Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri anyukák.. fórum

Győri anyukák.. (beszélgetős fórum)


226. jujus
2009. ápr. 9. 20:04
Sziasztok csajok. nem tuntem,el,csak besz@rt a gepunk,es a ferjem ceges geperol leptem be,de ez nemet,nincs nagyon ekezet.holnaptol nem vagyok,utazunk egerbe. mindenkinek kellemes husvetot.majd beszamolok kedden.pussz mindenkinek
2009. ápr. 9. 18:56

Sziasztok! Most jól felhúztak egy másik fórumon, legszivesebben lecsapnám azt a nőt! Annyira utálom amikor okoskodnak, engem ne oktasson ki egy idegen! Anyukám sem oktat ki, tanácsot ad, azt vagy megfogadom vagy nem, de nem oktat! Nem tudom kinek képzeli magát! Na mindegy nem is húzom fel magam! Mindenestre az ilyenek nélkül gazdagabb lenne a világ! Na mindegy!


Hát nekem is sok a házimunka itthon, van egy kutyink is, ami néha elég ramazulit tud csinálni ha éppen olyan kedvébe van! Na meg ugye a szokásos, mosogatás, főzés stb.... Eléggé ki is van a kezemen bőr, tiszta ekcémás vagyok és hiába kezelem, nem akar elmúlni! Amikor beteg voltam és nem én csináltam a házimunkát, akkor el is tünt, de utánna újból kijött, voltam dokinál kaptam rá krémet meg, szappan meg mindent, segít, de nem az igazi! Egyre jobban terjed! Nem tudom mit lehetne tenni!


Valahol én is sejtem mit éreztek, mi is majdnem elveszítettük Vandát!:(


Tényleg ám Orsolya már egy éves lesz a kisfiad! De durva! Nagyon megy az idő:) Mit fog kapni?:)Ha megkérdezhetem!:)


Nem tudom Jujussal mi lehet! Talán már elutaztak! Mondta, hogy Húsvétra mennek valami wellnessbe!


Jaj tényleg futás! Jövő héttől lehet megyek akkor veled futni, ha nem gond! Hol szoktál tornázni? Ja és mindjárt fel is veszlek msnre!:)

Na majd most megyek majd még jövök!:)

224. BneHeni
2009. ápr. 9. 14:16

sziasztok!

húúú,irigyellek benneteket hogy ennyit vagytok kint.mi is napjában kétszer megyünk de itt a házimunka,mosás vasalás főzés:S ezt is csinálni kell valakinek:O:)úgyhogy mi egész nap nem tudunk kint lenni.


oroslya!

elolvastam,nagyon nagyon jól leírtad én is pont ugyanezt éreztem!!!De egy a lényeg egészségesek a gyerekeink!!

készültök a szülinapra?már csak 6 nap és egy éves lesz a kisfiad!!

hányadik hétre született?


futás!Hát én is mennék de én egy:nem vagyok már az az alkat,kettő:két gyerek mellől elég nehéz.három:még van tejcsim.

majd ha vissza megyek dolizni úgyis muszáj lesz(követelmény).

223. 4e6546fe63 (válaszként erre: 222. - Mummoska11)
2009. ápr. 8. 22:02

Szia!


Mi is egész nap kint voltunk,csak ebédelni és pelusozni voltunk itthon!Kihasználjuk a jó idő minden percét!

A futással kapcsolatban,ha gondolod mehetünk együtt,én ma is voltam,holnap tornázni megyek,pénteken meg megint futni!Ha van kedved gyere velem!

Az msn nem is rossz ötlet!Engem a párom címén lehet elérni:nagy_karcsi@freemail.hu

most megyek,mert vár a férjem!:)Jó éjt!

2009. ápr. 8. 21:11

Sziasztok!

Csajok!!!!!

Mi ez a pangás??????

Ma nagyon jó idő volt! Ma is sokat jöttünk mentünk, párom már itthon van táppénzen, mivel a műtét előtt elég sok vizsgálatra kell mennie, így kiíratta magát, hogy nem a szabik fogyjanak! Szóval most így egy kicsit többet leszünk együtt, mert eddig azért eléggé le volt kötve! Munka, aztán edzés! Edzeni meg muszáj!:) Én is szeretnék már elmenni futni, de sajnos mindig keresztbe húzza valami a számításom!

Tényleg nem akar jönni velem valaki futni? Hívtam egyik barátnőmet, azt mondta jön, de hát nem sok jóra számíthatok tőle, mert elég lusta.....pedig ráférne:)

Ha valaki jönne szívesen látom és legalább nem kéne egyedül mennem!:)

Na most megyek majd később lehet még bekukkantok!

Ja egyébként nincs msn-etek? Ott azért jobban tudnánk beszélgetni, ha mondjuk egyszerre vagyunk fent!:)

221. BneHeni
2009. ápr. 7. 22:28

Oroslya!

el fogom olvasni a naplódat!

220. BneHeni
2009. ápr. 7. 22:26

Sziasztok!


Mummoska!

Ne aggódj a fülecskék miatt!nagyon sokat változik még a fej formája és a fülecske is változik.nyugi.fejpántot próbáltál már előnyös,segít,és nagyon helyesek benne a lánybébik:)ez csak egy tipp.

fülcsink nekünk van 5 hetes korunktól,nagyon helyes vele Kittus.

Hajacska:Én Máténak nagyon korán vágattam,mert nagyon egyenes a haja és nem lapult a fejére össze-vissza volt és le kellett vágatnom!DE!Egyáltalán nem azon múlik hogy erős lesz a haja!!!Ezek gének!ha nektek sok és erős hajatok van neki is az lesz nagy valószínűséggel!!

2009. ápr. 7. 21:14

Sziasztok!


Ma is egész nap kint voltunk a levegőn,csak ebédelni jöttünk fel!-,de holnap nem sajnos nem fogunk tudni kint lenni ennyit,mert főznöm és vasalnom kell!:(

Jujus:valóban egy angyalka azon a képen a te kis hercegnőd!

Heni:Tudom,min mentél keresztül,mert mi is megjártuk azt az utat!Az első napokban nekünk sem mondtak semmi biztatót,de szerencsére minden rendbe jött!Olvastad a babanaplóm?Abban minden le van írva!Amúgy mi volt vele a gond?

mumuska:Mi is a hajvágáson vacilálunk,ugyanis még Karinak sem volt vágva a haja és szerintem lassan ideje lenne!-,de igazából nem akarom!Tanácstalan vagyok!Szerintetek valóban erősödik így a haj?

218. Mummoska11 (válaszként erre: 217. - Jujus)
2009. ápr. 7. 19:42

Sziasztok! Ma jó nagyot sétáltunk, el is fáradtam....:)

Jujus, látod mondtuk, hogy nem marad meg Zita ördögnek:), elvégre olyan mint egy kisangyal!:) Nagyon kis cukorfalat:) Hát remélem ez a fül téma nálunk is így lesz, mert hát nem is tudom mi lesz ha nem! Én sem rakattam még fülbe valót neki, én is úgy gondolom, hogy még jobban csak hangsúlyozná, meg nekem nem tetszik amikor picur korukba fülbevalójuk van, de hát ki, hogy van ezzel! Hát úgy látszik, hozzánk költözött tőletek az a kisördög, mert ma Vandát egy pillanatra sem tudom letenni az ágyába, egész nap csak nyekereg! Ha meg kicsit leköti magát persze, hogy azt csinálja amit nem kéne:) Eléri az ágyából a pelenkázót és onnan pakolászik, vagy állandóan a popsikrémért vagy a távirányítóért hisztizik! Persze a sok játék nem kell neki......nem értem a gyerekemet:)

217. jujus
2009. ápr. 7. 19:00
Helló! ma nagyon jó napunk volt,úgy látszik elhagyott minket a kisördög:))) Mummoska: Nyugodj meg,nem lesz a Vandának kiálló füle:) Képzeld el, hogy a Zitának is 'hatalmas' golyó feje volt,és kiálló fülei,aztán szépen a fejéhez simúlt.én azért nem rakatm bele fülbevalót, mert egyáltalán nem tetszett volna,hogy még jobban hangsúlyozzam ezt a "szépséghibát". Zitának még nem volt vágva a haja,mindig csak a frufruját igazítjuk. a képen is össze van neki kötve hátúl.már jó hosszú neki,és alúl gyűrű göndör,nagyon édi:) azért sokáig úgy nézett ki mint pumukli,mert nem engedte, hogy csatot, hajgumit tegyek bele...
2009. ápr. 7. 10:57
Jujus! Ebben még csak te vagy jártas, azért is kérdezem tőled! Ti vágattátok Zita haját kisebb korába, mert sokan mondják, hogy vágassam, mert akkor erősődik blabla, hát ez igaz, de nem nagyon akarom, mert a kis kiálló fülei miatt ha nem lányos rucikba öltöztetem, akkor kisfiúnak nézik....., és szeretném ha minnél hamarabb hosszú haja lenne! Én igazából arra gondoltam, hogy egy kicsit növesztjük neki és folyamatosan vágunk belőle, nem tudom ,mert most már egész jól nől neki és sajnálnám levágni neki, de azt sem akarom, hogy gyenge haja legyen! Nem akarok neki hosszút, csak kb. olyan vállig, vagy kicsit rövidebb, csak, hogy a kisfüleit takarja! Aztán ha nagyon durva kiállós lesz neki, akkor sajnos elfogom vinni plasztikára majd ha nagyobb lesz, mert nem akarom, hogy ez miatt csúfolják, volt egy csapattársam akinek tök szép arca volt meg minden és hát a fülei bizony elég jól kiálltak és hiába is de azért mindig összesúgtak, nevetgéltek a háta mögött, én ezt nem akarom, jó tudom, hogy nem tudom megvédeni mindentől, de azért valljuk be tényleg kicsit gázos ha egy alapból szép kiscsajnak kiállóak a fülei....
2009. ápr. 7. 10:42

Sziasztok!:)

Jujus! Csoda szép kislányod van, egyszerűen hihetetlen:)


Heni! Hát Vanda két hónapos kora óta nem szopizik! Sajnos akkoriban nem voltam túl jó idegállapotban és elment a tejem, na meg ugye a betegsége miatt sűrű tápszert kell neki adni! Én három hónapos korától adok neki almát, aztán szép lassan sütőtök, meg ilysemit!

Most már eszik főzeléket is: brokkoli, répa, krumpli, karfiol, sóska, spenot, ilyesmit, ja és hozzá csirke vagy pulyka mell!

Hát kb. így néz ki egy napi menű:

Reggeli: tápszer kb. 9-10 óra

Ebéd: főzelék kb.12-13 óra

Ebéd után még egyszer főzelék kb. 16 óra fele

Vacsi előtt egy kis gyümölcs, vagy tejpép 18-18:30 körül

Majd utánna fürdés és még este vacsi, az változó, mert van mikor később eszik van, hogy előbb, de olyan 9 és 10 között, akkor megint tápszer!

Nálunk ez nagyon bevált, védőnő és anyu tanácsára kezdtem el így csinálni és bejött és végre nem kell éjfélkor még könyörögnöm neki, hogy aludjon és jó gyarapszik is!:)

Pénteken megyünk dokinénihez, kiváncsi vagyok mennyit hízott, mert ugye a 3 hetes hasmenés után mindössze 10dkg-ot és az nagyon kevés, de majd most biztos jól meglepjük őket, mert nagyon kipofásodott, combosodott a kiscsajom:) Jó hát alapból kisebb a kortársainál súlyba, de eddig ez csak előnyére vált, sokkal hamarabb csinált mindent, mert ugye könnyebben tud mozogni!:)

Nagyon helyes kisbaba Kitti, hát ugye Kitti:D na jó csak viccelek, de tényleg az:) Máté meg már kész férfi....:), csak kár, hogy szegényemmel ennyit szenvedtetek! De hát ebből is látszik, hogy csodák még vannak:)

Orsolya várjuk ám az új fotókat, mert már Kari is biztos sokat változott:)

Na biztos egy kisregényre sikeredett, bocsi érte....:)

Szép napot mindenkinek!:)

214. BneHeni
2009. ápr. 6. 22:23
Tettem fel két új képet!
213. BneHeni
2009. ápr. 6. 21:59

Jaj,de gyööönyöörűűűű Zita!!!


Sziasztok!

Ma beirattam Mátét az oviba:ote jó ég most született és már ovis lesz:(gyorsan megy az idő...


Mummoska!

Szoptatsz még?van tejed?Miket eszik kiscsajod?


oroslya!

És akkor a történetünk:Máté születése után fertőzést kapott sokáig indítottak 4 napig kísérleteztek,aztán végül megindult a szülés spontán magzatvízelfolyással(csupa kakisan)6 órát vajúdtam végül császár,és szerintem ez nem tett jót neki:(első nap estéjén kezdődtek a problémák.Ki sem hozták nekem a kicsit:(tudtam valami baj van.Reggel sem hozták én mentem megnézni és akkor már mondták baj van a picivel...borzalmas volt.Majd jött egy gyerekorvos és közölte a keserű tényeket hogy Máté beteg és el kell vinniük jön érte az inkubátor...mondták hova viszik hogyan látogathatom stb...nagyon súlyos volt az állapota 3 napig Alexy doktor semmi jóval nem kecsegtetett bennünket.Borzalmas volt.Én egy két lábon járó hulla voltam:(vagyis menni sem bírtam,olyan gyenge voltam,mondtam ha valami történik vele nekem is búcsút mondhattok:(Aztán a harmadik nap valami Isteni csoda folytán elkezdett javulni az állapota leküzdötte a kis szervezete a bacikat.Alexy doktor örömujjongott a korterembe:)így nem kellett vérátömlesztés sem,már arról is szó volt.Azóta is minden éven járunk kontrollra oda ahova ti is jártok.

212. jujus
2009. ápr. 6. 21:42
Sziasztok! na, jelentem, raktam fel Zitámról egy fotót.Szilveszterkor készűlt:) A ma délelőtt még mindig hisztis volt,délutánra kicsit "megjavúlt" a kisasszony. Ja, és újra folyik az orra!!! Hát én kész vagyok ettől teljesen! 3 hétig mást se csináltunk, csak orrot fújtunk,porszívóztuk. meggyógyúlt,1 hétre,erre tessék, ma megint ez van. De miért??????
2009. ápr. 5. 21:12

Sziasztok!


Ma is egész nap csavi volt!Délelőtt kocsit mostunk,délben szunyált a Kari és délután pedig a belvárost jártuk!fagyiztunk,sétáltunk,kajáltunk!Nagyon jól éreztük magunkat,bár az elején kari benyomott egy kis hisztit,hogy nem akar autókázni,így hát maradt a babakocsi!-,de onnatól semmi gond nem volt!

Jujus.Ne aggódj,nálunk is szoktak lenni ilyen napok,de mindig átvészeljük valahogy!Figyeld meg,holnap már nem is emlékszel majd rá!:)Neked végül is könnyebb,mert Zita mondja neked,ha gondja van,nekem Kari,ha hisztizik vagy nyűgös napja van,sokszor fogalmam sincs,hogy miért!Alig várom már,hogy beszéljen,hogy megérthessem ilyenkor is!

2009. ápr. 5. 21:00

Sziasztok!

Mi sem nagyon vagyunk itthon, de olyan jó egy kicsit már mászkálni, úgy bevoltam savanyodva, mint a fene! Most pótolom a sok lemaradást!:)

Nyugi Jujus! Zita biztosan megnyugszik holnapra:), Vandánál is vannak rosszabb napok, amikor kegyetlen pedig még csak fél éves! Mostanába az a mániája, hogy ha mondjuk kinéz magának valamit és valahogy megkaparintja, akkor először megnéz, aztán utánna már venné is a szájába, na ugye akkor szépen elveszem tőle, és jön a hiszti, de valami őrítő hiszti, kb. mint akit ölnek! Hát nem tudom mi lesz, még de már alig várom......:)

Szép estét mindenkinek!:)

209. 4e6546fe63 (válaszként erre: 207. - BneHeni)
2009. ápr. 5. 19:56
Persze,szívesen meghallagatlak!
208. jujus
2009. ápr. 5. 18:08
Sziasztok! FÚÚÚÚÚ,én olyan 'mérges' vagyok!! A Zita ma extra-hiper nyűgös!!:( ha van sapka rajta az a baj, ha nics az a baj....ma minden baj neki:( most elküldtem apával homokozni,mert mondtam nekik, hogy muszáj kicsit egyedűl lennem!! Remélem holnapra elszáll belőle a kisördög! csajok,ÍGÉREM, teszek fel pár képet, csak még azt sem néztem meg hogyan kell... én 'béna' vagyok ilyenekhez, majd apát megkérem.
207. BneHeni
2009. ápr. 5. 11:43

Ja!Oroslya!


Igen mi is megjártuk a PIC-et de nem koraszülés miatt Mátémmal.Borzalmas volt majd ha több időm lesz (meg persze ha érdekel)"elmondom"!

206. BneHeni
2009. ápr. 5. 11:41

Sziasztok!Mindenki eltűnt a hétvégére!Hát látszuk hogy itt a jó idő!!!


Mi is sokat csavargunk,én mos főzök,fiúk cirkuszba mentek Kittus alszik:)déután újra megyünk csavarogni,aztán Apa este megy vissza:(((de csütörtökön jön!!!


további jó hétvégét mindenkinek!!!cupp!

2009. ápr. 3. 23:39

Sziasztok!

Heni! Hát végülis én is sima "i"-vel vagyok anyakönyvezve, de "y"-al jobban szeretem és ahol nem hivatalos, ott így szoktam írni! Majd ha férjhez megyek akkor átíratom, csak azt nem tudom, hogy mikor fog bekövetkezni.....:)Mi adyvársoba lakunk! Köszönöm a Vanda nevébe is a köszöntést:)

Jujust már én is nyagadtam képek végett, de még azóta sem tett fel:)

Olyan jó, hogy egyre többen vagyunk, amikor terhes voltam én is indítottam egy topicit, de nem volt nagy a mozgás, azt hittem senki nincs a környékről! De végül azért csak kiderült, hogy vannak itt győriek is!:)

Orsolya! Én is így voltam a régi képekkel, de aztán rászántam magam és letöröltem egy párat! Várjuk a frissítést!:)

Na megyek!

Jó éjt mindenkinek!

204. BneHeni
2009. ápr. 3. 22:03

Sziasztok!

jujus!

Kár hogy rólatok nem látok képeket:(olyan kivi lennék a kiscsajodra:)nagyon szép neve van.

ölre a lapátért!nagyon helyes,jó harcias kiscsaj lehet.az én fiam mindig mindenkinek mindenét odaadta a homokozóba sokszor neki nem maradt semmi:(persze én folyamatosan mondtam neki ne vegye el a másét vagy kérje el inkább.de amióta tőle szó nélkül elveszik azt is ami az övé:o így arra tanítom szerezze vissza!muszáj mert az oviba majd nem lehetek vele nem védhetem meg és az én kisfiam annyira jószívű...most kezd edződni.Szeptemberbe megy oviba,hétfőn iratom be.

Én zalai lány vagyok a párom tatabányai volt,tiszthelyettes sulin ismerkedtünk meg,azóta elválaszhatatlanok vagyunk:)nem volt választásunk Győrbe "kellett" jönnünk mert olyan szakon végeztünk.De nagyon szeretjük ezt a várost!


Mummoska!

Akkor a lányomnak druszám vagy!Te y-nal írod?

Szülésznő???!!!de jó neked annyira szép szakma szerintem!!

Csodaszép Vanda,most néztem meg a képeket,és boldog fél évet a kiscsajnak!!röpül az idő igaz??

Ja mi marcal 1-en lakunk!Ki merre??

2009. ápr. 3. 22:00

Sziasztok!


Ma is egész nap csavargás volt,amit mind a ketten nagyon élveztünk,kivéve azt amikor Karinak menet közben a szemébe sütött a nap!

Képzeljétek,kibújt a harmadik foga!:)Nagy az örömöm!-,viszont bánatom meg,hogy 5.napja nem szopizik már!Most,akkor kész ennyi volt?Nekem olyan szokatlan!

Ma vettem neki egy tavaszi kis cipőt és,ahogy kivettem belőle igen tetszett ám neki,igaz csak sötétben látta még!:)

Jujus:Nem,nem voltunk azóta játszóházban,de viszont egyre többet járunk össze ismrőseinkkel,ahol kisgyerek van!Kari mindenütt nagyon jól érzi magát szerencsére!

A hétvégére kirándulást tervezünk,de csak a vasárnap jöhet szóba,mert holnap dolgozom!:(Bízom benne,hogy addigra nem romlik el az idő!

Heni:Üdvözlünk a csapatban!Igen,koraszülött a Kari,35 hétre született,de a babanaplómban le van írva a születése története,ill. a PIC-en töltött időről egy-két szó!Ti is voltatok ott?

Mummuska:Nagyon aranyosak a Vandáról készült fotók,majd lassan én is frissítem a képtárat,csak sajnálom kitörölni a többit,mert olyan édes mindegyiken!

Most búcúszom!Mindnekinek jó éjt és kellemes hétvégét!

202. Mummoska11 (válaszként erre: 201. - Jujus)
2009. ápr. 3. 21:32

Sziasztok!

Nincs még foga Vandának, de épp mondta a védőnő, hogy nem is baj legalább később kezd el romlani! Szerintem most már hamarosan kifog bújni neki alul, mert elég sokat matat a szájába, meg nyálzik, meg hát látszik is neki, mint ha púpos lenne neki ott egy kicsit!

De szerencsére jól viseli, mert eddig még nem vettem észre, hogy fájna neki! Remélem így is marad!

Hát nem tudom mi van ezekkel a képekkel, de nem adja be nekem csak a régieket, de azért remélem sikerülnektek megnézni, a nevekhez az újat adja be de a képet nem, nem értem....na mindegy csak megjavul!

Hát ari lehet Zitus is ahogy harcol a "kincsért":D

Melyik játszira szoktatok járni?

Jó hétvégét mindenkinek!

201. jujus
2009. ápr. 3. 21:15
Sziasztok! BneHeni, üdv. a csapatban! Nagyon édesek a gyerkőceid:) Ja, és nagyon fiatalos vagy, simán letagadhatsz pár évet... mesélj kicsit magadról, honnan költöztetek?merre laktok?? Mummoska, megnéztem a képeket,haláliak:))) tényleg, van már foga Vandának??Oroslya, ti eljutottatok végűl a Gézengúzba??? Húúú,mennyi kérdés...:))) Zitámmal ma játszótereztünk egész délután, és még nehezen megy, az 'enyém-tiéd' lapát,vödör...stb dolog... Ma "ölre" ment egy kislánnyal a rózsaszínű lapátért,holott volt kb. 5 lapát a homokozóban:)))ja,és most hogy itt a jó idő, mindennap hajat kell mosni????? mert ugyebár a homokból bőven jut a fejére is!! :)) Jó hétvégét mindenkinek!!
2009. ápr. 3. 18:17
Tettem fel új képeket, ha érdekel valakit nézze meg!:) Már ha beadja, mert nem akarja, csak ha rákattintasz, vagy csak nekem csinálja nem tudom.......?!
2009. ápr. 3. 17:35

Sziasztok!

Húúúú alig van idő ide ülni, szinte egész nap mászkálunk, kihasználjuk ezt a szép időt!:)

Remélem mindenki jól van!:)

Heni örülünk, hogy jöttél közénk, azt hiszem ezt mindannyiunk nevében mondhatom!:)

Tündéri gyermekeid vannak!:)Gratulálok hozzájuk!

Én Kitty vagyok, jelenleg gyes mellett tanulok és ha minden jól megy szülésznő leszek!:) Az én tündér manóm ma fél éves!:) Istenem, hogy repül az idő!:)

További szép napot mindenkinek!:)

198. BneHeni
2009. ápr. 3. 13:57

most nézegetem a képeket meg a bemut oldalaitokat.

oroslya!

az egyik képetek a PIC-en készült??ha igen miért ?mi történt?korababa a kisfiad?

197. BneHeni
2009. ápr. 3. 13:55

Sziasztok!

ha nem bánjátok csatlakoznék közétek!!

Két gyerkőm van Máté 3 éves és Kitti 3,5 hónapos.

7 éve élünk Győrbe,katonák vagyunk:)én már kb 4 éve itthon vagyok először ugye Mátéval most meg Kittussal.:)Császárral szültem mindkét lurkómat.remélem nem bánjátok ha csatlakozok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook