Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy nő még nem szült gyereket, az nem is értékes? fórum

Ha egy nő még nem szült gyereket, az nem is értékes? (beszélgetős fórum)


1 2
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2021. jan. 7. 16:32
Pont ma láttam, hogy az expáromnak gyereke született a kedvesétől, akit 2 év után elvett feleségül is. Nem zavar, hiszen jó ember nagyon és ez a rendje az életnek. Mégis elgondolkodtat, hol rontom el mindig? Biztos vannak hibáim, de szerintem velem lehet baj.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 16:30

Nincs veled baj:)) Csak nem értem.

Ha a férfiak az életedben nem akarnak gyermeket,az nem a sors keze,az a te választottad.Nem látok bele az életedbe.Valahogy úgy tűnik mégis szeretnél,bár albiba jó ha nem feltétlen::))Van időd még:))

2021. jan. 7. 16:29
Kinek nem értékes? Ha a férfiakra gondolsz, akik hajukat tépték, ők is számítanak. Mondjuk mások sem.
2021. jan. 7. 16:21

Az elmondottak alapján semmi gond veled, felelősen gondolkodsz. Albérletbe én sem szülnék.

És értékes vagy te is. Valahol minden ember az, nem csak a gyerek teszi azzá.

2021. jan. 7. 16:18

31 éves vagyok. Még nem adatott meg, hogy babám legyen. Ennek oka egyrészt, hogy anyagilag nincs olyan hátterem, van ugyan munkám, de albérletben élek... felelőtlenül a nagy világba nem akarok gyereket vállalni.

Másrészt a korábbi kapcsolataimban a férfiak 4 eltöltött év után is a hajukat tépték már a gondolat felvetésekor is! Szóval kiléptem olyankor az adott kapcsolatból. A jelenlegi párom sem gondolkodik ebben a témában még. 5 évesek leszünk.

Körülöttem mindenki házasodik, babázik. Csak én nem. Kicsit úgy érzem talán alkalmatlan volnék erre, ezért nem ad a sors esélyt sem.

Velem volna a gond?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook