Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyűlölöm a testem! fórum

Gyűlölöm a testem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
40. 71ddaa07fa (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 21:23
Nyugi ezzel én is így vagyok. Csak orvoshoz ne menj, mert találnak ennél jóval nagyobb problémát, addig keresnek.:)) Én most ebben a dalban vagyok.
39. Csicsi25 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 21:14

Próbáld ki a több magnéziumot. Én is szedtem a fokhagyma-galagonya-fagyöngy kapszulát hosszú ideig, de önmagában nem segített.

Én 1000 mg magnéziumot szedek naponta és néha még így is érzem ezt a furcsa dobogást, de sokkal ritkábban. A Magnesii Citrici nevű készítményt szedem, recept nélkül kapható. Egy próbát megér, bajod nem lesz tőle.

38. libikóka (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 09:52
Olvass utána a galagonya illetve fagyöngy kapszulának,,nem egyik napról a másikra de használni fog.
37. birebora (válaszként erre: 32. - Miss Angel)
2022. aug. 8. 06:44
Nem tudom, lehet. Én leirtam amit én tudok, de az régen volt, valószinű már az is változott.
2022. aug. 7. 23:24

20 évesen nem szerettem a testem.Csak a hibákat láttam:alacsony voltam,husis,a mellem nagy volt,de már akkor megereszkedett (nagyon különbözött azoktól amiket az újságok aktfotóin akkoriban látni lehetett),a hajam se nem göndör,se nem egyenes,hanem épp sehogy sem áll,az arcom kerek…

Most negyvenen túl vagyok.Még a 15. érettségi találkozóm előtt elhatároztam,ha fiatalabb nem lehetek,akkor legalább a testemen dolgozzak.Fogytam jópár kilót,amit tartok is,és szinte minden nap Pilatesezem.

A mellem elfogadtam olyannak,amilyen,és nem műttetném meg.Ennyi idős koromra rájöttem,hogy minden mellméret- és forma lehet vonzó a férfiaknak,nemcsak a tökéletes (vagy arra plasztikázott) idomok.

Már nem erőltetem a magassarkút-néha ugyan felveszem,de remekül elvagyok lapos cipőben,dacára a 160 cm-nek.

Megtanultam,mi áll jól az alkatomnak,és jól érzem magam a testemben.

35. gyöngy:) (válaszként erre: 34. - Miss Angel)
2022. aug. 7. 23:22

Amennyi tb-t fizetünk egész életünkben ez a minimum, hogy ilyen esetben támogatnak, csak így is maradjon.

Segíthetnének több területen, de hát tudjuk milyen a helyzet.😕

34. Miss Angel (válaszként erre: 33. - Gyöngy:))
2022. aug. 7. 23:17
hála istennek ,hogy már ezen változtattak,nem tudtam róla....
33. gyöngy:) (válaszként erre: 32. - Miss Angel)
2022. aug. 7. 23:02

Segítenek nekik, nézz utána!

Kolléganőm is melldaganat után Tb-re két új cicit kapott.

32. Miss Angel (válaszként erre: 31. - Birebora)
2022. aug. 7. 21:58
írták itt a többiek,hogy hátfájás esetén finanszírozzák a mellkisebbítést felvarrást,de ha valakinek súlyos lelki problémát okoz a kinézete és belebetegszik,na azt tuti nem támogatják....elég ha csak azokra a nőkre gondolunk,akik elvesztik a mellüket a rák miatt,nekik s4gítenek abban,hogy ne megcsonkítva kelljen leélniük az életüket? én ugy tudom,hogy nem,pedig ez már igencsak súlyos és indokolt eset....
31. birebora (válaszként erre: 22. - Miss Angel)
2022. aug. 7. 21:04
Igaz, sok évvel ezelőtt kolléganőm mesélte, hogy lógott a hasa, melle és vitt pszichológustól papirt, hogy neki ez szorongást, lelki fájdalmat, öngyilkossági gondolatokat ébreszt és állitólag megcsinálták ingyen. Legalábbis nem százezrekért. Rég volt, lehet manapság már nem igy van.
30. OldPinokkio (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 20:37
Ha nő vagy, akkor add nekem. :)
2022. aug. 7. 19:06
Miert kell egy ilyen vallomást leertekelni? Majd változtat magan, a hozzáállásán. Nincs abban semmi ha most így érez...
28. libikóka (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 18:42

A sajnálat szó a benned zajló érzésnek szólt.

Amikor valaki azt írja le amit te akkor normális esetben a másik ember sajnálatot êrez.


Ami nem összekeverendő a szánalommal,,


Nagyon sokat tehetsz magadért , tedd is meg .

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Csicsi25)
2022. aug. 7. 18:16

A szívem néha önállóan dönt arról, hogy milyen ütemben verjen, ami egyáltalán nem passzol ahhoz, ahogy vernie kellene. Egyik dobbanásról a másikra. Néha teljesen nyugalmi állapotban ver mint a gyorsvonat, néha olyan tevékenységek közepén, ahol már magas pulzus kell, lelassul, mintha aludnék. Így ver egy ideig, semmi légzés gyakorlat nem segít kizökkenteni, nincs benne ritmusváltozás, aztán egyszercsak 2 dobbanas közt helyreáll, mintha semmi sem történt volna. Ilyenkor légszomj, ájulás érzet jön.

Szemüveget nem hordom folyamatosan, csak amikor nagyon kell. Én is így tudom.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Libikóka)
2022. aug. 7. 18:07

Mint írtam is, tornázok így is. Csak kihagyom azokat, amik fájdalmat okoznak. Tisztában vagyok vele hogy kell fogyni. Alkalmazom is. Azt az egyet írtam, hogy így is nagyon lassan megy, ami szülés előtt gyorsan ment. Teljes mértékben felügyelve van az, amit csinálok, de sok oka lehet annak, ami nehezíti.

Egyébként köszönöm. És nem kell sajnálni, egyáltalán nem azért írtam eredetileg a vallomást. Csak jól esett leírni, kiírni. Az elfogadás része, ha kimondom.

25. libikóka (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 16:23

Először azt írtam hogy sajnálom,,,most is,,,csak másképp.

A térdeiddel akkor teszel a legjobbat ha lefogysz plusz a szívednek is jót tesz.

Ezzel kezdeném,,és bocs de nem kifogás hogy nem tudsz tornázni.A fogyi javarészt kaján múlik.

Persze mozogni jó de ha lementek az első kilók az is könnyebb.

24. gyöngy:) (válaszként erre: 22. - Miss Angel)
2022. aug. 7. 14:31
Pedig de, mert egy mellkisebbítést és azzal együtt mellfelvarrást is megcsinálnak Tb-re, ha az hátfájást, gerincbántalmat okoz.
23. Süti 2 (válaszként erre: 22. - Miss Angel)
2022. aug. 7. 13:56
De igen,csak bizonyos feltetelekkel.
22. Miss Angel (válaszként erre: 17. - Birebora)
2022. aug. 7. 13:36
semit nem csinálnak meg tb-re,nem tudom ,honnan ez a tévhit
21. Csicsi25 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 11:29

A szíveddel mi a gond? Mármint mit érzel? Mondjuk én jóval idősebb vagyok nálad és nekem is gondjaim voltak vele mostanában, viszont az orvos semmit sem talált. Több magnézium szedését javasolták és úgy tűnik, ez használ.


Szemüveget állandóan hordod? Hányas? Én 30 éves koromban letettem, 20 éve nem használom. Állítólag ha folyamatosan hordod, tutira továbbromlik a szemed. Ezt személyesen bizonyíthatom. Persze, ha nagyon erős szemüvegre van szükséged, akkor hordani kell. Nekem csak 2,5-es volt, rövidlátó vagyok.

2022. aug. 7. 10:23
Én se vagyok oda a sajátomért, de próbálok tenni folyamatosan valamit, amitől elviselhetőbb látványt nyújtok magamnak is és kifelé is.
2022. aug. 7. 10:09

Fogorvost gyakrabban látom, mint a távol élő rokonomat. Van szemüvegem is, mégis romlik a szemem. Nem vagyok hipochonder, és igen, ténylegesen fáj. Nem tudok guggolni, lépcsőzés fáj, doki azt mondta, ne is terheljem tornákkal. A háziorvos mondta a kollagént, a szakorvos a röntgen alapján jelentette ki, hogy semmi bajom. A szívemet 1,5 évig vizsgálták. Ha pont vizsgálat alatt nem produkálom a pamaszomat, nem tudják megmondani mi bajom. 1 napos vizsgálat alatt pont nem volt.

17!

Nem akarok kés alá feküdni. Ez viszont félelem, bevallom.


Köszönöm a segítő tanácsokat, higyjétek el, ami tőlem telik, megteszem. Viszont a kialakult undorom a testemtől valós. (Tudom, pszichológus. Az is megvolt. Most viszont nincs időm eljárni.)

18. újnév (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 09:20
Felkerested már a szemészetet, s a fogorvost? Amin lehet változtatni változtass.
17. birebora (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 08:43

Éppen azért mert 30 éves vagy, tessék változtatni.

A 35 + kg nagyon sok. Fogyni kell. A többire azt mondta az orvos, hogy oké, akkor? Nem inkább pszichésen vannak panaszaid?

Vegyél egy nagy levegőt és hozd magad helyre. Ezt csak te tudod. Ha lefogysz a hasadat, melledet megcsinálják tb-re.

2022. aug. 7. 08:36

Csak egy részét lehet megváltoztatni, sajnos a legtöbb dolgot nem tudom, orvos se tudja, és nem tudom elfogadni. Nem a fejemmel van gond, hanem a lábammal -térdemből elfogyott a kollagén, helyi inkektálás nem segített, szájon át nem épül be. A szívemmel, lett egy ételintoleranciám. A szemem folyamatosan romlik, olvasásnál már kettős látásom van.

A súly is gond, de ez a változtatható, ezt jobban el tudom fogadni. Terhesség alatt és után meghíztam (kb 35kg plusz van rajtam), ami kínszenvedéssel (a fájó lábbal tornázás része) alig mozdul lefelé, pedig szülés előtt könnyen tudtam fogyni.

A mellem lóg. Nagyon. Ezen már a fogyás is csak rontani fog. Kés alá meg nem merek feküdni, de amíg le nem fogyok, nem is lenne érdemes. Kötény hasam van, ami fogyáskor szintén nem fog visszahúzódó.

És még csak 30 éves vagyok!

Férjem így szeret, én viszont minden együttlét után sírok belül, hogy ezt a testet nyújtom neki. Nagyon "jó" úgy együtt lenni, hogy néha a szívem megviccel, és meg kell állni egy gyors pihenőre, hogy helyreálljon. (Orvos szerint minden rendben. A szívemmel is, térdemmel is.)

Ja, és a leggyengébb pont, a fogaim. Nem is ecsetelem már...


Köszönöm, hogy kipanaszkodhattam magam. 💕

2022. aug. 7. 07:39
Mijé?
14. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 07:39
Miért?
2022. aug. 7. 06:20
Miért utálod?
12. supin
2022. aug. 7. 06:09
Ez nagyon gáz.
11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 00:30
Változtasd meg, ha teheted!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook