Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » H2O mop, gőzös felmosó fórum

H2O mop, gőzös felmosó (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 67. - Hamyka)
2020. márc. 11. 09:05
Semmire nem jó, csak "van", de minek? :(
2020. márc. 11. 09:01
Elvesztettem a kicsi fúvófelyet, nincs valakinek amit már nem használ,mert így a kézi részét nem tudom használni. Megköszönném ha valaki segítene, vagy esetleg hol lehetne beszerezni-
2016. júl. 15. 19:23
Röviden: ócskaság. Működik egy ideig, aztán önthetsz bele amit akarsz. Senkinek nem ajánlom, de a forgalmazó céget sem.
2012. aug. 13. 15:40

Van egy hasonló gőztisztító gépünk csak nem ez a mop, hanem olyan, mint egy porszívó, vagy 4-5 fej van hozzá, meg egy acéltalpas profi vasalófej.


Kinek kellhet ez esetleg? Csak kipróbálva volt.

69. hamyka
2012. ápr. 10. 07:47

Nagyon sokszor láttam már a tv shopos reklámokat, régebben is aszem anyi reklámjuk volt hogy nincs annyi csillag az égen :D


Az a baj az ilyen és ehhez hasonló cégekkel hogy nem vizsgálják be öket, aztán ha valamit vettél tölük nehezen cserélik vissza, ill mindenre hivatkoznak, én inkább elfelejtem hogy a ws teleshop meg hogy a topsop egyáltalán létezik...


Aki onan vásárol vigyázzon!!


ez csak jótanács :)


inkább vegyétek meg még drágábban de legalább joh :) és könnyebb gariztatni is talán..


nem tudom hogy a ws telesopnál meg a hasonlo cégeknél akik reklámozzák magukat hogy is megy a gariztatás...

68. hamyka
2012. ápr. 10. 07:42
ez azoknak irom akinek esetleg nem váltbe
67. hamyka
2012. ápr. 10. 07:42

Sziasztok!!


szerintem aki teheti kérje vissza az árát aki vett ilyet mert még a pénzeteket sem fogjátok vissza kapni, ez csak 1 jo tanács!!


Majdnem vettem én is aztán mégsem vettem meg, félek a csalodástol.....

66. Zara44 (válaszként erre: 64. - Annamaria71)
2011. nov. 27. 15:47
Köszönöm a választ!
65. annamaria71 (válaszként erre: 57. - Szerencsétlen50)
2011. nov. 22. 16:43
Mint ahogyan egy másik hozzászólásra reagáltam,erre is muszáj. Velünk teljesen normálisan viselkedtek amikor felhívtam őket és most másodszor fogom kicseréltetni. Igaz én sem 2 hónapra vettem,mert a rendszeres használat után nálam már ez a második és ennek is annyi.Felmelegszik a gépház és eldugul. Egyébként ma telefonon azt tanácsolták, hogy desztillált vízzel használjam, időközönként pedig ecetes vízzel gőzöljem át. A következőnél így fogok tenni,de ha így sem lesz hosszútávú vissza fogom kérni az árát. Nekem megvan hozzá minden papírom,számlám.Azt mondták egyébként,hogy vissza adják az árát 26,900 ft volt,ha ezt kérem,de teszek még egy próbát.
64. annamaria71 (válaszként erre: 62. - Zara44)
2011. nov. 22. 16:36

Üdvözlöm!

Mi nyáron rendeltük meg ezt a gépet, nekünk gőz jön ki belőle nem víz. Mindenre lehet használni de üvegre nem,mert csíkos lesz és ugyanúgy kell utána ablakot tisztítani.Szőnyegre,laminált padlóra, konyhában,fürdőszobában mindenhol használjuk.

Viszont,ami nekünk nem hoz vele szerencsét az az, hogy szeptemberben vissza kellett a terméket küldenünk,mert valószínű, hogy eldugult és a bekapcsoló gombjánál folyt ki a víz áram alatt és a gépház teljesen felmelegedett. Kicserélték, most 2 hónap után szintén ugyanez a problémánk vele. Visszaküldöm,megint kicserélik,vagy ha kérem vissza adják az árát. Mivel egyébként elégedett vagyok vele kicseréltetem mindaddig ,amíg meg nem unom és visszakérem az árát.Egyébként nem tudom mi az a 20-25 perc után lesz zöld a lámpa,mert nálunk ez alig 1 percet vesz igénybe és már lehet is használni.

63. medok
2011. nov. 19. 21:48

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, szülinapomra kaptam egy H2O 3 az 1 takarítógépet, de sajnos német leírással.

Ha valaki tudna segíteni egy magyar leírással, nagyon megköszönném, még nem használtam.

62. Zara44
2011. okt. 8. 14:52

Én is gondolkodom egy Tele Shoppos H2O gépen. Nekem szőnyegpadló tisztítása lenne a lényeg. Aki azt irta, hogy csak víz jön belőle, az tuti nem várta meg azt, míg felmelegszik a víz benne. Akkor mitől lenne gőz?

Valaki irta lentebb, hogy 20-25 perc, után a lámpa zöld lesz.

2011. szept. 16. 23:48
Én csak járólapra használom. Parkettára nem.
60. Stella1989 (válaszként erre: 59. - B235ac96d5)
2011. szept. 16. 23:44
És mit szoktál felmosni vele?járólap vagy laminált padló?
2011. szept. 16. 23:40
Sziasztok! Nekem bevált a gőzfelmosó.Ami a hagyományos nyeles felmosóval szemben szerintem hátránya, hogy nem lehet alkalmazni a finom, illatos tisztító lötyiket.Én imádom amikor tiszta a lakás és vagy "citromos" vagy az "óceán" felmosó illatát is érzem:) De egyébként az nem igaz, hogy kevesebb víz kell hozzá. Az igaz, hogy egy tartálynyi Kb.fél liter vízzel mos fel, de a mikroszálas törlő kimosásához 5x annyi is kevés:)
58. Stella1989 (válaszként erre: 57. - Szerencsétlen50)
2011. szept. 16. 23:20

Hú sajnálom :(


Nem semmi!

2011. szept. 6. 14:37
Sziasztok. Muszáj megosztanom a tapasztalatom. Ne vegyetek ilyen készüléket / mop 50 gőztisztitógép/Nekem pontosan két hétig volt jó, tehát úgy van kalibrálva, hogy az ingyenes 14 napo visszaszállítást túlléptem, közben megszerettem, azt mondtam ez kell nekem. Azután kb a 10. használat után totál felmondta a szolgálatot.A leges legnagyobb bajom, hogy ami az életben velem ritkán fordul elő "elhagytam" a blokkját, és annak ellenére sem hajlandóak vissza keresni és másolatot adni, hogy napra pontosan tudom, hogy mikor és mennyiért kaptam meg a terméket./ Sőt meg mondták, hogy igen tudják a számítógépben megtalálták!!!!/ Pedig az utmutatóba le van írva, hogy a számlamásolatot kell csatolni kicserélés esetén. Maga a tposhhop társaság emberségből egyesre vizsgázott. A vevőszolgáloton tartózkodó dolgozók ridegek, kimértek ,csőlátásúak.Az első beszélgetésem közben kihozták belőlem az állatot, epilepsziás rohamot kaptam./Pedig a gyógyszeres kezelésem mellett már régen volt./E miatt nem tudom visszakövetni, hogy mit tettem a számlával. /Sajnos/ Kérem, hogy aki tud küldeni nekem egy számlát tegye meg, hogy azért is bebizonyítsuk nekik, hogy jogunk van a termék cseréjére. Köszönöm nektek.
2010. nov. 23. 17:07

Sziasztok

En is vettem egy gozolot es folyton csak a vizet nyomja, nem tudjatok hogyan gozol?

55. jokise
2010. jan. 3. 18:41
Az 54. hozzászólás 52. AnitaSzlovakia - nak szólt
54. jokise
2010. jan. 3. 18:20

A probléma talán a filterben lesz ami persze nem olcsó, és minden fél évben kellene cserélni. A feleségemnek is most romlott el kb. egy év használat után.

[link]

2009. nov. 28. 11:21

Én a fuga tisztitáshoz évek óta cillit vizkőoldót

használok, ráöntöm és pár perc múlva csak egy vizes ruhával áttörlöm és olyan mint az új.Nekem is van 1 kics gőz pingvinem a fuga takaritáshoz de az több időt vesz igénybe.

2009. nov. 16. 13:12
Én egy évvel ezelőtt vettem H2O felmosót és eddig meg voltam vele elégedve, de most úgy néz ki, hogy cserbenhagyott. Nem gőzöl, talán a vízkőtől? Ha valakinek van ilyen felmosója, elárulná nekem, hogy ilyenkor a karbantartási levél szerint mi a teendő? Hogy tudom vízkőtleníteni?
2009. okt. 6. 11:29
Ha valakinek van H2O steam mop-ja vagy hasonló gőzölős tisztítója, megírná a tapasztalatait? Érdemes-e egy ilyenre beruházni?
50. kesze
2009. jan. 2. 13:06
Én mindenkit lebeszélnék a H2O mop vásárlásáról. Én a férjemnek szeptemberben elejtettem egy félmondattal, hogy szeretnék egyet, egy héten belül meg is kaptam tőle. (Nem a tv-ből rendelte, a tv-shop helyi üzletében vette,-ötezerrel olcsóbban, mintha rendelte volna.) Szóval, amit a reklámban bemutatnak és elmondanak, abból csak annyi igaz, hogy gőzöl. Nálam olyan kosz sosem volt és lesz, amilyen padlón bemutatják a használatának eredményét. Akárhányszor használtam, soha semmilyen szembetűnő változást nem tapasztaltam. Elsődlegesen a fugák tisztítására szerettem volna, de tényleg eredménytelen. A szőnyeget nem tisztítja ki, legfeljebb egy kicsit felfrissíti. A hagyományos parketta matt lesz a használata után a víztől. Szóval, felesleges pénzkidobás.
49. d0860dee94 (válaszként erre: 47. - Sirga)
2008. nov. 18. 14:08

Hogy mitől lesz tiszta a fugád?

Tuti recept: cif, körömkefe, sikamika, gugolás :)

48. Szirtaki (válaszként erre: 16. - UJPEST3)
2008. nov. 17. 07:08

Szia!

Nekem a dyras van, de elég problémás feltenni rá a kendőt és, hogy rajta maradjon!!! kész művészet!! ahogy húzgálom mozog ide-oda meg amoda.

varrnom kellett rá két kötőt, hogy rendesen a helyén maradjon. amúgy jól tisztít, de ezzel nem lehet a szőnyeget tisztítani. inkább ne vegyél ilyet, hanem kicsit drágábbért a h2O-t.

47. Sirga (válaszként erre: 46. - D0860dee94)
2008. jún. 15. 16:19

Még mindig nem tudtam rászánni magam... :)))

Sajnálom, hogy neked nem vált be! Azért félek a pénzvisszafizetési dologtól, mert azt szokták mondani, hogy a "renszeresen még nem használt" - vagy ilyesmi - terméket veszik vissza. Viszont 1 próba - ha látható, hogy használták a terméket - már elég ok volt arra néhány éve, hogy ne fizessék vissza az árát!(Ennél is igaz: a postaköltség viszonylagosan kevés, mert inkább azt a párezret bukjam, mint a teljes árat! Ha valóban csak vizez...) Szóval, nálam még mindig nyitott a kérdés: mitől lesznek tiszták a fugáim? :/

46. d0860dee94 (válaszként erre: 45. - Sirga)
2008. máj. 22. 09:31

ha nem jó a termék vissza kell hogy vegyék, talán 2 hétig(???) viszont akkor nem áll vissza az eredeti állapot, mert nem leszel pénzednél... mivel a postaköltség téged fog terhelni...

Sajnálom, hogy nekünk nem vált be, lehet, hogy a gép rossz volt...de tényleg úgy nézett ki a padló, mintha csak összevizeztem volna és a koszt nem szedte össze, így maradt a vödrös felmosós, felmosófával felsikálós szerintem :)

45. Sirga (válaszként erre: 40. - Pappnebzs)
2008. máj. 16. 11:36
Most teljesen meghasonlottam! Itt többen is írjátok, hogy tisztítja a fugát, a TVShop viszont azt válaszolta erre a kérdésre, hogy nem. Végképp nem tudom, mit tegyek! Merthogy vissza nem veszik, ha már használtam (és netán nem tisztítja...). Van ötletetek?
44. zezsua
2008. máj. 9. 07:49
sok csalódás éri az embert a shoppos csodadolgokkal kapcsolatba.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook