Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a meglátod a barátnőd férjét, egy másik nővel csókolózni, tudtára adod a barátnődnek? fórum

Ha a meglátod a barátnőd férjét, egy másik nővel csókolózni, tudtára adod a barátnődnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. szept. 4. 16:34
Érdekes dolog ez.Nekem nem szólt a barátnőm anno,és nem is haragudtam rá,hogy nem szólt.Valahogy úgy éreztem,ha megcsalnak nekem kell rájönni,és így is volt én jöttem rá.Ja azt még hozzá fűzném a barátnőm a férjemet hívta fel,hogy gondolja át megéri-e neki?Talán én is ezt tenném,ha ilyen helyzetbe kerülnék,de nem tudhatom.
66. évi75 (válaszként erre: 58. - Csilla)
2007. szept. 4. 16:27
teljesen egyet értek veled! mindig a jóakaró marad a levesben!nem tudom mit tennék, szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben.valahogy jelezni kell neki.
2007. szept. 1. 22:06
Persze - én is elvárnám fordított esetben.
64. mimmi
2007. szept. 1. 22:02
Még szép hiszen a barátnömröl van szó.
63. Munya
2007. aug. 28. 11:15
Igen. Sőt még a pasit is leállítanám, ha meglátnám!
62. kmét
2007. aug. 6. 03:49
.
2007. aug. 6. 01:51
én biztos közölném valami módon a barátnőmnek
60. 7e433abb8e (válaszként erre: 55. - Ficánka59)
2007. aug. 5. 22:42
en is ezt tennem.
59. kmét
2007. aug. 5. 22:32
valahogy biztos hiszen én is elvárnám hogy ne egy barátnom titkoljon előlem olyat amit ellenem tesznek.
58. csilla
2007. aug. 5. 21:21
Nem tudom, sokszor a jó akarók maradnak sza.ban.
2007. aug. 5. 20:43
Nem tudom,nincs barátnőm,tehát nem tudom magam beleélni ebbe a helyzetbe...nem tudom hogy szólnék e,de a kedves férjnek tudtára adnám hogy láttam...talán felajánlanám hogy jobb ha ő mondja el mint én...
2007. aug. 5. 18:47
Még szép. Mindig a barátnők tudják meg utojára. Hát azt nem!
2007. aug. 5. 18:32
Nem!a barátnőmnek nem szólnék,de azért a pasinak biztos szóvá tenném.
2007. júl. 12. 15:29
Biztos, hogy nem szólnék róla senkinek, bármennyire is elítélném a dolgot. Sokszor többet árthatunk az őszinteséggel, mint azzal, ha inkább elhallgatjuk a tényeket.
2007. júl. 9. 19:55
Nem szólnék, pedig talán így én is cinkos leszek....de nyilván nem a pasi miatt.....úgyis kimagyarázzák magukat...nem avatkoznék be...talán egyszeri múló állapotról van csak szó...
52. 80ASIQ (válaszként erre: 51. - 274c9996b8)
2007. jún. 12. 22:49

Idejöttem utoljára. Ez a történet is tetszik!

Ez a történet a nyitott házasság elfogadását sugalmazza. Én sem vagyok magasztos lény ezért egyszerűsítem le ezt az egyébként (számomra)díjnyertes történetet. a 80-as években Magyarországon egy Szilágyi Vilmos nevű szexológus állt ki a nyitott házasság mellett. (Nem tudom él-e még , vagy mi van vele.) Írtam is már, hogy jómagam sem csinálnék (már) problémát egyikünk félrelépéséből sem, de a nyitott házasságot túlzásnak érzem. Túlzás? De a kölcsönös hűség megvéd a nemibetegségektől!

2007. jún. 12. 15:39

Somerset W. Maughamnak van egy novellaja , azthiszem az Ereny cimet adta a magyar fordito ? A lenyege a törtenetnek a következö ; Valahol tavolkeleten az angol gyarmatokon egy közössegben /"feher"közössegben/ el egy angol tudos/kutato egy nagyon szep de botranyos eletet elö feleseggel! Mindenki tudja az asszony gyengejet hogy szereti a szep,fiatal pasikat ! Es hat a szegeny,szerencsetlen FERJ aki nem "tud!" semmit erröl ! ? Aztan ez a paros a hazaba fogad vendegul nehany fiatal , kezdö tudos embert ! /a hazaspar közepkoru , de az asszony eletvidam,szep,muvelt DE könyörtelenul habzsolja az elet adta lehetösegeket!/ Egymas utan kaparintja meg minden gond nelkul a fiatal pasikat ! Ugyanakkor "latszolag" egy boldog hazassagban el ferjevel is aki IMADJA az asszonyt !/persze a ferj "NEM" tud a dologrol?/ De van a vendegek között egy fiatalember akit NEM lehet megkapni ! A fiatalembernek "elvei!" vannak , CSAK a hazassag szent kötelekeben tudja elkepzelni a szexualitast ! Termeszetessen , mint ahogy ez lenni szokott , az amit nem tudsz megkapni egyre erdekessebb,vonzobb stb ... tehat az asszonynal az egyszeru "biologia!" atalakult heves szerelemme ! Igy aztan uldözte a fiatalembert immar a szerelmevel is. De , hat kerem akinek elvei vannak , azt ugyebar muszaly betartani !/teljessen mindegy hogy szinböl vagy szivböl,nem?/Aztan a tudos /a ferj!/ egy expediciot indit vendegeivel , amikböl a feleseg mindeg kiszokott maradni,mert irtozott a dzsungeltol. De , mivel halalossan megszerette ezt az erelyes fiatalembert , raszanta magat hogy veluk megy.Aztan el is indult a csoport es nehany napos vandorlas utan letelepedtek,satort vertek az öserdö közepen es onnet mentek 1-1-napos felfedezö ,kutato munkara.Aztan 1-napon a szeretett fiatalember otthon maradt a taborban , itt volt az alkalom a szepasszonynak hogy ujjabb rohamot inditson szerelmi targyaert ! Na , persze minden hiaba volt , a fiatalember hösiessen ellenallt ! Inkabb berohant a dzsungelba , az asszony utanna ............... aztan a fiatalember a sok rohanastol elfaradva megallt pihenni es utanna visszament a taborba ! A szepasszony sehol ? !...... Kesöbb megjött a ferj es az expedicio többi tagja , a feleseg tovabbra is SEHOL ! A ferj elkezdte keresni ,kesöbb az egesz expedicio kersesere indult !/a fiatalember lapitott , ö is "kereste!" /...... eljött az est , aztan az ejszaka ...... az asszonyt NEM talaltak meg ! Mindenki tudta hogy ez mit jelent ! ...... Es akkor ez az erelyes fiatalember meglatott/erzekelt valamit , ahogy elnezte a FERJET , aki a ketsegbeesestöl szinte megtebolyult es eveket öregedve ult a tuz mellett es gyönged szavakkal becezgette az asszonyt , aki eltunt MINDÖRÖKRE ! A fiatalember meglatta,erzekelte az IGAZ,ÖNZETLEN SZERELMET,SZERETETET ! Az is vilagossa valt elötte hogy a ferjnek tudomasa volt arrol hogy az asszony megcsalta DE a ferj ugy szerette amilyen ! Ami ugye ritkasag.......... Mindenki tudja hogy Maugham regenyei,novellai eredete a valosagban megtörtent eletböl van meritve . Azt is tudjuk hogy ez a pasi nagyon jo emberismerö volt , sokan cinikusnak tartottak . Idönkent megis irt a valosagos SZIVJOSAGROL, SZERETETRÖL,SZERELEMRÖL .... ami csak van es nem követel ,ker ,elöir SEMMIT ! CSAK VAN.

Na , igen en közel sem vagyok egy ilyen kifinomult magasztos leny , de kb ez is egy ok nalam amiert nem szivessen avatkozok be masok eletebe .Mert soha nem tudhatjuk , idönkent meg a sajat eletunkben sem tudhatjuk hogy mi az ami boldogsagot ad nekunk ?

50. 80ASIQ (válaszként erre: 47. - 274c9996b8)
2007. jún. 11. 22:40

Tudod mit nem értek? Ezt: "hm?!"

Valami furcsát mondtam? Szerintem nagyon korrekt, figyelemre méltó a véleményed.

Nekem az a fajta hozzáállás tetszik a legjobban amikor a megcsalóval tudatja az ember, hogy tevékenysége nem maradt rejtve.

Pillanatnyilag nem is tudom van-e olyan ismerősöm akinek az effajta dolgaiba belekotnyeleskednék. Esetleg a múltban lehetett volna ilyen.

Világos, hogy lehetnek félreérthető mozdulatok is.

49. lill
2007. jún. 11. 20:00
nálunk volt egy hasonló szitu, a szembeszomszéd nénit csalta a férje egy közös barátnőjükkel. a néni mindent megtesz a férjének, de tényleg erőn felül, ő hozza haza a pénzt és ezek után van képe ennek a tróger pasinak az ő ágyába fektetni a másik nőt. anyával már nem bírtuk nézni, mert bár közünk nem sok lenne hozzá, mégis fájt. anya mondta a pasinak, hogy tudunk mindenről, sőt az egész utca, hogy napközben hova viszi a nőszemélyt, nem érdekel, de ha mégegyszer de a házba, valaki úgyis szólni fog a feleségnek az utcából. és egyáltalán nem a pasit mentve nem a nőnek szóltunk, inkább egy idős asszony lelkivilágát próbáltuk megóvni evvel..
2007. jún. 11. 17:00

Nekem is volt egy ilyen szitu. Biztos forrásból tudtam, hogy egy ismerősöm megcsalja a 6 hónapos terhes feleségét. Számtalanszor összefutottam velük együtt az utcán, stb.

Eszembe nem jutott volna beavatkozni. Pedig amúgy a palit lehánynám legszívesebben a mai napig.

47. 274c9996b8 (válaszként erre: 44. - 80ASIQ)
2007. jún. 11. 16:55
hm ? ! Az ember tapasztal nehany dolgot az elete soran pl azt hogy az emberek pontatlan megfigyelök es halgatok ! Aztan sok baratom akadt az eletben akik meseltek ilyesmiröl ,hogy a kedves ismerös/jobarat elmeselt/figyelmeztetett dolgokra , dolgokra amikhez a vilagon semmi közuk nem volt ! Masszoval , amenyiben gyanud tamad a parod viselkedesevel/husegevel kapcsolatban akkor JARJ utanna szemelyessen. Ez az en elvem ,masok szerencsetlensegeböl okulva.
2007. jún. 11. 13:30
Én egy hasonló szituban a barátnőm férjétől kérdeztem meg hogy jól láttam-e amit sajnos megláttam...nagyon zavarba jött, megesketett hogy nem szólok a barinőmnek, ő pedig jó útra tér---hogy mi lett a történet vége, azt nem is írom ide, találja ki aki akarja.
2007. jún. 10. 22:06
Jó ötlet beleavatkozni mások életébe? Hát én nem tenném.Lehet, hogy csak valamit félreértek, vagy csak egy egyszeri kaland, ami ha nem derül ki,akár felébred a bűntudat a pasiban, és többé nem tesz ilyet. Ha meg rendszeresen csalná a barátnőmet, akkor az más módon is kiderülne. Bár, ha rendszeres lenne a megcsalás, akkor lehet, hogy szólnék.
44. 80ASIQ (válaszként erre: 43. - 274c9996b8)
2007. jún. 10. 21:06
Látom, a Te hozzáállásod a témához eltér a nagy átlagtól. Így szép az élet!
43. 274c9996b8 (válaszként erre: 39. - 80ASIQ)
2007. jún. 10. 13:17

NEM ! Egyalltalan NEM szeretnem ha kivulallo belebeszelne az eletembe ! Meg egy baratnö sem.

Ha a ferjem mas nökkel szorakozik , azt majd en elintezem ! Egyebkent az ember egy ölelesböl esetleg csokbol , sokmindent felreerthet es nem hinnem hogy ajanlatos beleszolni masok eletebe es megnagyobb galibat,fajdalmat okozni mint ami esetleg mar van , plane ha az ember nem biztos a dolgaban ! Es hat az ember nem lehet biztos masok eleteben. Az egesszen mas , ha a baratod/baratned direkt megker erre ! De , en meg ilyen esetekben is vonakodok , azert mert nem tudhatjuk hogy mi van a kuliszak möggött ! ?

42. lill
2007. jún. 9. 23:23
attól függ melyik barátnőm, milyen típus is ő. ebben a szituban az a legfontosabb, hogy ő a lehető legkevésbé szenvedjen, ha már így történt. alapvetően nagyon szókimondó típus vagyok, leterhelnek a titkok nagyon, mármint az ilyen elhallgatósak. ha a lány bíja, elmondom neki, de ha nagyon labilis vmi más megoldás kell..
41. 80ASIQ
2007. jún. 9. 22:50
A néftelen levél is egy lehetőség.
2007. jún. 9. 21:02

Attól függ, hogy mennyire jó barátnőm. Bár az ilyen dolgokból jobb lenne kimaradni.

Egyszer a legjobb barátnőmnek elmondtam egy pletykát, miszerint a párja egy másik csaj szexre invitálására nem mondott nemet. A barátnőm szakított a pasival és a barátságunk is megszakadt. Hálás volt, köszönte, utálta volna, ha alakoskodom, miközben tudom az igazságot, de mégsem maradtunk barátok.

39. 80ASIQ (válaszként erre: 35. - 274c9996b8)
2007. jún. 9. 20:45

Erre lehet azt mondani, hogy vagy most szólj vagy hallgass örökre.


Mi lenne ha a kérdést megfordítanánk:


"Szeretnéd ha barátnőd vagy ismerősöd tudatná veled, ha férjed más nővel látta csókolózni?"

38. minimano1979 (válaszként erre: 34. - Opál)
2007. jún. 8. 22:02
Igazad van,szerintem sem jo az ilyen dolgokba beleszolni,elobb utobb ugyis kiderul minden.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook