Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gynevac injekció avagy végre sikerül az álom, egy baba! fórum

Gynevac injekció avagy végre sikerül az álom, egy baba! (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. Zoé00
2010. okt. 28. 09:30

Sziasztok!!!


Tud valaki valamit az injekcióról???


Állítólag november elején lesz kapható, az meg mindjárt itt van, remélem jövő héten már kapható lesz!!

12. bbeus73 (válaszként erre: 9. - Zoé00)
2010. okt. 3. 15:07

Igen, én először végigcsináltam a kúrát, pontosan október elején kezdtük, 10 naponta adattuk be, november végére fejeztem be. Utána derült ki, hogy ellenanyagot termel a szervezetem a sperma ellen, inszeminációt javasoltak, ami két és fél évvel ezelőtt, január 25-én történt meg. S SIKERES VOLT. Nektek is nagyon sok sikert!


És most már, ahogy a doktornő is megerősítette, novembertől kapható lesz a vakcina! Én biztos, hogy az elsők közt fogok venni belőle.

11. bbeus73 (válaszként erre: 10. - Erazmusz)
2010. okt. 3. 15:04

T. Hölgyem!

Ez a legjobb hír, amit mostanában olvastam, s amire már olyan sokan várunk!

Elsők közt leszek, aki újra megveszi az injekciót. Hisz én hiszek abban, hogy az injekciójának is köszönhetem, hogy két évvel ezelőtt az első inszeminációm sikerült.

Önnek további nagyon jó egészséget kívánok!


ui.: imádkozunk, ezerrel!!!!!!!

2010. okt. 1. 23:01

Kedves Hölgyeim!


Várhatóan novemberben lesz újra forgalomban a Gynevac. (Az Országos Intézettol függ végso soron.) A gyártása már befejeződött, a bevizsgálása tart. Akkor minden patikában kapható lesz, amelyik megrendeli a Hungaropharma nagykertol. A honlapon piros betukkel lesz kiírva azonnal, amint kapható.

(Addig imádkozzatok, hogy az Országos Intézet ne üljön rajta több hónapig!!! Tőlük függ már csak!!!)


Üdvözlettel

Dr Lázár Erika

9. Zoé00 (válaszként erre: 8. - Bbeus73)
2010. szept. 28. 16:23

Igen, novemberben lesz kapható!

Már nagyon várom!!


Először végig csináltad a kúrát, és aztán mentél inszemre?

Én novemberre tervezem az első inszemet, és akkor lesz csak az injekció...

2010. szept. 28. 06:09

Én is csak a pozitív példák sorát tudom erősíteni. Sok-sok gyermektelen év után bukkantam rá én is a Gynevac-ra. Miután beadattam, derült ki, hogy inszeminációra lesz szükségünk. 26-án volt kétéves a kisfiam, aki az első inszemináció alkalmával sikerült. Hiszem, hogy a Gynevac is benne volt a pozitív végkifejletbe. Alig várom, hogy lehessen kapni, mert lassan szeretnénk tesót a kicsikémnek. Gynevac nélkül nem is nagyon szándékoznék nekifogni.

Én legutóbb azt tudtam, hogy novemberben lesz ismét az injekció. Remélem, így is lesz! Már nagyon várják azok, akiknek szükségük lenne rá.

7. Bri* (válaszként erre: 6. - Zoé00)
2010. szept. 27. 07:44
Ne félj, ami késik nem múlik. Addig is járt tornázni, masszázsra, stb. készítsd fel a lelked is. Hidd el, hogy az is nagyon fontos! Pozitív szemlélet, vidámság, életkedv és hinni, de igazán!
6. Zoé00 (válaszként erre: 5. - Bri*)
2010. szept. 26. 23:08

Nagyon jó ilyen történetet olvasni, imádom!

És gratulálok!

Sajnos jelenleg nem lehet kapni, legnagyobb bánatomra:)

5. Bri* (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2010. szept. 26. 18:56

Nekem 6 évig nem jött a csoda. 2 sikertelen lombik után kaptam a Gynevac kúrát. Jókat olvastam róla, gondoltam, ártani nem fog. És megtörtént a csoda: a 3. lombik sikerült! A Csodám egy hét múlva 2 éves lesz!


Persze nem állítom, hogy amiatt sikerült. Nem tudom, minden esetre szuper végeredmény lett!!! :)

2010. szept. 26. 15:52
Ennyi van csak a honlapjukon...
3. Zoé00 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. szept. 26. 15:48
Várhatóan mikor lesz elérhető?
2010. szept. 26. 15:45
Gynevac HonlapJANUÁR 1-TŐL TÖBB HÓNAPIG NEM KAPHATÓ A GYNEVAC SUSPENSIOS INJEKCIÓ. HONLAPUNKON ADUNK HÍRT RÓLA, AMINT ISMÉT KAPHATÓ LESZ. ...
2010. szept. 26. 15:16

Egy ismerősöm ajánlotta, ráfeküdtem a fórumokra, és csupa jót hallottam róla.

Kérlek erősítsetek meg benne!

Másfél éve nem jön a kis csoda...


Lehet egyáltalán jelenleg kapni valahol?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook