Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekem és a párom fórum

Gyermekem és a párom (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 31. 15:24

szerintem még korai, hogy azt várd minden okés legyen- türelem, ehhez idő kell, 3 hónap /főleg egy /

erre nem elég

10. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 7. - Dina2)
2009. júl. 31. 15:22
milyen kapcsolat van a gyereked és a volt férjed között?
2009. júl. 31. 15:21
de az új párodnak is kitartonak kell lenni hisz nem fog menni egyik napról a másikra!mindenképp beszélj a fiaddal!Ha sajnos nem megy én a fiam választanám de persze nem mindig mivel ő felnőt és ott hagy és nem maradhatsz magad mert a fiad nem enged senkit közel magához és hozzád!!!
8. Dina2 (válaszként erre: 5. - Olikol)
2009. júl. 31. 15:19

nem is várom el, hogy úgy szeresse, szerintem nem is lehetséges sajátként szeretni.

azt is tudom, hogy ez a probléma kétoldalú, és nem is nekem kellene rendezni, hanem neki maguk között, de nem tudnak nyitni egymás felé, és én meg nem tudom már elviselni a helyzetet...

mindkettőjüket imádom, és együtt akarom őket, egy családnak!

2009. júl. 31. 15:17

attól félek, rámehet a kapcsolatunk erre a problémára, mert a párom most a fejébe vette, hogy őt utálja a gyerek, és soha nem is fogja elfogadni, és hogy ő tönkreteszi a kicsik életét, ha erőlteti.

ezzel a témával tudni kell, hogy neki is van két-már nagykorú-gyermeke, akiket annyira ellene nevelt ez anyjuk, hogy abszolút nem tartják a kapcsolatot az apjukkal, ami nagyon bántja őt természetesen.

és ezért fáj most fokozottan is neki, hogy a fiam így viszonyul hozzá. bár azt hiszem, ő is valamiféle falat emelt maga köré, amit elég nehéz átvágni (lásd a naplómat)...

2009. júl. 31. 15:17
Szerintem hagyni kell majd szép lassan mindenki lenyugszik tudod lassu viz partott mos!El kell neki fogadni az új apukát ami nem könnyű mindenképp ülj le a fiaddal és beszéld meg vele hogy te már aput nem szereted és a jó kapcsolat érdekében könnyebb külön ez az új apuka pedig jobb mert vele boldog vagy és hogy a fiad ugyan olyan fontos neked és ő az első hiába jött ez az új kapcsolta mert szerintem féltékeny rá!!
5. olikol (válaszként erre: 1. - Dina2)
2009. júl. 31. 15:15

Szia Dina!


Soha nem fogja úgy szeretni a kisfiadat,ahogy azt Te elvárnád Tőle. A későbbiek folyamán pedig, amikor már szinte felnőtt lesz a fiad, valósággal féltékeny lesz arra,hogy még egy felnőtt férfi van a családban.

Tudom, mert én is ebben cipőben jártam, és 17 évig sajnos eltűrtem.

E.

4. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 3. - Dina2)
2009. júl. 31. 15:15

Ez nem dackorszak -csak nem tudja lekezelni a dolgot. 6 évesen nincs dackorszak már.


Valami nagy gáz van-amire a válás csak rátett egy lapáttal..

2009. júl. 31. 15:13
a fiam most 6 éves, iszonyat dackorszakos.
2009. júl. 31. 15:10
hány éves, én is elváltam, de akkor még 1 éves volt
2009. júl. 31. 15:07

szeretnék tanácsokat, javaslatokat arról, hogyan tudnám rendezni a párom és a kisfiam kapcsolatát.

több mint egy éve elváltam, három hónapja van egy új kapcsolatom, akivel minden tökéletes, kivéve a gyermekeimmel/fiammal való kapcsolatát.

félreértés ne essék: elfogadta őket velem együtt, feltétel nélkül indultunk neki, de nem tudnak közös nevezőre jutni, a közös hangot megtalálni.

gondolom, ennek főleg az oka a mindkettejük által megélt traumák, fiamnak a válás, páromnak a gyermekeivel való kapcsolat hiánya.

szinte együtt élünk már egy hónapja, én maximálisan mindent megkapok tőle, de a fiam annyira távol tartja magától, hogy ettől már ő is lassan megunja a próbálkozásokat...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook