Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » H2O mop, gőzös felmosó fórum

H2O mop, gőzös felmosó (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. pappnebzs (válaszként erre: 36. - Szeszipuszi)
2008. máj. 5. 17:33

Szia!

Hát akkor nem lettünk okosabbak, de ha valami jó kis tapasztalatod van akkor tényleg kíváncsi lennék rá!

Én hétvégén megint nagyon sokat használtam, és egyre jobb a véleményem róla!

42. pappnebzs (válaszként erre: 38. - D0860dee94)
2008. máj. 5. 17:32

Szia!

Akkor nem tudom, ott szerintem a gépeddel van a baj, mert az enyém nagyon gőzöl, bár az tény hogy szerintem a gőz fokozatát nenm lehete rajta állítani, vagy még nem jöttem rá hogyan!

Azt én is tapasztaltam hogy sokkal később szárad meg a padló mint csak ha felmosod, mert sokkal jobban bevizezi!

Nekem jó tapasztalatom van róla!

41. pappnebzs (válaszként erre: 37. - 9cb35398ff)
2008. máj. 5. 17:30

Igen érdemes szerintem,nekem nagyon bevált anyukám majdnem 20 éves szőnyegén is nagyon jó volt, és szép tiszta lett tőle!Amúgy érdekes mert a szőnyegtakarítás után próbáltam port kiverni a szőnyegből, kíváncsi voltam rá mennyi por maradt benne és képzeld nem jött belőle semmi!

Vedd meg én azt javaslom.

40. pappnebzs (válaszként erre: 39. - Sirga)
2008. máj. 5. 17:29

Szia!

Olvasd el lejjebb amit írtam, én is a fugák miatt vettem meg, mert sajnos a fürdőszobában fehér fuga van nálunk, ami az évek során azért elhasználódott!De tényleg nagyon jó szerintem érdemes megvenni!

39. Sirga
2008. máj. 5. 10:39
Ez engem is érdekelne! Főleg azért, mert volt, hogy elhangzott az adásban, hogy a fugákat is tisztítja. A körömkefés megoldást szívesen lecserélném!
2008. máj. 5. 10:38

Szia!

Hááááááááát, nálunk nem gőzölt, csak bevizezte a padlót és amikor egy papírtörlővel ellenőríztem a "munkát" a padlófelületen, a papírtörlő csupa kosz volt...

2008. máj. 5. 10:35
Érdemes a TV - Shopban reklámozott H2o szőnyegtisztítót megvenni? Használ ilyet valaki?
36. Szeszipuszi (válaszként erre: 35. - Pappnebzs)
2008. máj. 3. 08:53

Hali!

Dehogy haragszom!:)))

Én sem voltam itthon pár napig.

Visszahívtak, de a csajszi annyit sem tudott a gépről, mint én. Állította, hogy ahogy nyomkodom a gombot, hol több, hol kevesebb gőzt termel. (ami igaz is hiszen, ha kikapcsolom, nincs gőz, ha bekapcsolom, meg van ) A legtöbbet még a miskolci bemutatóterem alkalmazottjától tudtam, meg, mert ő ezzel takarítja a boltot. De semmi érdemi. Nem marad más: magunknak kell kitapasztalni...ez van.

Amúgy nekem is bevált. Úgy néztem, a mikroszálas fej azért sokkal jobb, mint az eldobható. Csak azt mosni kell, ez tény. Ha bármit tapasztalok, vagy megtudok, ígérem, megírom Neked!

Jó takarítást! ;)

35. pappnebzs (válaszként erre: 34. - Szeszipuszi)
2008. máj. 1. 18:18

Szia!

Bocs hogy csak most válaszolok, de nagyon nem voltam net közelben mostanság!

Egyébként nagyon kíváncsi lennék rá, hogy téged visszahívtka?És válaszoltak a kérdéseidre?

Ha megoszanád velem annka nagyon örülnék!

Amúgy mi volt a tapasztalatod a "nagytakarítás" után? Én ma is használtam és nagyon tetszett az anyukámnál az összes szőnyeget kitakarítottam vele, és nagyon szépek lettek!Csak kár hogy nagyon hamar bekoszolódik a fej rajta!

Amúgy a vízkötelenítésről fogalmam sincs, nálunk angyon kemény a víz és megs em próbálom a csapvizet, biztos ami biztos maradok a desztilláltnál!

Remélem nem haragszol hogy csak most írtam, jobb később mint soha!

2008. ápr. 19. 14:57

Még egy kérdés...tudsz valamit a vízkőtlenítéséről? Tudom, hogy Te desztvizet használsz bele, de hátha mondtak róla valamit. Egyébként a tvshop honlapján lehet kérni visszahívást termékkel kapcsolatban és regisztráltam. Azt mondták, hétfőn fog hívni a műszakisuk. Ha van valami kérdésed, ha megírod, szívesen megkérdezem azt is.

Eddig ami felmerült:

- lehet-e szabályozni a gőzmennyiséget (hogy műxik a gom)

- kell-e és hogyan vízkőtleníteni

33. Szeszipuszi (válaszként erre: 32. - Pappnebzs)
2008. ápr. 19. 14:50

Én majd hétfőn kapom elő a szerkentyűt...úgy jött ki a lépés, hogy szerdán takarítottam, hétfőn meg most itthon leszek, egyedül - se család, se senki lábalatt.:)))

A függőleges szerintem max addig működik, amíg a szár a tartállyal vízszintesbe ne kerül. Különben nem folyik le a víz az aljába, ahol a gőzfejlesztője van. Van egyébként olyan gép, - épp az aldi nyitási akciójában is kapható - hogy olyan, mint egy porszívó, de gőztisztító. Még gőzvasalót is lehet hozzá csatlakoztatni. Ugyan az ára majd duplája ennek a gépnek (meg több helyet is foglal), de ezután legközelebb már olyat veszek. Az már jó kárpittisztításra, ablak, falicsempe mosásra is. És nem kell hozzá tisztítószer. Kb. egy éve vettem egy MLM hálózatból mikroszálas ablaktörlő rongyot. Azóta még nem vette ablakmosó folyadékot. Egyszerűen nincs szükség rá. Pedig sok az ablakom, meg a tükröm - és még a dohányzóasztal is üvegből van.

32. pappnebzs (válaszként erre: 31. - Szeszipuszi)
2008. ápr. 19. 12:52

Szia!

Köszi szépen az infot!

Ma újra takarítottam a kis szerkentyűvel, és tényleg így van,csodálkoztam is, hogy nyomtam a gombot, aztán meg elengedtem és jött a gőz még mindig, sehogy nem akart leállni,csak ha kihúztam.Aztán újra próbáltam és megint csak nem akart leállni, de próbálkoztam, megnyomtam és elállt!

Mindenképpen ezt meg akartam ma írni neked, de te megelőztél hogy telefonáltál!

Köszi szépen és azt nem írtad még le hogy neked hogy vált be?

Te mire használod? Szerinted függőleges dolgokat is lehet vele takarítani?

31. Szeszipuszi (válaszként erre: 30. - Pappnebzs)
2008. ápr. 19. 08:29

Felhívtam a miskolci topshop boltot. Ott legalább egy csajszi van, aki használja is a gépet. Az eredmény:

Nem kell folyamatosan nyomni a gombot! Bedugod a hálózatba a dugót, piros a LED. 20-25 mperc múlva zöld lesz...Megnyomod a gombot - el kezd zubogni és jön a gőz. Takaríthatsz.;))) Ha végeztél, megnyomod a gombot mégegyszer: ezzel kikapcsolod a gépet.

2008. ápr. 18. 19:59

Szia szeszipuszi!


Én úgy tudom , hogy a gombot folyamatosan kell nyomni, mert ha nem nyomod akkor nem jön a gőz,én legalábbis ezt tapasztaltam!Neked hogyan vált be, mi a véleményed?

Mert ha én nem nyomom a gombot, akkor szerintem nem jön a gőz, de most már én sem vagyok ezzel tisztában, majd legközelebb megfigyelem, de szerintem ha nem nyomod nem gőzöl!

2008. ápr. 18. 19:19
Én megrendeltem, de magyar nyelvű használati utasítás nincs hozzá. Érdekelne, hogyan működik, mert nem gőzöl, csak ontja a vizet magából.
2008. ápr. 18. 09:13

Sziasztok!

Nekem is van egy hete gőzmopom, eddig kétszer használtam. De a gomb funkciójával nem vagyok tisztában. A topshop ismertetője szerint a gombbal szabályozható a gőzmennyiség. Ja, és első alkalommal úgy csináltam, hogy végig nyomtam a gombot, másodszorra viszont úgy tűnt, hogy egy nyomás - műxik és jön a gőz, még egy nyomás - és nem zubog, nincs gőz. Most akkor hogy is van ez??? Tudja valaki?

2008. ápr. 15. 08:36

Sziasztok!

Én kb 1 hete vettem meg a h2o mop-omat egy Baumax áruházban!Nagyon féltem, de a tv-ben látottak nagyon tetszettek.Őszintén megmondom az első takarítás után vissza akartam viini, mert nagyon csalódott voltam. Az eldobhatós fejek szerintem semmit nem érnek, teljesen vizes marad mindegyik, szó szerint folyik belőle a víz.És ugye természetesen ezt adnak hozzá azt hiszem 2 db-ot talán!A pamut fejek szerintem nagyon jók,azóta vettem még 2 db fejet hozzá, mert azért nagyon hamar koszos lesz, de nagyon drága a fej hozzá, ezért elhatároztam varrónővel varratok hozzá.Már beszéltem is vele azt mondta nem nagy kunszt egy ilyet összedobni és az ugyanolyan jó lesz!

Szóval igazság szerint azért vettem meg mert a fürdőszobában nálunk fehér a fuga és azért nagyon meglátszik rajta, hogy 4 éve használva van, a folyamatatos sikálást meg nagyon meguntam.

Fekhívtam a tv shopot hogy szerintük erre használható-e és hogy bevált -e azt mondták igen!

Erre megvettem máshol, ahol nem kellett postaköltséget fizetnem, meg 2 év csere szavatosság van rá, 3 napon belül ha visszavittem volna visszaadták volna az árát is.

Szóval első takarítás után nem sok minden változott, de tegnap nagyon alaposan és lassan gőzöltem, és teljesen el vagyok ájulva, hogy fehéredik a fuga, a konyhában a járólapon meg valami csodálatosan leszedett minden foltot.Nálunk a konyhában a fugán volt egy hely ahol a gyertya ráborult a járólapra és a fugából már sehogyan nem tudtam kiszedni, hát ez is eltűnt!

Szóval szerintem nagyon jó ahhoz képest hogy első használat után vissza akartam vinni, most már senkinek nem adnám!

Az tény hogy egy felmosáshoz képest sokkal vizessebb marad utána minden de megéri szerintem nagyon!

A szőnyegekhez is nagyon jó mert abszolút nem vizesednek át tőle és szépen letakarítja!

Próbáljátok ki!

Ja és én desztilált vizet használok bele, mert nagyon kemény nálunk a víz, próbálom hátha nem lesz hamar vízköves!De az is nagyon meglepő hogy 800 ml-es a víztartálya és nagyon sokáig elég ez a mennyiség a takarításhoz.

CSak azt nem tetszik benne, hogy végig nyomni kell a gombot hogy jöjjön a gőz, ezt valahogy máshogy is kitalálhatták volna!

Ja és nagyon fontos ami az útmutatójában is benne van, hogy előtte össze kell seperni vagy porszívózni!

Próbáljátok ki, remélem segítettem valakinek a döntésben!

26. monee1
2008. ápr. 11. 11:12
Na végre felvették a telefont, és azt mondták vigyem vissza, és kicserélik.Csak ott ki kéne próbáltatni,nehogy ismét rosszúl járjon az ember...bár sztem nem fogják kibontani:(
2008. ápr. 8. 14:37

Szia Monee!


Anyukámék vettek egy ilyet, aztán másnap szépen vitték is vissza, mert ugyanez volt a probléma vele, mint amit Te is írtál, vagyis hogy csurom vizes maradt a kő. A pasi, akitől vették, szó nélkül visszavette, szal a probléma nem lehet egyedi.

Egy ismerősük is vett, ő vizsont maximálisan meg van vele elégedve. Fene se érti. Én is kacérkodtam vele, de ezek után letettem róla. Nem akarod visszavinni? Mert azért nem kis pénz...

24. monee1 (válaszként erre: 23. - KriZo)
2008. ápr. 8. 11:35

Szia!

Nem tudnád megkérdezni a barátnődet, h egyfolytában míg takarít nyomja-e a gombot?

Mert lehet, h én itt rontom el,de természetesen felhívom őket:)

Előre is köszi.

23. KriZo
2008. ápr. 8. 11:33

Szia!


Bár nekem még nincs, de az egyik ismerösöm megrendelte (2 kutyus a lakásban) Ő nagyon meg van vele elégedve, föleg hogy a férje is imádja :) igy sokszor mire hazaér a munkából a férje már kitakaritott!! (a 2 kutyát a férj szoktatta a lakásba)


Valami gond lehet a tieddel, hívd fel öket hogy mi a teendő!!

22. monee1
2008. ápr. 8. 11:29
Csak azért kérdezem, mert nekem sehogy sem sikerül vele a takarítás.Engedi a vízet,és nem a gőzt,így vizes marad a parketta, nem is kicsit.
21. monee1
2008. ápr. 8. 11:20
Kinek van H2O mopja, és hogy vállt be?
20. Verka
2008. márc. 29. 21:40
Sziasztok! Én is nagyon kiváncsi vagyok a tapasztalatokra (tv shop), mert az egész lakásban gres lap van, ráadásul matt és nem bírom semmivel szépen felmosni. Meg kéne rendelnem...ez az utolsó reményem :(
19. Bora
2008. márc. 27. 10:56

Sziasztok !


Újpest3-nak üzenem, bármit, csak a Dyrast NE !

Most vittem vissza, azért próbáltam ki előszőr az olcsóbb változatot, hogy kipróbáljam a használhatóságot, a tvshop-ban nem mertem megvenni az eredetit. A Dyras esetében már az első próbálkozásnál csurom víz volt minden, gőz kéne jöjjön, de víz jön ! Látom az e-mail-eken, mindegyikünk megállt a merjem/ne merjem stádiumban, sajnos én sem tudok semmi bíztatót mondani a tényleges használatot illetően, viszont megrendelési szándékom mára már 99 %-os. Pici türelmet kérek Tőletek, míg az 1 %-ban is biztos leszek és máris írom milyen !

Sziasztok, szép napot !

2008. márc. 2. 11:38

Szerintetek reluxatisztitasra is jo lehet?


Vagy azt mivel lehet takaritani? Konyhaban (!!!!) van a tuzhely mellett. Szivaccsal nem birtam

17. nemethne.marika@freemail.hu (válaszként erre: 15. - Muzsa)
2008. márc. 2. 11:15
Szeretném megkérdezni tőled, hogy tényleg olyan szépen takaríct, mint ahogy a TV mutatják, mert olyan régóta szeretnék de nem merem megrendelni.Erősitsetek meg, milyet vegyen az ember. Köszönöm Most találtam erre az oladlra.
2008. febr. 11. 10:30

Sziasztok,

tudja valaki mi a különbség a Dyras (9.900 Ft) és a TV shop-os (26.000 Ft) gőztisztító között?

15. muzsa
2008. jan. 18. 19:50

sziasztok:)


nekem már van, kecskemét vette a férjem a tv shop helyi irodájában. nagyon jó találmány, szépen takarit, a szőnyeg nagyon szép lesz tőle, nem vizesedik át semmi sem. lehet már kapni a metroban is, u.annyi mint a tv-shopban, a baj, hogy októberben kaptam és már decemberben nem volt jó, jelenleg visszavittük oda ahonnan vettük, hogy mi a baja? nem jön a gőz, hiába vizkőtelenitettem, nem történt semmi, áll. ki fogják cserélni. ez mondjuk jó hir.

remélem csak ennek volt baja, nem az egész modellnek.

2007. dec. 21. 00:21
Sziasztok! Valaki nekem is megírhatná, ha talál gőzölős felmosót, mert félek a Tv shoptól , de van 3 pici gyermekem és 6 Bolognese kiskutyám a lakásban. :-) Nagy segítség lenne egy ilyen takarító eszköz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook