Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekelhelyezési per és a többi... fórum

Gyermekelhelyezési per és a többi... (beszélgetős fórum)


23. fa9b5a124d (válaszként erre: 18. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 10. 14:43

Szerintem nem olvastad el figyelmesen!

Nem ő viszi el! És amíg úgy volt hogy elvitte,akkoris csak lepasszolta a szüleinek.Az,hogy ott annyit tartózkodik a gyerek csak az ő szülei akarták!!Még mindig nem érted??Ő szerik a gyerek fejére,nem érdekli,neki csak arra jó,hogy büszkélkedhessen a munkatársainak,akik semmiről nem tudnak.Nem sikerült még felnőnie az apa szerepére.

Látom nagyon ellenem vagy,de akinek van gyereke és ezt átélte,az szeretné minél távolabb tartani az ilyen embertől!!!!

22. fa9b5a124d (válaszként erre: 16. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 10. 14:40

Neked van gyereked?

Mellesleg hogy tudd,az apuka drága szarik magasról a gyerek fejére,mert amíg vele voltam is semmit nem segített,inkább eljárt és elverte az összes pénzét.Mikor a nagyszülők elviszik a gyereket,van hogy pár óra múlva látom őket és az apuka sehol.Nem kell védened,főleg,hogy nem ismered.De bizton állíthatom,hogy ha ismernéd más lenne a véleményed!!

21. fa9b5a124d (válaszként erre: 9. - Anyucika3)
2011. júl. 9. 15:16
Köszönöm,teljesen igazad van.Azért is változott meg sokminden mióta a párommal együtt vagyok,mert ő kiáll mellettem!!!És törődik a gyerekkel,szeret minket!Nem véletlen,hogy az ,,apukával" nem találkozunk,és én is úgy gondolom,hogy aki bánt egy nőt,arra egy kis életet hogy lehetne rábízni?? azért,mert ő a biológiai apja,az egy dolog,bárki lehet így apuka.Az számít,hogy mennyit foglalkozik,törődik vele.Ő pedig magasról tesz rá
20. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Fa9b5a124d)
2011. júl. 9. 14:07
Húh,hát látom egy másik fórumban részletesebben leírtad,hogyan bántalmazott tartott terrorban a párod.Tudod,tényleg buta voltál,hogy titkoltad mások előtt,nem kellett volna.Ez az ő szégyene,és nem a tiéd.Remélem sikerül valahogy végleg megszabadulni tőle.Az lenne jó,ha lennének ellene bizonyítékaid,a bíróság még el is tiltaná tőletek.
19. anyucika3 (válaszként erre: 18. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 9. 13:57
Az a faszi,aki képes 10000ft-al kiszúrni a gyereke szemét,húzza-vonja a gyereket,csakhogy ne legyen az anyjával,üti rúgja az anyját a szeme láttára,nem szereti a gyerekét,csak eszköz neki a szánalmas piti bosszújához!
18. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 17. - Anyucika3)
2011. júl. 9. 13:52

Az a faszi, aki képes heti 3x elvinni a gyerekét-az nem eszközként használja.

Az az anyuka aki a két hetenkénti láthatást eszközöl-annak igen.Eszköz a gyerek.

17. anyucika3 (válaszként erre: 16. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 9. 13:48

És akkor apuka cselekedeteit miért nem veszed figyelembe?

Egyébként lehet távol tartást is kérni,én megtenném simán.

Az ilyen alakokat sosem a gyerekük iránti szeretet vezérli,hanem eszköznek használják a bosszúra.

Nem bírja tudomásul venni,hogy elhagyta akit terrorizált.Ezért szeretné az életét keseríteni,mindegy hogyan,és szegény gyerek pont alkalmas erre.

16. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 15. - Anyucika3)
2011. júl. 9. 13:45

A cselekedete alapján amire készül, és amihez tanácsot kér-ha meglépi.


Én nem tudnám ezt megtenni.Mert egy gyereknek sosem egy db szülője van-hanem kettő.

15. anyucika3 (válaszként erre: 14. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 9. 13:43
Te milyen alapon nevezed hazugnak a fórum indítót,kérdőjelezed meg,hogy igaz e amit leírt?!
14. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 13. - Anyucika3)
2011. júl. 9. 13:41
Nem hiszem, hogy szült volna neki-ha ilyen lett volna.
13. anyucika3 (válaszként erre: 12. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 9. 13:39

Kihozták:...?

Abból lehet kihozni,aki az.Te elviselnéd,hogy verjen rugdosson bántalmazzon a társad?És tűrnéd,hogy ezt a gyerekednek is végig kell nézni?Mert szép kis anya aki ezt hagyja.A gyerek érdeke is egy ilyen alaktól távol tartani.

12. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 11. - Anyucika3)
2011. júl. 9. 13:36

Dehogy nincs köze az uj bikának ehhez.....


Aztán mennyire agressziv azaz ember? vagy kihozták belőle az állatot?-mert olyan is van.

11. anyucika3 (válaszként erre: 10. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 9. 13:34

Te fel is tudod fogni amit leírt,vagy csak károgsz?

Ilyen agresszív emberre egy állatot nem bíznék,nem gyereket!"Új bikának" ehhez semmi köze,ebbe bele sem kellett volna az anyukának menni.

10. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 9. - Anyucika3)
2011. júl. 9. 13:11

Ne másra mutogass, hogy ki mit tesz-te tegyél meg egyenesen mindent.

Ez a gyerek kötödik az apjához-és ennyi.


Azért mert két hülye felnőtt pitiáner módón intézi a dolgát-ne a gyerek igya meg a levét. És a kedves anyuka igencsak belegondolhatna, hogy mit érezne ha 2 hetente látná a gyerekét csak.


Azért mert talált egy uj bikát-még nem kell meghülyülni.

9. anyucika3 (válaszként erre: 6. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 9. 13:08

Az nem baj,hogy az a drága szent apuka nem tud normális ember módjára viselkedni?!Hogy verte,rugdosta,még a gyerek előtt is...stb.?

Aki legalább a gyerekét szereti az tesz ilyet?

Egyetlen épeszű beszámítható ember sem viselkedik így.Aki igen,az embernek sem nevezhető,nem apának!

És miért ne lehetne boldog egy új párkapcsolatban,mert az elsővel mellé fogott?

Te honnan tudod,hogy milyen ember az "új bika",és miből vagy abban biztos,hogy az exe egy szent?!

8. anyucika3 (válaszként erre: 5. - Fa9b5a124d)
2011. júl. 9. 13:04
Szerintem ülj le az exeddel,és beszéld meg vele,hogy az általánosságban bíróságilag kiszabott láthatási időt vagy hajlandó biztosítani számára.Ha félsz tőle,akkor ne egyedül.De én fogadnék ügyvédet a helyedben,és kiteregetnék a bíróságon,hogy milyen agresszív egy állattal éltél együtt.Ha őszinte akarok lenni,én önszántamból egy percre nem bíznám ilyen alakra a gyerekem.
7. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 5. - Fa9b5a124d)
2011. júl. 9. 10:22
Az a bika ma ott van nálad-és játsza az eszét(és apukát játszik) holnap meg feláll egy másik nőciért...de a gyereked és annak az apja állandó.
6. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 5. - Fa9b5a124d)
2011. júl. 9. 10:21

"És amíg nem születik ítélet,addig ha én azt mondom,nem is vihetnék el egy percre sem?Nem tudnának semmit csinálni,így van?"


És ez a legaljasabb és legkisstílűbb húzás lenne avval az emberrel szemben akitől származik a legdrágább kincsed: a gyermeked.


Azért attól nem kéne megbolondulnod, hogy egy bika játsza az eszét elötted...gondolok itt a jelenlegi társadra.

2011. júl. 9. 09:48
Így van,ez nekem is sok és neki is. Sajnos eléggé befojásolható voltam,és anyukám unszolására belementem,hogy legyen meg a békesség a gyerek körül.A jelenlegi párom felnyitotta a szemem,hogy ez óriási nagy hülyeség volt,és ezzel nem jót,inkább rosszat tettem a gyerekkel és magammal is.Azt tervezem,hogy hétfőn bemegyek a bíróságra,és elindíttatom ezt a hercehurcát.És amíg nem születik ítélet,addig ha én azt mondom,nem is vihetnék el egy percre sem?Nem tudnának semmit csinálni,így van?
2011. júl. 9. 00:26
Úgy gondolom, hogy mindenképpen bírósághoz kellene fordulnod. Nagyon kicsi még a gyermek, nagyon megviseli ez a 3 alkalom. Szerintem nincs az a bíróság, amelyik ilyen gyakori láthatást ítélne.
2011. júl. 8. 22:21
azt nem írtam,hogy a nagyszülőnek megosztva van joga látni a gyereket.vagyis a nagymama viheti el az egyik második hétvégén,az apuka a másik második hétvégén.Vagyis minden második hétvége a tied kell hogy legyen, ők osztoznak a többin.
2011. júl. 8. 22:15
Szia! Én nem szitkozódni akarok,de mégis azt kell mondjam nem gondolkodtál előre mikor heti 3 alkalomban egyeztetek meg.Én még el sem engedtem a lányomat 1 napra se. (mondjuk még nincs 2 és fél éves)olyan 3 éves kor után minden második hétvége az általános. A pénz meg úgy tudom 15 a minimum amit megítélnek ha van munkája bejelentve,de ha nincs akkor az állam fizet(azt hiszem)helyette.Ha nem tudjátok megbeszélni mindenképpen a hatóság a legcélravezetőbb megoldás.A gyereket apának csak nagyon nyomos ok miatt ítélik(gondolom olyan életet nem élsz ami miatt ezt tennék)
2011. júl. 8. 20:34

Sziasztok!


Aki tud kérem írjon,hogy látja a dolgokat,mire mennyi eséllyünk van,hogy fogok kijönni az egészből.


Van egy kisfiam,lassan 3 éves. 1 éves volt mikor az apukától külön mentünk (nem voltunk házasok). A legfőbb ok: állandóan megalázott,megvert,megütött a gyerek előtt,romba döntötte az önbecsülésemet,terrorban tartott.Persze a szülők előtt minden szép és jó volt.Így mikor összeszedelődzköttem én voltam a szemét a rossz és minden.Elkezdtem megismerkedni egy fiúval,de igazán még nem volt vége az apukával,valamiért nehéz volt elszakadni.Persze kiderült,hogy mással is taláélkozgatom és a kisfiam előtt szépen hátba rúgott,felpofozott,stb. Nem lett semmi végül egyikből sem,de ahányszor jött a gyerekért mindig bepróbálkozott és mivel nemet mondtam megütött.Sajnos nem mertem látleletet venni,ráadásul olyan a bőröm hogy nem látszik meg rajta sokminden.Végül megegyeztünk,hogy heti 3szor vihetik el,10 ezer Ft gyerektartást kapok(szerintem ez nevetséges)de csak az apukának(bár én nem nevezném annak,mert sose foglalkozott a gyerekkel) a szülei vihetik el,én nem találkozom vele.Aztán megismertem a mostani páromat,azóta is boldogan élünk,mellette erősebbnek érzem magam,és minden jó.Viszont nekem sok ez a heti 3 alkalom,úgy érzem nem én nevelem a gyerekemet és őt is megviseli az,hogy egyszer itt aztán ott.Ráadásul túl sokmindenbe bele akarnak szólni,így még nyaralni sem tudm elvinni a kisfiút. A megegyezésünkről csak annyit,hogy ez nem hivatalos,csak mi leírtuk és a nagyszülők a tanúk.Magyarul azt bármikor széttéphetem mert semmit nem ér,nem?Az apuka megkaphatja a gyereket?milyen gyakran láthatná? Mikor ítélnék az apának a gyereket? És hogy képzeljem el ezt az egészet? Egy bíró előtt vagdosunk minden mocskot egymás fejéhez? Kicsit félek. Kérem aki tud írjon.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook