidd el nem divatbetegségeket akarok bebeszélni magamnak de én a candida betegségről életemben nem hallottam és amikor valaki azt mondta nekem, hogy candida beteg vagyok és elkezdtük kezelni jobban lettem.

Amikor a dokimhoz elmentem a pozitív tesztemmel felvonta a szemöldökét és nem hitt a szemének.

10 évig egy orvos sem tudta megmondani mitől van felborulva a hormonháztartásom és egy másik kezelés három hónap alatt segített. Jó lenne ha nőgyógyász főorvosok is utánaolvasnának egy kicsit jobban és nem 10 évig kéne egy fiatal lányt vizsgálgatni. A súlyproblémáimról ne is beszéljünk. 56 kg-ról 80-ra híztam és SOHA nem sikerült leadnom. Eleinte ez jobban bántott, mint, hogy azt mondták meddő vagyok mert huszonévesen nem is szerettem volna még gyereket és valahogy ezen el sem gondolkoztam.

Semmi csodakészítményt nem fogyasztottam, kivéve a grape fruit mag olajat amit dm-ben vagy herbáriában lehet kapni és az emésztőrendszerre van jó hatással valamint a gombát is pusztítja. Aztán fokhagymát használtam a hüvelyi fertőzésre és kiiktattam minden olyan ételt amivel a gomba táplálkozik.

A mágneses terápia volt az egyetlen amiért fizettem és nem bántam meg mert egy elég komplex mindenre kiterjedő kezelést kaptam szintetikus szerek és egyéb beavatkozások nélkül.

7. hotdog68 (válaszként erre: 4. - Azure_)
2009. szept. 18. 12:27
nagyon vigyázz, hogy a szülésig most már ne legyen jelen a hüvelyben a candida. A kisbaba születéskor a szülőcsatornából gyűjti össze azokat a baktériumokat, amik az ő immunrendszeréhez szükségesek. Vigyázz, mert sajnos a rosszakat is összeszedi és egy életre magával cipeli. Próbálj a szülésig kerülni mindenféle cukrot, (még a ketchup, majonéz is) fehér kenyér helyett egyél teljeskiőrlésűt. Rengeteg zöldséget egyél, jó a padlizsán. Vigyázz magadra, hogy már ne újuljon ki a szülésig.
2009. szept. 18. 12:26

Sziasztok.

Bocsi h belekotyogok,mert nem érint a babavárás témája,de én azt hallottam hogy az egy nagy butaság h valaki attól nem esik teherbe mert candidás.Ez csak abban az esetben lehetne igaz ha nem lenne kikezelve,és felterjedne a méhébe.És hogy nem okoz depressziót meg hasonlókat sem,csak ez egy amolyan "divatbetegség" lett,és kell a rémisztgetés hogy az emberek kiadják a pénzt a különböző csoda készítményekért.Ne szóljatok meg ezért a hozzászólásért :D a neten olvastam valahol,ezt egy nőgyógyász főorvos állította.

5. vikasz (válaszként erre: 1. - D9e8a01a96)
2009. szept. 18. 12:23

Szia! Eddig milyen gyógymódokkal próbálkoztál a candida ellen?

Biztos, hogy ez miatt nem jön a baba?


Nekem is volt candida-problémám, de nekem a diéta segített, plusz rendbe raktam a magánéletem.

2009. szept. 18. 12:22

Ja a tüneteim között volt még az állandó fejfájás, a pánikroham fulladással bárhol

bármikor hirtelen és a heves szívdobogás is.

2009. szept. 18. 12:21

Sziasztok!

Csak szeretném leírni Nektek a történetemet:

Évek óta küzdöttem a candidával csak nem tudtam, hogy az a bajom. Tavaly októberében aztán diagnosztizálták is nálam. Elég előrehaladott állapotban voltam, mivel már alvászavarokat okozott, folyamatos halálfélelmem volt, depressziós lettem, hüvelyileg állandóan problémáim voltak, felborult a hormonháztartásom ami miatt nem tudtam teherbe esni valamint állandó súlyproblémákkal, haspuffadással küzdöttem. Nagyvonalakban ennyi bajom volt... :)

Miután diagnosztizálták kezelésekre jártam (vitális térterápia) valamint hozzáolvastam minden lehetséges anyagot és diétáztam is. A kezeléseknek és a diétának köszönhetően decemberre tünetmentes lettem, elkezdtem fogyni, jó volt a közérzetem szóval tényleg jól éreztem magam. Február 1-jén pozitívat teszteltem! Nagy volt az öröm, hisz már nagyon szerettünk volna egy kisbabát. :) Most kezdtük el a 39. hetet, reméljük bármelyik pillanatban indulunk szülni. Kisfiút várunk.

Nem győztem le teljesen a candidát, a terhességem alatt hüvelyileg visszajött és kezelték is folyamatosan, sőt szerintem a szülés után újra figyelnem kell az étkezéseimre hiszen ez egy hosszabb harc a betegséggel, mint három hónap.


Vannak egyébként candidás fórumok ahol nagyon sokat tudnak Nektek segíteni. Én most nem nagyon látogatom őket mert inkább a babás témák érdekelnek. :)


Azért ha bármi kérdésetek van szívesen válaszolok. Nekem sikerült még ha ideiglenesen is de felülkerekednem a betegségen. Remélem Nektek is sikerülni fog!!! :)

2009. szept. 18. 12:08
szia én szeretnék tanácsot kapni, ugyan nem candida de nagyon sűrűn kapok el fertőzéseket és hiába próbálkozunk még nem jött a baba, ha megengeded, megengeditek csatlakoznék:)
2009. szept. 18. 11:58
Candidád van de nem jön a baba beszéljük meg.....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook