Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyorséttermi borzalmak fórum

Gyorséttermi borzalmak (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 3. 21:50

Elsősorban azoknak szól akik nem bírnak elszakadni ezektől az "ételektől"


Minap lekéstem a villamosomat és volt egy órám a következőig....egy vékonyka pulcsiban voltam,tehát muszáj voltam bemenni valahova...első utam a KFC-be vezetett ahol ettem egy zinger nevezetű menüt...ízlett,és megettem mindent:egy miniatűr hamburgerben vastag csirkemell vmilyen enyhén csípős szósszal+kb.20szál sültkrumpli(ja és cukros üdítő)..ezt leöbítettem egy szűz kávéval.Mindezt 1400ft.ért...

Volt még 25percem így hát átvándoroltam a "boltíves" konkurenciához...ott betoltam egy halas menüt...a végére olyan rosszul lettem,hogy akkor megfogadtam:ez volt az utolsó,hogy ilyen szemetet viszek be a szervezetembe...drága várakozás volt mert 3000Ft-ot dobtam ki!!!

Elképesztően drága..de nem is ezen van a hangsúly,hanem azon,hogy örülök a lekésésemnek mert így egy életre megutáltatta velem ezeket a szemét mű kajákat...ezelőtt sem ettem rendszeresen ilyen kajákat,de kb.háromszor ha megfordultam ilyen étkezdékben..ezentúl egy sem lesz,ez biztos!!!

Az a legborzalmasabb,hogy sok ember él ilyen mű sz*on és nagyon nem látják,hogy sokat ártanak az egészségüknek!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook