Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyöngyösön adalék/tartósítószermentes felvágott/hentesárut lehet kapni? fórum

Gyöngyösön adalék/tartósítószermentes felvágott/hentesárut lehet kapni? (tudásbázis kérdés)


6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Mirrmurr2)
2020. jan. 11. 09:17
40 éve voltam Mátraházán, utána Kékesen. Ott 10 éve voltam utoljára, a levegőn kívül szinte semmi nem volt jó. Mintha nem is gyógyulni járnának oda a népek, hanem bulizni. Azért örülök, hogy most Mátraháza sikerül. Onnan sűrűbben mennek buszok Gyöngyösre. Persze, hogy nem "kilógok" ;-), hiszen lehet kérni kimenőt. Talán Mátrafüreden is van valami étkezési lehetőség, ami nem hotdog, pizza, meg hamburger. Lehet, felugrom akár Gyöngyösre, akár Szanatóriumba felmérni a terepet. Köszönöm, ha megosztod a szanatóriumra vonatkozó ismereteidet, akár magában is. :-)
2020. jan. 10. 21:24

[link]


Most találtam.

2020. jan. 10. 21:04

Az is egy megoldás, ha az ottani betegtársaktól tájékozódik.

Vagy előzőleg kapcsolatot keres egy ottani orvossal vagy ápolóval. Biztosan vannak mások is, akik hasonló étrenden vannak.

2020. jan. 10. 20:36

Mátraházán nincsen olyan bolt, ahol kapnál speciális élelmiszereket.

Gyöngyös valóban kicsit odébb van: autóval mégy a szanatóriumba?

Autóval viszonylag hamar le lehet gurulni Gyöngyösre. Buszok is rendszeresen járnak és a szanatórium előtt van a buszmegálló.

Nem kell meglógni, a szanatórium nem zárt létesítmény,

természetesen ki lehet menni, de ha oda készülsz, ezt biztosan tudod :-)


Gyöngyöst annyira nem ismerem, de hátha felbukkan még valaki, aki tud segíteni.

A szanatóriumot valamennyire ismerem, ha azzal kapcsoltban van kérdésed, szívesen válaszolok.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 10. 20:29

Gyöngyös azért elég hosszú út még Mátraházától. Aligha lóghatsz meg beszerző útra.

Viszont, mivel sokan járnak oda rehab.-ra, nem tudom elképzelni, hogy ott helyben ne lenne olyan bolt, ahol megfelelő élelmiszert árulnak.

2020. jan. 10. 18:14
Mátraházára készülök rehabilitációra. Sajnos tartósítószert/adalékot tartalmazó ételeket nem fogyaszthatok. Vajon piacon, vagy valamilyen boltban lehet ilyet kapni Gyöngyösön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook