Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha fiatalon jön össze két ember, mennyire válószínű, hogy együtt maradnak? fórum

Ha fiatalon jön össze két ember, mennyire válószínű, hogy együtt maradnak? (beszélgetős fórum)


19. Epresturmix (válaszként erre: 18. - 083bf9bf2f)
2020. nov. 17. 07:12
:)
18. 083bf9bf2f (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2020. nov. 16. 21:30

Ezeket mind megtettem, teszem ma is csak a férjemmel.

Sosem érdekelt más véleménye, mindig is arra vágytam, hogy 30 éves koromra feleség legyek. Teljesült! :)

A többi cseppet se érdekel, semmiben nem érzek hiányt! :)

17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - 083bf9bf2f)
2020. nov. 16. 08:25
Szerintem kiêlês alatt nem csak a szexualitás partnerek gyakori cseréjét értették. Szabadnak lenni. Jönni, menni, szórakozni, ismerkedni, bulizni, világot látni, kipróbálni dolgokat, határokat feszegetni, jól érezni magadat.
2020. nov. 15. 22:12

Nem voltam igazán fiatal, de 21 igen mikor megismertem a férjem. Csak magam részét tudom írni, mert ő idősebb nálam. Engem szinte mindenki le akart róla beszélni, mondván, hogy nem is éltem még ki magam. Nem értem, minek kiélni?! Attól lennék jobb, hogy évente mással vagyok? Vagy, hogy naponta más van az ágyamban? Nem hiszem! A férjem a negyedik partnerem, sosem vágytam más után!

Ha szeret, veled marad! Teljesen mindegy, hogy hány évesen jöttetek össze!

2020. nov. 14. 07:43
Szia. Mi 20 évesek voltunk,lassan 16 éve vagyunk együtt,házasok 3 gyerek és boldogok vagyunk. Az is benne van,hogyha valami romlani kezd akkor nem eldobjuk hanem javítunk.
14. NomNom
2020. nov. 14. 07:29
50-50
2020. nov. 14. 07:26
A válások aránya is kb.50%. Az egyéb kapcsolatoknál ez az arány sokkal magasabb, így nem valószínű.
12. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 14. 01:37
Nincs rá garancia, de (általában) minél tovább tart, annál erősebbek a kötelékek! Annál erősebb, ami összetartja és annál nehezebb, ami elszakítja!
11. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 13. 23:13

Szerintem neked is el fog jönni, mikor elkezd motoszkálni, hogy vajon milyen lehet mással.

Erről beszélni vele teljesen felesleges, amit most mond, hiába gondolja komolyan, lehet fél év múlva már nem úgy gondolja...

Ettől még lehet, hogy együtt öregedtek meg, de szerintem nem rossz előtte kicsit megtapasztalni a "mást".

De saját tapasztalat, hogy mindenki máshogy gondolja, mert az én fiam 23 éves és 5 éve van együtt a barátnőjével, pedig mi még próbáltuk lebeszélni róla, hogy ilyen korán megállapodjon, nem sikerült :)

Szóval szerintem élvezd a pillanatot, úgysem lehet megjósolni a jövőt...

10. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 13. 23:11
Miért kell ilyeneken agyalni ha rendben vannak a dolgaitok ?
2020. nov. 13. 20:04
A szüleim tizenèvesen jöttek össze ès több mibt 40 ève együtt vannak ès szerelemmel szeretik egymást.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Kekcinege)
2020. nov. 13. 19:52
En szeretem és nem gondolkodok azon hogy mással milydn lenne vagy hogy mással szeretnék kapcsolatban lenni. Inkabb azon aggódok hogy nála jön el ez az érzés egyszer. Majd szeretnék vele beszélni erről.
7. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 13. 19:36
Az unalom válást terem.
2020. nov. 13. 19:17
Pont annyira, mint később. Vagy egymáshoz valók, vagy nem. Ha vele akarsz élni, hajrá! Legyetek boldogok. Ha ne adj, Isten, mégsem tart örökké, fiatalon lehet újra kezdeni.
2020. nov. 13. 17:53

A szüleim 17 évesek voltak mikor össze jöttek. 27 évet éltek együtt, most válnak.

Nem tudhatod mit hoz a jövő. Az, hogy vannak kétségei normális. Viszont magadnak kell eldöntened, hogy tényleg azért gondolkozol ezen, mert aggódsz hogy fiatalok vagytok vagy mert te nem érzed úgy hogy egy férfival akarod leélni az életed. Tapasztalatok vannak, de mindenki más. A fontos inkább az, hogy te miért ragodsz ezen. Pároddal beszéltél ezekről az aghodalmaidról?

2020. nov. 13. 15:55
Nincs rá recept.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 13. 15:55

16 évesek voltunk mi is mikor összejöttünk.

21. éve idén.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 13. 15:48
50%
2020. nov. 13. 15:44
16evesen jöttünk össze. Sokat fejlodtunk egymás mellett, egyre többet tanulunk a kapcsolatbol. Komolyabb szándékaink vannak fiatal korunk ellenére. 20evesek vagyunk 4eve vagyunk együtt. És bár nagyib szeretjük egymást. Megis bennem van az az érzés hogy fiatalon jöttünk össze. Es bar neki voltak barátnői igaz egyik sem volt olyan komoly. Nekem ő az első. Egyikünk sem evy bulizós típus nem is voltunk azok. Inkabb nyugisabbmak mondanám mind kettonket ami azért elég jó hogy hasonlóan gondolkozunk. Viszont pasibol van. Nem tudom évek múlva mennyire tud uralkodni az ösztönein. Mennyi esély van rá hogy meg csal vagy más után néz. Hűséges típusu csak nagyin fiatal. Nem tudom mennyire korfuggo ez az egesz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook