Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyult meg valaki myoma betegségtől? Vagy ahogy jött úgy, el is tűnt? fórum

Gyógyult meg valaki myoma betegségtől? Vagy ahogy jött úgy, el is tűnt? (tudásbázis kérdés)


22. bc8bec3b9b (válaszként erre: 21. - 82e2d85b66)
2011. aug. 28. 13:09
Biztosan nem lesz semmi baj:-)
21. 82e2d85b66 (válaszként erre: 20. - Bc8bec3b9b)
2011. aug. 28. 13:06
Köszönöm szépen :) Remélem, hogy nekem is szerencsésen lezárul a dolog :) További jó egészséget kívánok! Puszi Ery :)
20. bc8bec3b9b (válaszként erre: 19. - 82e2d85b66)
2011. aug. 28. 11:06
Jobbulást neked,pontosan ennyi idős voltam én is,szerencsére azóta semmi gondom.
2011. aug. 28. 10:37

Én pont így jártam. Az első őrült vérzés, és méh tisztítás után még reménykedtem.A méh nyálkahártya túltengésemre ami köztudottan rák előtti állapot kaptam proverat, a következő vérzésnél 3 fajta vérzés csillapítót. Közben az állandó vérzés miatt olyan fokú vashiányos állapot állt fel, hogy vénás injekciót kaptam naponta. Mivel már a vérzés csillapítók nem hatottak, kórházba kerültem ismét, infúzióval juttatták be a vérzés csillapítót. Ekkor el is dőlt, ha hozzájárulok, soron kívűl megműtenek, de ehhez előbb vért kell kapjak a rossz, vashiányos állapotom miatt, mert így még elaltatni sem tudnak. Sírtam mint a záporeső, de belegyeztem. Ennek lassan 3 hete... és azon gondolkodtam, hogy mi a csudára vártam 3 hónapig? Most jól vagyok. Szuper dokim volt, amit tudott mentett koromra tekintettel.

Egyszóval: nem múlik el, de még csak jobb se lesz. Jobb túl esni rajta, még mielőtt nagy gondokat nem okoz.

2011. aug. 28. 09:14
Sajna nem gyógyultam,sőt míg kilincseltem orvostól orvosig gyerekfej nagyságúra nőtt,alig 3 hónap alatt.Műtét lett a vége.
17. Mercike74 (válaszként erre: 14. - 83ff5144bd)
2011. aug. 28. 09:04

Szia!

Köszönöm neked is a hozzá szolást,nem gondoltam ,hogy ennyi rendes csajszi :-)van itt!Szép napot !!!!

16. Mercike74 (válaszként erre: 15. - Tandrea66)
2011. aug. 28. 09:02

Szia Andi!

Nagyon örülök a "kotnyeleskedésednek":-)

Még most nem okoz nagy vérzési problémát ,de van néha köztes pecsételő vérzésem ,én innen gondoltam hogy van valami bajom .Már kinomban:-)vettem egy gyógy cipőt hátha jobb lesz kicsit.

Álandoan egyet hajtanak az orvosok nem kell hozzá nyulni ,de én magamra halgatok én ki vetetem Oktoberben ,mert ezt hosszú távon nem lehet birni ,amilyen fájdalmam van.

Nagyon köszönöm ,hogy irtál !!!!

Legyen szép napod és jó egészséget kivánok neked!!!!

Üdv:Merci

15. tandrea66 (válaszként erre: 12. - Mercike74)
2011. aug. 25. 15:51

Szia Mercike!


Bocsánat,hogy bele kotnyeleskedek ebbe a fórumba, mert én igazán a méheltávolítással foglalkozóban "ügyködöm", de nekem is így kezdődött, hogy nagyon fájt a derekam, ami odáig fajult, hogy nem tudtam mozogni sem, ekkor derült ki hogy van egy 4,5 cm-es miómám. Nekem is csak ennyit mondott a doki, hogy ilyen tüneteket tud okozni, de hogy mitől azt senki nem tudta. Jött a csontkovács, helyre rakott 4-szer és megint újra kezdődött. Aztán kezdtem egy másik csontkováccsal is aki a mesterem és energiákkal is foglalkozik. Kellett hozzá vagy 2 hónap és kb.2-3 naponta masszázs és energiák, hogy lábra tudjak állni.1 évig küzködtem, hogy én akkor is meggyógyulok ebből a miómából, de sajnos nem jött össze. 6 hete műtöttek, kivették a méhem és csonkolták a petefészkeimet.lett egy 7,4 és 4,5 cm-es miómám és már olyan vérzéseket okozott, azt hittem sokszor elvérzek. Remélem nálad nem okoz ilyen vérzés gondokat, de ha esetleg mégis nézz át a "méheltávolítást akin elvégezték adna tanácsot" fórumra és ott sok tanáccsal látnak el ha van valamilyen miómás kérdésed. Gyógyulj meg, szép napot kívánok!


Andi

14. 83ff5144bd (válaszként erre: 12. - Mercike74)
2011. aug. 25. 13:26
sztem mindenképp menj el vele nődokihoz,ellenőriztesd! lehet az a derékfájás oka, lehet ideget nyom, de lehet,hogy más,ezzel kapcsolatos probléma van... nem tudom milyen mélyen,hol helyezkedik el pontosan,ezt doki tudja megmondani,és dönteni ez alapján,mi a teendő... :)
13. 83ff5144bd (válaszként erre: 1. - 82a31ed4c7)
2011. aug. 25. 13:24

szia!nem múlik el magától..rendszeresen kell ellenőriztetni, h nem nő e..

elhelyezkedésétől függően egyszerűen műthető hüvelyi úton,vagy laparoscopiával... ha túl nagy,vagy rossz helyen van, méheltávolítással járhat..:(

több ismerősöm is van,aki myoma mellett lett kismama,sőt, ki is hordták rendesen,gond nélkül... 1 olyat hallottam,akinek több volt egyszerre,így egyik orvoscsoport nem akarta vállalni a terhességét, átment máshova, és szépen időre megszült,igaz császárral, a sok myoma miatt, és 1-2t ott akkor ki is operáltak neki... és jól vannak,egészségesek :) sok sikert nektek :)

2011. aug. 25. 13:13
Sziasztok! Szeretném meg kérdezni,hogy lehet e a myomám az okozója az erős derék fájásomnak?(kifele nő 5,5cm ,estleg nyomhat valami ideget ?)Köszönöm a segitéget!
2010. júl. 2. 22:48
Nekem is eltűnt...két és fél hónapja kivették... a méhemmel együtt:)
10. klenca
2010. júl. 2. 21:44
Eltűnik, basszus én meg... Na mindegy, úgysem volt egyedül...
9. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 8. - C62e5b7d24)
2009. máj. 26. 17:40
Ezeken én is csodálkoztam. Csak úgy nem szokott elmúlni.
8. c62e5b7d24 (válaszként erre: 7. - 82a31ed4c7)
2009. máj. 26. 11:09
Szerintem sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mi micsoda. Nekem voltak polipjaim, azok sem múltak el maguktól, egészségügyi kaparásom volt miattuk. Nagyanyámat ki kellett volna pakolni a myomái miatt, de ő nem hagyta. A myoma jóindulatú daganat, rosszindulatúvá válik, ha elhanyagolják, de műthető, teljesen kigyógyul az ember. NA így tűnik csak el.
7. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 3. - C62e5b7d24)
2009. máj. 24. 07:37

akkor hogy lehet hogy a szavazásomnál hozzávetőlegesen nagyon sokan azt jelölték be, hogy ahogy jött ugy el is tünt.


[link]

2009. máj. 24. 05:32
A Myomát műteni szokták,nem múlik el.Régen túl vagyok rajta,minden rendbe.
5. klenca (válaszként erre: 2. - 82a31ed4c7)
2009. ápr. 23. 17:35
Valakitől azt hallottam, hogy cickafark teát ivott rendszeresen, s neki elmúlt a miómája.:))
4. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 3. - C62e5b7d24)
2009. ápr. 23. 16:52
Köszönöm, hogy szorítasz értünk. :)
2009. ápr. 23. 15:24

Hát én ugyan nem szavaztam, de úgy tudom,a myoma mivel a jóindulatú daganatok közé tartozík, nem szívódik csak úgy fel mint némely ciszta. Nagyanyámat műteni kellett volna, de nem vállalta be pedig 70 éves volt legalább.

Olvastam a naplódat, nagyon drukkolok a babához!

2009. ápr. 21. 15:26
Most szeretném azokat az Embereket megkérdezni akik arra szavaztak, hogy ahogy jött úgy el is tünt, tudják e mitől vagy mit használtak ennek a felszívódására.
2009. ápr. 21. 15:25
Gyógyult meg valaki myoma betegségtől? Vagy ahogy jött úgy el is tűnt? Ez egy szavazás indítás volt.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook