Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a férfi akaratos fórum

Ha a férfi akaratos (beszélgetős fórum)


2011. nov. 11. 04:38
nem tudod megvaltoztatni,mindenkit hibaival egyutt kell elfogadni.senkisem tokeletes.
2011. okt. 20. 08:30
...hát már nem is emléxem,de jó volt...
2011. okt. 17. 16:51
Asszony ...csombe! ....Hozdd a papucsombe! - Vidd be neki és Te csoszogtasdd!
2011. okt. 17. 16:46
Csak okosan ahogy a masiniszta...hátulról már ha érted mire gondolok...no megztán kettő füled van,hagyd a légutakat szabadon...hallgasd meg ahogy azt elvárja a lelkem és tégy ahogy Te jónak látod...ezt tunnám javasolni a nyugalmad kedvéért
11. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 10. - Heidi71)
2011. ápr. 12. 07:59
Ha meg vagy vele elégedve, akkor miért kerestél fel ilyen szöveggel? Én biztos nem tűrném el, akkor sem, ha szavahihető... engem ne szabályozzon senki, semmi...
2011. ápr. 11. 20:12

Lanyok,


ma delutan anyummal nagyot setaltunk, fagyiztunk es dumcsiztunk. Kocsi nuku, gyalog jartuk be megint a kornyeket, miutan az elinteznivalom megvolt. Egyetlen karos szenvedelyem a hintazas, nagyon jo volt. Sokan azt gondoljak otthon, hogy iszom es dohanyzom, talan meg drogozom is. Pedig nem! Cigit tizenevesen a padlason kiprobalva szivtam el, italt az utobbi idoben mar visszafogtam...


Parom pedig onfelaldozo! Ha a szukseg ugy kivanja, bevallal olyat, amit egy svajci bevallal. Szavat adva, holtbiztosan. Ha mar egy szigoru nemzet, legyen a hazajuk fia is szavahiheto es meresz!

2011. ápr. 11. 18:39
Én is éltem ilyen kapcsolatban több mint 3 évig. Nagyon nehezen szabadultam, szerencsém volt szinte azonnal találtam állást ahol ráadásul döntéseket kellett hoznom, fél évembe telt mire megtaláltam régi önmagam. Akkor eldöntöttem, hogy soha senkitöl nem fogok függeni sem anyagilag sem máshogy (persze érzelmileg sajnos nehezebb betartanom mert ha szeretek akkor végletekig ki tudok tartani).
8. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 7. - Heidi71)
2011. ápr. 11. 14:04
Hát, akkor légy önálló, keress munkát, állj a saját lábadra, nem éri meg egy ilyen férfival lenni..
2011. ápr. 11. 14:00
Anyagilag fuggok tole! Mindenben o dont es hataroz meg. Ugyanakkor rendkivul kenyes a tisztasagra. Ezt nem ertem egyszeruen! Nehany dologban puhany, de a dontesekben tantorithatatlan!
2011. ápr. 10. 22:05

Bocsi, de nem derült ki számomra, hogy ez az ismeretség párkapcsolatot jelent? Mert akkor menekülj!

Miből ered ez az önfejűség-idősebb tőled, anyagilag függesz tőle, vagy ő egy agglegény önálló egzisztenciával? Vagy csak egyszerűen ilyen a felfogása, hogy asszonynak ksss! De akármelyik is igaz rá:MENEKÜLJ! Ilyen ember még barátnak sem jó!

2011. ápr. 10. 19:56
Megmarad baratsagkent! :)
2011. ápr. 10. 19:48
Azért a lehetőségek tárháza nem merül ki a távkapcsolatban...
2011. ápr. 10. 19:47
bocs, de ezek után semmi értelme ennek a kapcsolatnak, én nem tűrtem volna el, az biztos...
2011. ápr. 10. 19:46
Akkor most mi lesz ezután??
2011. ápr. 10. 19:44

13 eve ismerem a paromat, aki rendkivul makacs es rendithetetlen. Nehany dologban idegesitoen aprolekos es piperkoc, de ezzel parhuzamosan a donteseiben, elhatarozasaiban rendithetetlen. Nekem mint nonek az alazat jut, az elfogadas. Az eletunk donto kerdeseiben MINDIG o mondta es mondja ki a donto szot, akar megfenyegetessel is. Egyszerre tud jo lenni es ijesztoen felelmetes. Rugalmatlan kockafeju.

A rengeteg vita miatt csak a tavkapcsolat johet szoba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook