Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyorséttermi borzalmak fórum

Gyorséttermi borzalmak (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. spinneli (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2012. máj. 15. 13:29
Hasonló élményem volt nekem is 3 éve, bár csak egy sajtburgert ettem, előtte sem sűrűn jártam gyorsétterembe, de ez után a szörnyület után döntöttem el véglegesen (a férjemmel nagy egyetértésben), hogy soha többé nem eszünk ilyen hányadék kaját...és a leendő gyerekünk sem.
2012. máj. 15. 13:11

én nem szoktam ilyen helyekre járni és a gyerekemnek is mindig azt mondom,hogy nem eszünk ilyen helyen,mert szemetet árulnak..

kétszer voltam,elég is volt...

az első alkalommal ismerőseinkkel voltunk bent..utazás közben álltunk meg kajálni,de éhen is maradtam..vettünk gyerekmenüt,mondván,hogy a kislányunk úgysem eszik meg egy egész menüt,amit meghagy,az nekem elég..a 2 éves gyerek becsapta az egészet és még éhes volt...valami zsemleszármazék volt,kis paradicsommal és egy darab döglött valamivel a közepén,plusz egy adag krumpli,amiből dőlt az olaj...ezek után már nem akartam másikat..3000 ftba került,hogy éhen maradtam...

a másik alkalommal késő este,egy randi alkalmával voltam a mekiben..300ft volt egy pohár "cola"..de még ha cola lett volna..de szerintem cola szörp volt,untig felvizezve...még buborék sem volt benne..kaját már nem is kértem,mert emlékeztem az előző alkalomra..

akkor megfogadtam,hogy soha többé,még a környékére sem...amennyit otthagynék arra a vacakra,abból főzök egy nagy adag pörköltet,amiről legalább tudom,hogy mi van benne és még finom is...:)

2012. máj. 15. 12:47

tudom, regi a forum, de hatha feleled.


nem azzal van a baj, hogy mit ettel, hanem hogy mennyit.

58. ariadna (válaszként erre: 55. - Anikko)
2010. okt. 10. 21:10

Szerinted a kenyér egészséges? Szerintem nem, de azért lehetne rosszabb is, mint mondjuk a hamburger zsemléje, tehát elmegy (tudod, se nem túl jó, se nem túl rossz)!

A többire inkább nem reagálnék, már egyszer ezt megtárgyaltuk, a hozzászólásodból ítélve vagy nem olvastad el az egészet, vagy csak nem elég figyelmesen.

57. anikko (válaszként erre: 56. - Veronika27)
2010. okt. 8. 11:07

Asszem kecske, de nem akarok hülyeséget mondani. Vagy kecske van bárány :)

Na de a lényeg ua. Nem hulladék. Hát a mekis burgert inkább hagyjuk, hogy mi van benne. Nem mondom, hogy hú de ellenzem, mert néha igenis megkívánom, de mindenki annyit egyen belőle, mint én. De tény, hogy sok köze nincs a húshoz a "húspogácsának" Sőt a hagymának se a hagymához. Stb

56. Veronika27 (válaszként erre: 55. - Anikko)
2010. okt. 8. 09:32
Igen, én is úgy tudom, hogy nem csirkéből készül, de akkoris finom. Az ember meg úgysem eszik minden nap. Szerintem amúgy feleannyi mű sincs egy gyrosban, mint egy mekis hamburgerben...
55. anikko (válaszként erre: 28. - Ariadna)
2010. okt. 8. 09:05

A pita nem elmegy, abban annyi mű van, mint mondjuk egy kenyérben. A hús nem mű! Ha te ilyen gyrost eszel, akkor őszintén sajnállak, nem tudom kinél gyroszozol, vagy ezt honnan veszed.

Egyébként az eredeti gyros nem csirke. De ha csirkéből is csinálják-ami nálunk szokás- akkor sem hulladék.

54. c27c71e957 (válaszként erre: 51. - Csilla80)
2010. okt. 4. 21:08
A fórum témájához szóltam, én kérek elnézést.
53. csilla80 (válaszként erre: 49. - Ariadna)
2010. okt. 4. 13:23

Szidni sem akartalak,es arrogans sem akartam lenni,bocsanat.


A macskakaja az jo,ha hulladekbol keszul,legalabb nem nekunk kell megenni... ;-)))

52. csilla80 (válaszként erre: 46. - Ariadna)
2010. okt. 4. 13:19
En lattam,ahogy a gyroszos kesziti elo a hust a suteshez. Egyszeruen egymasra huzta a tiszta csirkehusit. Lehet mashol mast is beletesznek,de ahol en jartam ott nem.
51. csilla80 (válaszként erre: 44. - C27c71e957)
2010. okt. 4. 13:16

Te olvasod amirol irunk???

A gyrosrol beszeltunk,nem masrol,a gyrosban meg csak csirkemell van,bel nincs,meg semmi egyeb,ami daralva van!

50. ariadna (válaszként erre: 48. - Veronika27)
2010. okt. 4. 11:56

Erre írtam, hogy "gyroszos és gyroszos közt is van különbség" PERSZE igazad van!!!!

De a fórum címe gyorséttermi BORZALMAK és csak ennek próbálunk eleget tenni! :):)

49. ariadna (válaszként erre: 38. - Csilla80)
2010. okt. 4. 11:54

Nem a gyroszos belezi ki a csirkét! Ma már nagyüzemi feldolgozás van! Összedarálják a maradékokat de ahhoz, hogy szépen összeálljon kell emulgeálószer is, aztán felfűzik. De ne engem szidj, mert én is úgy hallottam! Nem tudom bizonyítani, mert nem én csinálom a húst és a laborba sem vittem be elemzésre!


Én is azt írtam, hogy a macskakaja is hulladékból van (ott van lentebb 28. hozzászólás)! "... a macskakaja is hulladékhúsból van, csak nincs benne annyi telített zsír!"


Inkább te vagy arrogáns velem, csak én nem veszem fel!

48. Veronika27 (válaszként erre: 46. - Ariadna)
2010. okt. 4. 11:50

Nálunk van egy hambis, ahol ő készíti az összes hozzávalót és extra finom, amit csinál.

Ennek ellenére sajnálom rá a pénzt és max évi kétszer eszek ott.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne mondd, hogy nem ők gyúrják a tésztát, mert még okozhatnak meglepetést:)

47. survivor3 (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 4. 11:47
na erre dukált volna egy lájt kóla...
46. ariadna (válaszként erre: 36. - Csilla80)
2010. okt. 4. 11:43

Először is: biztos van különbség gyroszos és gyroszos között is! Valahol jobb minőségű az áru valahol kevésbé.

Az a hölgy súlyosan elhízott embereket fogyaszt le, akik ilyen kajákon élnek, van több műsora és az egyikben hallottam, hogy belekerül az állat minden része, úgy mint a virslibe is.

Amikor azt írtam naiv vagy direkt tettem oda egy mosoly jelet, nehogy sértésnek gondold, mert nem annak szántam! Arra gondoltam JÓHISZEMŰ vagy, mert azt hiszed színhúst kapsz!

A pitához sem a gyroszos gyúrja a tésztát és süti meg kemencében, hanem a nagyüzemit veszi. Szerintem a hússal is így van és ő sem tudja vajon mi lehet benne még a színhúson kívül!

Lehet én vagyok nagyon szkeptikus, de ma már nem olyan világot élünk, hogy minőségi kaját raknak elénk...

45. horvathrekusi (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 4. 11:24
Ha ennyi mindent összeettél, nem csoda, hogy rosszul lettél!
44. c27c71e957 (válaszként erre: 42. - Csilla80)
2010. okt. 4. 11:20
Na ugye, finom a béltartalom, ha elég kicsi. A nagyobb méretű szemeteket pedig apróra darálják, ugyanaz :)
2010. okt. 4. 11:19

Egyszerűen nem kell megvenni az utcai gyrost, az előre elkészített, panírozott bolti pecsmeget.

A legjobb mindent otthon elkészíteni, akkor tudod hogy mit eszel.

42. csilla80 (válaszként erre: 41. - C27c71e957)
2010. okt. 4. 11:17
Azt tudom na,de mi most a gyros osszetevoirol beszelunk... a tengeren en is ettem 10 centimeteres kis halakat mindenestol,es szuper finomak.
41. c27c71e957 (válaszként erre: 38. - Csilla80)
2010. okt. 4. 10:22
Hát, sokan megeszik az apró halakat, garnélát, amit biztosan nem beleztek ki :) Bármilyen kicsi, minden szerve megvan!
40. Timédi (válaszként erre: 39. - Lilimia)
2010. okt. 4. 08:40
vegyetek a hentesnél húst aztán ennyi!
39. lilimia (válaszként erre: 32. - C27c71e957)
2010. okt. 4. 00:14
Egy ismerősöm húsgyárban dolgozott. Ha leírnám amiket mesélt, vegetáriánusba mennétek át.
38. csilla80 (válaszként erre: 28. - Ariadna)
2010. okt. 3. 23:57

Es szerinted melyik gyroszos belezi ki a csirket es tekergeti fel a beleit arra a rudra amin a hust suti??? Es a macskakaja szinten hulladek... es meg te nevezel engem naivnak???


Na,ahogy ezt jol elkepzeltem,egy darabig tuti nem eszem csirket.

37. csilla80 (válaszként erre: 35. - Ariadna)
2010. okt. 3. 23:47

Es meg vmi... (kotekedes nelkul) Ne nevezz naivnak. Nem tartom sem tudatlannak,sem hiszekenynek magam,a tenyek embere vagyok,ha vmi erdekel utanajarok es ugy formalok velemenyt,nem masok velemenyet osztom,csak mert elhiszem.


A naiv szo jelentese,az ertelmezo szotaram szerint:


Ártatlan, balga, egyszerű, együgyű, elfogulatlan, eredeti, félrevezethető, gyanútlan, gyermekded, gyerekes, gyermeki, gyermekies, gyermeteg, hiszékeny, jámbor, járatlan, jóhiszemű, keresetlen, mesterkéletlen, nyíltszívű, nyitott, szende, tapasztalatlan, természetes, tudatlan

36. csilla80 (válaszként erre: 35. - Ariadna)
2010. okt. 3. 23:42
Nem mondtam,hogy egeszseges,csak azt,hogy nem tartalmaz olyan dolgokat,mint amiket leirsz. Nem ismerem ezt a holgyet akirol irsz,azt viszont lattam,amikor az ismeroseim keszitettek elo sutni a hust,es az is tiszta volt,naluk gyros talat is lehet kapni,kenyerrel es sok sok zoldseggel,ez viszont szerintem egeszseges. En is figyelek az egeszsegemre.
35. ariadna (válaszként erre: 31. - Csilla80)
2010. okt. 3. 22:43

Nagyon naiv vagy! :)

Amit lentebb írtam Gillian McKeith-től tudom, igaz, még életeben nem ettem ilyesmit és a laborba se vittem be elemzésre, de hiszek az öreglánynak! :)


De tegyük fel a legjobb esetben színhúst kapsz, akkor is egy pitában felszolgált gyros a napi megengedett sómennyiség 98 százalékát és telített zsírsavak 148 százalékát tartalmazza. Egészséges? Nem!

34. smileykata (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2010. okt. 3. 22:42
14.hozzászólás a válaszom...
33. Bcicus (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 3. 22:31
Ne csodálkozz, hoyg rosszul lettél, ha ennyit ettél 1 óra alatt. Mondjuk én még nem halottam olyan villamosról ami óránként jár.
2010. okt. 3. 22:30
A mélyhűtőben is megtalálhatóak: hiába mondják, ráírják a csomagolásra, hogy 100% hús, az előre panírozott, netán sajttal töltött gyanús állagú termékek vajon miből lehetnek? Kicsit összenyomva, alaposan megszemlélve úgy néz ki, mint a szivacs.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook