Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyomaendrődi Nemzetközi Sajt- és Túrófesztivál fórum

Gyomaendrődi Nemzetközi Sajt- és Túrófesztivál (beszélgetős fórum)


11. Szilva88 (válaszként erre: 10. - Margareta51)
2009. jún. 23. 16:29
Sajnálom,hogy nem tudtatok elmenni,mert tavaly is jó volt.Hátha,majd jövőre:o)
2009. jún. 22. 21:49
A tavaly majus elsejen voltam Gyoman sajnos nem sikerult megnezni a sajt fesztivalt,reggel erkeztunk es delben indultunk vissza.A kilencvenesevek evek elejen voltam eloszor Gyoman az ismerosom elvitt egy elelmiszeraruhazban es kaveval kinaltak nekem nagy volt a meglepetesem mivel nalunk ilyen meg nemvolt
2009. máj. 2. 07:01
Hát,igen.Az idén nem sok helyről érkeztek.Tavaj Szlovákiából jöttek borosok,de idén már nem jöttek.
2009. máj. 1. 20:37
Hát én elnéztem erre a rendezvényre, vettem is sajtot meg miegymást.De az hogy nemzetközi,az túlzás.Csupán egy erdélyi sajt sátor volt,az összes többi magyar.kb.7-8 sátor.Többet vártam.
2009. ápr. 30. 18:25

Sziasztok!


Sajt és túró,bor,pálinka,méz,sütemény kóstolás szokott lenni.Vidámparkosok is szoktak lenni,ma már láttam őket(2-3féle szokott lenni"csak").Majális szerű kis vásár is lesz szerintem idén is.Sok holtág van,van fürdőnk és strandunk is.(De a Gyomaendrőd honlapon nézzetek szét,azt frissítik rendszeresen.)Idén a program is színvonalasnak ígérkezik.A programot megtudjátok nézni a következő honlapon:

[link]

Remélem eljöttök minél többen!

Aki eljön,annak Jó szórakozást és kikapcsolódást kívánok!!!:o)(persze,azoknak is akik nem jönnek)

6. Brad
2009. ápr. 30. 17:57

Nah, ez jó programnak ígérkezik! Pont ma beszéltük a barátommal, hogy leugrunk fürdeni, de ha sajt is van, akkor azt is megnézzük! :)

Sajtfetisiszták vagyunk! :)


Jó hogy kiírtad!Köszi!

5. Boszy28 (válaszként erre: 4. - E5f926c705)
2009. ápr. 30. 17:52

amikor én voltam, volt vásár is (ami majálisokon is szokott lenni)

Arra már nem emléxem, hogy kóstoló volt-e.

2009. ápr. 30. 17:48
Ilyenkor csak sajt és túró van kiállítva? meg lehet kóstolni? Vagy szokott lenni vásár és vidámpark is?
2009. ápr. 30. 17:47
én voltam, nagyon jól éreztem magam :)
2009. ápr. 30. 17:34
Én még nem voltam. Jó szokott lenni? Éppen azon gondolkozom merre kellene menni holnap kirándulni, de csak 1 naposra gondoltam. Van még ott a környéken vmi?
2009. ápr. 30. 17:10

Volt már itt közületek valaki és ha igen hogy tetszett?

Idén május 1-2.lesz megtertva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook