Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri anyukák.. fórum

Győri anyukák.. (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 3. 08:16

Sziasztok!


Teganp oylan szép időnk volt,ki használtuk a Karival reggeltől estig kint voltunk!Jöttünk-mentünk mindne felé!Ma is hasonló napunk lesz,remélem jó idő néz ránk!Már alig várom,hogy induljunk!:)Imádom a tavszt,a szép időt!Hétvégén szombaton sajnos dolgozom,de ha vasárnapig maradna ez a kellemes idő,akkor elutaznánk egyik ismerősünkhöz a Bakonyba,olyan jó lenne!

Húsvétra,mi hazautazunk a szüleinkhez,amit már nagyon váruk!Karácsony óta nem voltunk otthon!:(A férjemnek és a fiamnak egymás után lesza a születésnapja,úgyhogy nagy buli lesz otthon!Az ajándékok nagy része már megvan,igaz én még nem igazán vettem semmit,de anyum mindet megvett a kicsinek,amire én gondolttam!Egyszerűen gondolatolvsó!szeretem is ám nagyon!Már csak azon izgulok,hogy anyósom ne ugyanazokat vegye,mint ő!

A Karim,még mindig alszik,szerintem tegnap igen elfáradhatott!-,amúgy 2. éjszakája igen jó estéink vannak!Remélem ez szokásává válik!:)

jujus:felőlem,mehet a közös séta Húsvét után!-,majd megbeszéljük,mikor,hol találkozzunk!

Most búcsúzom,készítek reggelit meg egy gyor ebédet odadobok,aztán irány a természet!

Mindekinek kellemes napot!

Sziasztok!

2009. ápr. 2. 10:21

Sziasztok!

Annyira jó, hogy itt a jó idő, sokkal jobban indul az ember napja:)

Képzeljétek Vanda tegnap este 21:30kor már aludt!!!!:) Annyira meglepedt!:) De persze, hogy csak most kelt fel, szóval nagyon jó kis alvókája van:)

Ma megyünk veszünk valami csini kis fejkendőt Vandának!:) Közbe doktornénihez is bekell ugranunk tápszert iratni!

Mi a Húsvétot itthon töltjük, vagy hát még kitudja!:)

Holnapra jó kis csavargást tervezek, párom megy céges bulira, egész nap nem lesz itthon, ugyhogy mi is kihasználjuk a napot!:)

Mindenkinek szép napot!

194. jujus
2009. ápr. 1. 21:28
Sziasztok Mindenki!!! :) Örülök, hogy mindenki 'lejelentkezett'. :))) IGEN,igen,igen.... végre jó idő van!!!!! olyan jó volt,egész délután sétáltunk a Zitával a városban, összekötve a kellemest a hasznossal (posta,bank,otp...) Húsvét után mit szólnátok egy délutáni közös nagy sétához????? addig nekem elég sok a tennivalóm, de utána bármikor ráérünk. Apropó Húsvét...Ki hogy,hol tölti az ünnepeket?? Mi Egerbe utazunk egy nagy családi wellnes-kirándulásra, már úúúúúgy várom.
2009. ápr. 1. 13:16
Mi is ki fogunk merészkedni később és reméelm,hogy nem lesz eső!-,és szél sem!:)
2009. ápr. 1. 13:10

Sziasztok!

Kicsit csalódtam a ma délelőtti időben, korán sem volt annyira jó idő...na, most, hogy ezt leírtam, kisütött a nap :D. Azt hiszem, hosszú sétánk lesz délután!

2009. ápr. 1. 08:57

Sziasztok!


Vagyok rendszeresen,csak a manótól nem igazán tudok írni nektek,mert meg van őrülve a gépért és veri billenytűt sokszor,úgy meg nehézkes az írás!


Mi jól vagyunk,elég sokat sétálgatunk,csavargunk a picurral!Ha rossz az idő,akkor plaza vagy Mcdonalds,de van,hogy séta,attól függ mennyire komor az idő kint!


Nyaralást mi is tervezünk,csak még nem tudjuk,mikor,hová!


Egyszer elemhetnénk már együt sétálni!


Persze,hogy gyere jujus,ahogy tudsz én is megpróbálok sűrűbben jelentkezni!Most lépek főzni,majd még jelentkezem!Szép napot mindenkinek!

2009. márc. 31. 22:35

Sziasztok!

Én itt vagyok csak "nézegető üzemmódban" voltam mert nem írt senki!

Mi is igyekszünk sokat a szabadba lenni! Most már talán tényleg itt lesz az igazi tavasz:)

A héten mehetnénk sétálni valamikor nem gondolod?

189. jujus
2009. márc. 31. 21:40
Sziasztok!!! hát hol vagytok???? lassan meghal ez a topic.....:( mi jól vagyunk, örülünk a jó időnek,sokat vagyunk a szabadban.... akar még valaki itt "lenni",vagy ne erőltessem... :( szomorú lennék....:(((((
2009. márc. 28. 14:53

Sziasztok!

Örülök,hogy végre teljesen meggyógyult Zita!:)

Tegnap nagyon jó idő volt, ugyhogy sétáltunk is egy jó nagyot! Most indulunk sétálni, bár ma melegebb van párom mondta, hogy nagyon buta szél van, hát mindegy majd meglátjuk!

Háti gen örülnék neki én is ha már sétálnánk egyet, mert olyan rossz, hogy mindig egyedül megyek.....:(

Hát néha eltud kapni a "gépszíjj" és kegyetlenül betudok olvasni egyeseknek!

Az a baj velem, hogy nagyon könnyen fel lehet húzni.....viszont ritkán de ha nagyon felhúzom magam, akkor "elborul" az agyam és akkor aztán kijön minden....na ez egy épp ilyen volt!

Poénból írtam, hogy majd megyek a gyerekemmel együtt bulizni és erre akkor bortány lett belőle, mindenki arról ugotott, hogy én discoba megyek a gyerekkel meg ilyenek, pedig én discoról egy szót sem írtam, másképp is lehet "bulizni", na de mindegy rég volt és nem érdekel ki mit mond! Én is voltam apuval discoba, mert nekem is fiatal szüleim vannak és abszolút nem volt ciki!

Igaz csak egyszer volt ilyen, de tök jó volt!

Na meg a másik ki mikor szül téma, ez örök vita tárgya, mert folyamatosan bántják a fiatalon szült anyákat, ezt tapasztalat sajnos, mivel hiába leszek 21, kinézek vagy 16-17-nek és mindig megszólnak vagy néznek, de nem érdekel sz@rok rá!

Utálom az ilyen "megbélyegzést", de sajnos ilyen világot élünk! Mint írtam azon a fórumon is, hogy az a célom, hogy a gyerekem, tisztességes tagja legyen kicsi országunknak, ne pedig az alja népe! Gondolom értitek miről beszélek és ez szeritnem nem korfüggő! Meg ugye, hogy 1-2hónapos kapcsolatokból születnek gyerekek, hát én édestova 6 éve vagyok együtt a párommal, de ezt már biztos írtam!

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült, meg ha vannak benne írás hibák, de Vanda folyamatosan löködi a kezem!:)

187. jujus
2009. márc. 27. 21:17
Sziasztok! Voltunk ma dr. néninél, és gyógyúltnak vagyunk nyílvánítva...!!! :) gyorsan lekopogtam...:) Ma olyan klassz idő volt,végre sütött a napocska is, az én lelkemnek is olyan jót tett:) Képzeld Mummoska,ma mazsoláztam a cikkek között,és találtam hozzászólásodat... a 14 évesen szűlt anyukával kapcsolatban...jól megmondtad a magadét:)...de teljesen igazad volt, senkinek semmi köze, ki mikor, hány évesen vállal babát!!!azért most már ha jön a jó idő, tényleg összefuthatnánk egy séta erejéig, nem gondolod??? :)
186. Mummoska11 (válaszként erre: 185. - Jujus)
2009. márc. 25. 23:07

Szia!


Hát tervben van nyaralás, de nem tudom, hogy aztán mi lesz belőle!

Hát nekem párom nyáron sokáig szokott dolgozni, ugyhogy szeritem majd élményfürdőzünk, meg napozunk az aranyparton!:) Legalábbis egyenlőre ez terv, aztán majd meglátjuk! Meg anyuékhoz megyünk, ott is van medence!

Egyébként Lentibe mennénk, valami horgásztóhoz, ott is van ilyen wellness, barátnőmékkal mennénk, de ez még csak terv!


Ilyen hülye időbe nem megyünk ki ha nem muszáj, végülis elvagyunk itt bent is, játszunk, meg kutyázunk! Vanda nagyon oda van a kutyáért és a kutya is Vandáért, de még azért nem engedem oda, mindig mondom nekik, hogy arra azért még várni kell!:) Nem merem nagyon kivinni, mert félek, hogy megfázik és most gyógyult még csak meg! Majd talán a napokba csak jó idő lesz és végre mehetünk, már nem bánnám, nekem sem ártana egy kis séta, bár a jó kis lábammal, 5 műtét után nem esik mindig olyan jól.....


Amúgy változó a séta iránya, mindig más:)


Tényleg nagyon aranyos a Jancsó doktornő, én is nagyon szeretem, mi is megyünk valamikor! Még nem tudom mikor, mert ilyen féléves vizsgálatra megyünk, aztán majd küldik a papírt, de szerintem a jövő héten! Ha csak addig el nem fogy a tápszerünk, bár nem hiszem!


Na megyek, majd holnap beszélünk!

Jó éjt mindekinek!

185. jujus (válaszként erre: 184. - Mummoska11)
2009. márc. 25. 20:58
Helló! Pénteken megyünk vissza a Jancsó doktornőhöz. Olyan tündéri aranyos az a nő, hogy csak na...:))) Jártok már sétálni Vandával?merre?ha rossz idő van mit csináltok egész nap?? Egyébként ki mit tervez a nyárra???nyaralás babával???
2009. márc. 25. 20:55

Sziasztok!

Örülök, hogy Zita is meggyógyult!:)

Karinak meg majd csak alább hagy az a fránya "fogfájás", remélem azért az éjszakátok jobb lesz , mint a napokban! Szegényem akkor te mit remélhetsz!:)

Szép estét!

183. jujus
2009. márc. 25. 20:36
15 ch-s,naponta 3x. reggel, délben, este 5 golyót oldottam fel 1 kiskanál vízben.csak műanyaggal érintkezhet.
182. 4e6546fe63 (válaszként erre: 181. - Jujus)
2009. márc. 25. 15:05
Hány ch-st adtál neki?
181. jujus
2009. márc. 25. 14:33
sziasztok!már nincs lázunk,és alig köhögünk.húúú,kemény napok voltak.... oroslya: mi a homeopátiás golyót használtuk Zitának.egyetlen egy fogát sem éreztük meg hogy jön ki,soha nem volt emiatt nyűgös.már csak akkor vettük észre mindig, amikor koccant a kanál,hogy kibújt egy újabb fog. azért azt tudd,hogy a homeo szert rendszeresen kell adni, és kb.2 hét mire használ. én 6 hós korától adtam neki 11 hós koráig.Zitának másfél éves korára kint volt mind a 20 foga:))))volt olyan hogy 4-5 jött egyszerre,és nem volt gond. én hiszem, hogy a homeopátiás szer miatt úsztuk meg a fogzást.
180. 4e6546fe63 (válaszként erre: 179. - Mummoska11)
2009. márc. 25. 12:06
Igen,van!Egy ideig jó,míg hideg,aztán meg már nem sokat ér!-,de annyira meg nem akarom neki adni hidegen,nehogy a torka megfájduljon tőle!
2009. márc. 25. 11:54

Szegénykém!

Hát csak jobb lesz!

Ilyen hűtős rágóka van neki? Az sokat segíthet, de gondolom van!:)

178. 4e6546fe63 (válaszként erre: 177. - Mummoska11)
2009. márc. 25. 11:51
Kipróbáltuk már mindent,patikait,dentinox-ot,homeopátiás szereket,de semmi nem használt!Azt a két fogát is igen megsínylette,ami már van neki!:(
2009. márc. 25. 11:49

Sziasztok!

Jujus! Jobbulást a kislányodnak, remélem hamar meggyógyul szegényke!


Orsolya! Hát akkor nektek sincsenek könnyű napjaitok! Szegénykéim!

Én fogzásra nem használok még semmit!

Vandámnak még nincs foga, kemény az ínye, meg látszik is, hogy nemsokára már lesz valami! Elég sokat rá, sokat nyálzik, de egyenlőre még jól viseli! De ugy hallottam, hogy patikába lehet kapni rá valami kence ficét, de szerintem előbb kérdezd meg a védőnőt vagy dokit!


Mindenkinek jobbulást kívánok!:)

2009. márc. 25. 11:38

Sziasztok!


A nem alvásunknak,ami már két napja tart,kiedrült a fogai a bűnösek,ugyanis jön szegénykémnek a felső kettő és a mellette lévők is!:(-,annyira sajnálom a drágámat!:(Remélem,hamar ki fog bújni neki!

Ti,mit hazsnáltatok fogzásra?

175. jujus
2009. márc. 24. 10:50
sziasztok! bocsi,hogy 'eltűntem',de sajna,mi újra betegek lettünk:( a Zita lassan 2 éves,de még nem volt beteg, na most bepótolta rendesen. péntek este belázasodott,de úgy, hogy csak a hűtőfűrdő vitte le neki a lázat.szombat,vasárnap,hétfőn is nagyon magas láza volt. 39fok:( vírusos torok,ill. hörgőgyulladás. ma már nincs láza,de még köhög nagyon. én meg lassan befonom a szemöldököm,hogy itt vagyunk már 4 napja bezárva a lakásba. szörnyű,ha beteg a gyerek!!!! Örülök, hogy TI már jól vagytok, már remélem mi is a gyógyulás útjára lépünk!!! én is várom a vasárnapot,már tök jó időt mond,20fokot:) szerintem egy kis napfény nekünk anyukáknak is jót fog tenni:))))
2009. márc. 24. 07:10

Sziasztok!


Igen,mi is mennénk sétálni ezerrel,de ilyen szélben nem viszem ki a icsit,teganp is inkább elmentünk Macdonalds-ba,hogy ne itton üljünk!A Karinak nagyon tetsztt,megevett egy fél sajtburgert!:)


Juju:mi van veletek?Hová tűntél?

2009. márc. 23. 20:37

Sziasztok!

Mi is meggyógyultunk hála istennek!

Nagy nehezen elmúlt! Végülis rájöttünk a védőnővel, hogy mitől lehetett ez a fránya hasmenés és arra jutottunk, hogy kb. 1 hónapja Vanda nagyon megvolt fázva és kapott rá antibiotikumot és valószínűleg legyengülhettek a bélflórái és ez miatt! De már vége és ez a lényeg:)


Már jó lesz ha végre jó idő lesz, mennénk sétáni, de ilyen hülye szélbe nem tudunk menni, mert még felkap minket! Hétvégére jó idő igérkezik, remélem tényleg így lesz!


Mindenkinek szép estét!:)

2009. márc. 23. 13:04

Sziasztok!


Ki,merre?Hogy vagytok?Gyerkőcök gyógyulnak!Mi már jobban vaygunk,de még nem az igazi!Remélem szépen lassan rendbe jövük!

2009. márc. 19. 19:09

Sziasztok!

Örülök, hiogy mindenki javul! Hát csak mi nem! Igaz, ma nem volt annyi kaki,mint az utóbbi napokban, de már nem merem elkiabálni, mert valamelyik nap is így volt és este bepótolta a napközbe elmaradtat! Holnap megyünk védőnőhöz, megméretem mennyit fogyott vagy hízott bár kétlem, hogy hízott volna ennyi hasmenés után!

Hát most már csak javulunk mi is!

A légzésfigyelőnk megadta magát, vagyis hol érzékel rendesen, hol nem! Így hát vettünk egy másikat! Ez azért sokkal jobb, mert már digtális, a másik régebbi típusú volt, de így is hálát adok neki, mert neki köszönhetem, hogy Vanda most él! Azért majd elküldöm szervízbe hát ha nincs olyan nagy baja!


Vanda amúgy már nagyon ügyeskedik, már néha majdnem sikerül nEki 4kézlábra nyomnia magát, olyan kis cuki:) Alig várom, hogy már menjen, vagy inkább ne várjam?! Nem tudom:)

2009. márc. 19. 18:43

Sziasztok!


Jobban vagyunk,már nem igazán köhög a Kari,de a váladék még minidg nem igaán akar távozni tőle,olyan furán köhög néha!Nagyon aggaszt még a dolog!Alig várom,hogy meggyógyuljon!Ma kaptunk zárót,holnap megyünk dokihoz és kíváncsi vagyok mit fog mondani!A Calciumuscot mi is szedtünk,de most két másik fajtát kapott a hurutos köhögésére,ami nem igazán használ,legalábbis úgy vezem észre!Cecion nekünk is van,de mostanában annyi gyógyszert kap,hogy alig fogad el tőlem bármit is és inkább nem erőltetem még ezt is!


Zita jobban van már és Vanda megggyógyult már?


Most megyek,legközelebb hétvégén leszek!


Mindnekinek minden jót és jó egészséget!

169. jujus
2009. márc. 18. 21:14
Sziasztok! hová tünt mindenki??? mi jól vagyunk, Zitám meggyógyúlt,már nem köhög, nincs orrfolyás.Vanda hogy van??? Oroslya neked a kisfiaddal mi van???? Írjatok!!!!
2009. márc. 16. 20:40

Sziasztok!

Orsolya nem irigyellek titeket! Szegény kisfiad(láttam két neve van, nem tudtam melyik nevét használjátok) elég lehet a bajotok vele! Kórházban normálisak voltak veletek?


Jujus! Akkor még az a szerencse, hogy nálatok nincs semmi komoly!


Nálunk Vanda még mindig hasmenéses! Majd holnap derül ki, hogy akkor mi is van! De már elegem van!!!!!!2 és fél hete nem múlik neki!

167. jujus (válaszként erre: 166. - 4e6546fe63)
2009. márc. 16. 20:33
Jézusom, akkor nektek se volt egy klassz hétvégétek??!! :( Mindenkinek beteg a gyereke??? hihetetlen.... Zitám is még mindig köhög, folyik az orra, de ma voltunk dr néninél, és negatív lett az orr ill. torok váladéka. én csak cebion cseppeket adok neki, meg fél ampulla calcimuscot. Ti?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook