Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha autóra lejár a kölcsön összege, akkor a banktól automatikusan megkapjuk a törzskönyvet, vagy azért is fizetni kell? fórum

Ha autóra lejár a kölcsön összege, akkor a banktól automatikusan megkapjuk a törzskönyvet, vagy azért is fizetni kell? (tudásbázis kérdés)

15. Hedi13 (válaszként erre: 1. - Kicsi Andi)
2011. júl. 22. 16:45
Szia! Szerintem érdeklődj az adott hitel vagy lízing intézet üf szolgálatán. Én tudok olyan cégről, ahol nem kapod meg ingyenesen a tk-et.
2011. júl. 21. 17:28

oké oké értem,majd póstázzák!!

DE mi van rendszám csere miatt.

akkor is ugyanugy megkapom,vagy külön be kell menni és be kell jelenteni a banknak,és másik törzskönyvet irnak?/gondolom azt esetleg pénzért?

13. ILI. (válaszként erre: 1. - Kicsi Andi)
2011. júl. 21. 17:25
De jó neked, irigyellek :) igen, megkapod ingyen, anyámék is megkapták.
2011. júl. 21. 17:18
Van egy bizonyos elidegenítési jog az töröltetni kell a kocsiról egyébként ingyen és bérmentve kiküldik de erre figyelni kell, okmányirodában törlik kb. 2000 ft.
2011. júl. 21. 17:10

Autómatikusan küldik.

Tesóm már megkapta a kocsijára ez év áprilisában, pedig májusban még hátra volt az utolsó csekk, de megelőlegezték neki a bizalmat :-)

2011. júl. 21. 16:57

Szia!

Mi is automatikusan megkaptuk, ahogy befizettük az utolsó összeget.

2011. júl. 21. 16:53
automatikusan megkapod. én is így voltam vele, most két hete jött meg a törzskönyv. előfordulhat, hogy még párezer forintot kiszámolnak, amivel tartozol, azt ha befizeted, küldik a törzskönyvet.
2011. júl. 21. 16:50
ja még annyit,hogy mi van akkor,ha közben a rendszámot lelopták és ugye újat kapott az autó?
7. geridina (válaszként erre: 6. - Kicsi Andi)
2011. júl. 21. 16:50
Igen,nagyon bosszantó. Igaz, hogy jött egy papír a banktól, de én nem nagyon olvasgattam el, hogy ez mit jelent (öreg hiba). Gondoltam, ez is egy papír a sok közül, amit beteszek a kölcsönös papírok közé és kész. Nem elég, hogy fizetni kell, még szabadságot is kell kivennem, hogy el tudjam intézni az okmányirodán. Úgyhogy azóta azért nincs még mindig elintézve nekünk sem.
6. Kicsi Andi (válaszként erre: 3. - Geridina)
2011. júl. 21. 16:48
még jó hogy tájékoztatják az embert!Köszi az infót,majd figyelünk rá
2011. júl. 21. 16:48
Ingyenes.
4. Kicsi Andi (válaszként erre: 2. - Imisz)
2011. júl. 21. 16:47
köszi,ez nagyon biztato!Még egy kérdés.Mennyi idő után kaptátok meg?Mármint abban a honapban mikor lejárt a kölcsön vagy csak a következőbe?kb mennyit várjunk?
2011. júl. 21. 16:47

Nem kell fizetni, megkapjátok a törzskönyvet majd postán, de figyeljetek oda valamire.


Mi 4 éve fizettük ki az autónkra a kölcsönt, és most tudtam meg, de csak azért, mert jött be egy ügyfél, hogy kapott egy papírt a banktól, mit kell vele csinálnia? Mondtam, hogy nálunk semmit (önkormányzat). Aztán felhívtam az okmányirodás kollegákat, és kiderült, hogy a kölcsönnel jelzálogot is jegyeztek be a kocsira, amit töröltetni kell az okmányirodán. Be kell fizetni csekken valamennyi összeget (nem tudom pontosan, hogy mennyit), és utána törlik. Fasza, hogy még itt is lehúznak. Azóta sincs nekünk törölve, ez akkor lesz gond, ha el akarjuk adni.

2. Imisz (válaszként erre: 1. - Kicsi Andi)
2011. júl. 21. 16:45

Mienk 4 éve automatikusan jött és nem kellett fizetni. Barátnőmék a múlt hónapban kapták meg, szintén automatikusan, ingyen.


Üdv.

2011. júl. 21. 16:41
Ha autóra lejár a kölcsön összege akkor a banktól autómatikusan megkapjuk a törzskönyvet, vagy azért is fizetni kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook