Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogy hol lehet Gyöngyösön puffancsot kapni? fórum

Tudja valaki, hogy hol lehet Gyöngyösön puffancsot kapni? (tudásbázis kérdés)


7. t.Ili (válaszként erre: 1. - Levra006)
2011. jan. 18. 20:38
Pékségekbe meg lehet rendelni!
2011. jan. 18. 20:06

Szia! Bár nem gyöngyösi vagyok, de tényleg igaz, hogy a nagyobb Tesco-kban általában van puffancs.


Ha esetleg nem találnál készen, de szeretsz sütni, van egy nagyon jó recept az "Anya főztje" weboldalon:

[link]


Én már megsütöttem, tényleg nagyon finom!

2011. jan. 18. 19:44
piacon a pékségekbe
2011. jan. 18. 19:16
A Tescóban is szoktak árulni, nem csak előre csomagolva...
3. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Levra006)
2011. jan. 18. 19:10

Szia!

Én nem vagyok Gyöngyösi, de azt tudom hogy az Auchan-ban mindig van, szerintem nálatok is!

2011. jan. 18. 19:09
Ez annyira cuki kérdés,nálam nyert ahónapban az aranyos kérdés versenyen:DDDDDD Sajna viszont nem tudom a választ,bocsi hogy belekotyogtam:D
2011. jan. 18. 19:03
Hétvégén házibulit szervezünk, és közkívánatra hambiparty lesz. De mi nem szeretjük ezt az előre kicsomagolt szezámos hambizsömléket (Tesco, Lidl) hanem a puffancsot, amivel a hamburgeresben is készítik hamburgert. Nem tudom mi a hivatalos neve:) Kicsit édeskés ízű hatalmas buci, szép barnára fényesre van sütve:) Nem tudom Gyöngyösön hol lehet venni...Ha jár erre gyöngyösi, tudna nekem segíteni?Pár helyen már néztem...sikertelenül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook