Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha egy pasinak tetszem .... fórum

Ha egy pasinak tetszem .... (beszélgetős fórum)


2011. dec. 23. 23:34
premiumot aze nem varok;))
10. anikko
2011. dec. 23. 23:29

Csak ügyesen és jön a prémium!;)

Szerintem tartsd meg a 3 lépés távolságot, a viccein nevess, ha kóstolgat terelj. Majd tereld a barátnőjére a szót finoman.

2011. dec. 23. 23:20
ez tenleg jo otlet koszike uj_zeland ki is fogom probalni:P
2011. dec. 23. 23:17
Ilyenkor szerintem az a legcélravezetőbb, ha sokszor mesélsz vagy példálózol a párodról, hogy lássa mennyire szeretitek egymást. Ha te odavagy a párodért, nincs az a férfi, aki elvehet tőle - és ezt ő is tudni fogja, remélhetőleg.
2011. dec. 23. 23:12
ja es amugy hue viccei vannak nagyon de nagyon:)) pl oan vicceket mond mint 1 perverz allat aztan meg azt mondja h csak viccel de lehet hogy csak jatszani akar velem?es latni akarja h reagalok?
6. 280960cf2d (válaszként erre: 5. - Ncilány)
2011. dec. 23. 23:11
hat valahogy ugy van,en amugyis zarkozott tipus vagyok:P persze nagyon remelem hogy nem megy az allasomra
2011. dec. 23. 23:07

Nem tudom.. Ez is sülhet el a visszájára is. Hogy pont azért küldik el az embert.

( akko minek szólok bele ; ha nem tudom )

Szomorú hogy ezen kell múljon egy munkahely, állás, hogy " jó viszonyba " legyél valakivel.

Lehet ezért nincs nekem tartós melóm, mert én se megyek közel ahhoz, akihez kellene.

2011. dec. 23. 23:03
felreertes ne essek csak szeretnem enyhen viszautasitani durva szavak nelkul de nemtom hogyan?!?!?!
2011. dec. 23. 23:00
jo..de nem koser neki van noje nekem meg baratom...es viszautasitani meg nehezen lehet mert tul erzekeny es fugg tolle az allasom ha erted
2011. dec. 23. 22:59
aakor nyiss felé és lessz ami lessz ha meg fura hajsd el a fenébe! vagy kérdezd meg tőle mit akar??
2011. dec. 23. 22:58
Van egy ugymond munkatarsam aki ugy velem hogy tobbet akar baratsagnal...nem tudom mit tegyek mert kisse furan viselkedik hol ismerkedik velem es kozelebb kerulni hol naon fura viccei vannak es az nekem elegge furan jon ki ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook