Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha én lennék ilyen lassú munkaerő, és a főnöke, akkor... fórum

Ha én lennék ilyen lassú munkaerő, és a főnöke, akkor... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
15. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 6. 13:43

Te elszórtál egy könnycseppet, erre a többiek már zokogni fognak!

Magyarul, te azért panaszkodsz, mert a kollégád nem teljesít, ahogy te, ezért te kirúgnád! Amit én látok főnökként, hogy te sem dolgozol rendesen, mert van időd mással foglalkozni! Ha nekem panaszkodnál, tudnék adni még feladatot! :DDD

Remélem nincs harag ?! :P

14. timycat (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 6. 13:40

De a más is foglalkozzon a maga dolgával. Tőletek veszi el a falatot vagy nehezíti a munkád? Ha igen akkor először neki, ha nem használ a főnöknek/saját felettesednek jelezd.


A kiakadások, meg a más is, bezzeg ha én dolgok már az óvodában sem nagyon működnek.

13. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Violet18)
2023. jan. 6. 13:39
UI: Hogy tudtatok dolgozni, miközben masztizott? Én tuti végig néztem volna! :P
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Főnix3)
2023. jan. 6. 13:39
Szerintem ebben semmi sírás nem volt:)
11. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Violet18)
2023. jan. 6. 13:37

Én is részleg vezető vagyok, én is más helyett dolgozom,meg teszem, amit tudok, de nem panaszkodom! Mit tehetnék?Kötve van a kezem! A feletteseim baszogatnak, hogy nem halad XY, de nem tudok velük mit kezdeni, ha nem akarnak gyorsabban dolgozni, akkor nem fognak! Jogaik meg vannak! Ha itt Angliában megsérted az alkalmazottakat, akkor azért megütheted a bokád!

Ők is annyi fizetést kapnak! Érdekli őket, hogy te szétszakadsz? Nem! Megkapja a pénzét! Hazamegy és nem cseszte szét magát, mint te vagy én!

Tehát ki a hülye ? Bent is tisztában vagyunk, hogy ki haszontalan, de nem tudunk mit tenni, abból dolgozunk, ami van!

Nem nyavalyogni kell, hanem a magad dolgával kell foglalkozni! Azért vannak a főnökök, hogy az ő fejük fájjon, ne a tiéd!

Nem sértésnek szántam a gondolataim, csak ez megint egy "sírós" fórum!

2023. jan. 6. 13:04
Az a gáz amikor mindenki tudja, látja és nem tesznek lépéseket. Pedig néha az ilyenek nélkül még jobb is a munka, még akkor is ha kevesen vagyunk 🤷‍♀️
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. jan. 6. 13:01
Én nem bomlasztok semmit, mások is észrevették már ezeket a dolgokat.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Violet18)
2023. jan. 6. 13:00
Elkezd egy mondatot, majd gyorsan hozzáteszi: "ja, nem is, hazudok..." és folytatja, ezt kb. 10 mondaton belül.
2023. jan. 6. 12:40
A legjobb kombó 🤣 kedvencem még a buta de szorgalmas is 🤭 volt egy kolléganőm, senki nem szeretett vele dolgozni, mi pörgettük az ügyfeleket ő meg a sarokban masztizott 🙈🤣 borzalmas volt....
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 6. 12:39
De nem te vagy a főnöke. Mindenki foglalkozzon a maga dolgával. Nálunk a fúrós, másra köpködős emberek hamar kívül találják magukat, dolgozhat bárhogy ha összegészében rontja a morált.
2023. jan. 6. 12:33
Az internetes idegen kifejezéseket helytelenül ejti.
2023. jan. 6. 12:32
És még versenyezni is akar velem:))))
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Violet18)
2023. jan. 6. 11:52
:)
2023. jan. 6. 11:32
Megértelek, utálom a tökölést én is. Kérdés az h milyen a munkakör....van ahol beleférhet, bár akkor idegesítő 🤣
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook