Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomorsavasok van kedvetek beszélgetni? fórum

Gyomorsavasok van kedvetek beszélgetni? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 12. 18:48

Az én férjem sokáig kínlódott vele, de után minden este ivott egy pohár szódabikarbónás vizet. Ez így ment sokáig, egyszer csak feltűnt, hogy lefeküdt és nem itta meg előtte az "itókáját". Azt hittem, elfelejtette, ezért rákérdeztem. A válasza az volt, hogy nem kell, jól érzi magát. Ennek már pár hónapja, és a mai napig nincs rá szüksége.

Szóval, 2 dl víz + 1 teáskanál szódabikarbóna, jól felkeverni, egyszerre lehajtani.


Egyébként a szódabikarbóna nagyon sok mindenhez, mindenre jó.

2011. szept. 12. 18:48
reggel éhgyomorra 3-4 kávét megiszom, attól semmi bajom, sőt igazából amíg nem eszek (ez általában délután 5-6 óra), addig nem fáj a gyomrom. ha eszek, akkor kezd, van, amitől csak kicsit, mástól jobban.
2011. szept. 12. 18:47
a tömény cukros dolgoktól (főleg a csokitól) sajnos nagyon rosszul vagyok :(
5. Gabóca10 (válaszként erre: 2. - 52dc947cc5)
2011. szept. 12. 18:46

Igen én is így vagyok vele!A kávét ugye nem szabad,de imádom,a alacsony vérnyomás miadt is iszom.

A paprika és társai,savanyúságok,édesség,szénsavas dolgok.

2011. szept. 12. 18:40
meg= mag
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Gabóca10)
2011. szept. 12. 18:39

Szia Gabóca!


Lehet butaságot mondok, de én is csak hallottam, hogy a datolya meg összetörve nagyon jó savlekötő.. és a héjában sült burgonya, a főtt az nem.

2. 52dc947cc5 (válaszként erre: 1. - Gabóca10)
2011. szept. 12. 18:33

Nekem tini korom óta van viszont 2 éve derült csak ki, hogy refluxos vagyok.

Sok mindent nem bír a gyomrom főleg azt amit egyébként imádok :(

2011. szept. 12. 18:28

Elsősorban tapasztalatokra lennék kiváncsi,kinél hogy kezdődött,mi az amit nem bír,és mit lehet enni,ami biztosan jó.

Nekem a két szülés-terhesség óta van,és nem múlik el,már lassan ott tartok hogy gyógyszer szedése mellett is szenvedek.

Érdekelne hogy elmúlik ez valaha végleg?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook