Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha ciki, ha nem... 90 napos fórum

Ha ciki, ha nem... 90 napos (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. márc. 3. 15:06
Én csináltam jó pár éve.Nagyon könnyen tartható diéta.Nekem 14 kiló ment le,aztán amikor vége lett visszajött 1,5-2 kiló.Azt nagyon sokáig-évekig!-tartottam,aztán jött egy fizikailag és pszichésen is nehéz időszak,akkor felszedtem 8-at,ami azóta már lement.Nagyon komolyan betartottam és mozogtam is mellette.
8. 12d083b51b (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2015. márc. 3. 14:57
A 90 nap alatt mennyi ment le? Úgy kb. emlékszel még?
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Simple)
2015. márc. 3. 14:40
Most én sem diétázom, de amikor csináltam a 90 napos diétát, nálam is szemmel látható volt az eredmény.
6. simple (válaszként erre: 1. - Dittiritti)
2015. márc. 3. 14:20
Én ugyen nem diétázom most, de csináltam már a 90 napost és nagyon bevált. Szóval csak ajánlani tudom.
5. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Dittiritti)
2015. márc. 3. 14:18
Szerintem nem ciki. En nagyon sokat fogytam tole es csak a terhessegem idejen szedtem vissza a kilokat (kb 7 evvel azutan hogy befejeztem a dietat).
2015. márc. 3. 14:09

Miért ciki?Legalább van egy időpont amikorra le tudsz fogyni.Amellett változatos is.

Sok sikert!

2015. márc. 3. 14:06
Csináltad már Te is?
2015. márc. 3. 14:02
Szerintem nem ciki. A 90 napos jó, ha már diétázni akarsz.
2015. márc. 3. 13:53
Tudom. A legnagyobb szemfényvesztések a x napig tartó diéták. Illúzió, kiútkeresés a kövérség rabságából. Végigcsinálod, ha elszánt vagy, aztán visszatérsz a régi kerékváságásba és visszaszedsz minden deka zsírt kamatostól.Én most mégis ezzel a 90 napos diétával próbálok megszabadulni valamennyi kilótól. nekem kell valami szabály. valami, ami kordában tart. Aztán ha kitartó leszek és nem hagyom abba-NEM HAGYOM ABBA!-, akkor megpróbálom nem ott folytatni, ahol elkezdetem. talán 90 nap alatt némi sikerélénnyel lesz valami határozott elképzelésem, hogy mi is az én utam a zsírleadás világában. Talán megtanulok egy kicsit céltudatosabban étkezni, talán ez lesz az első lépésem...Szívsen beszélgtenék bárkivel, aki nem veti meg a másikat, ha nem az ő útját járja, ha küzd a fogyással és nagyon sokszor feladta már...Hátha most egymást erősítve sikerül...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook