Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermek-gasztroenterológus keresek, tudnátok ajánlani? fórum

Gyermek-gasztroenterológus keresek, tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


6. Pandrea1 (válaszként erre: 4. - Lurkó4)
2012. jan. 18. 15:25

felhívtam a dokit és áprilisra kaptunk időpontot :(

holnap találkozunk a mi dokinkkal és megbeszélem vele, hogy vagy csinál végre valami normális dolgot is vagy ajánlj valamit aki foglalkozik is a gyerekekkel. Fefe már nagyon sír, nagyon nem j ez így :(

2012. jan. 17. 12:13

Szia Györgyi!


Köszönöm szépen.

Írok privit.

Andi

2012. jan. 17. 05:29

Szia Andi!


Én a Bethesda kórházba hordom a gyerekeket. Nagyon elégedett vagyok velük, az orvos neve: Dr. Czelecz Judit, mindenki segítőkész, kedves és van dietetikai tanácsadásuk is. Én az Örs Vezér Téren lévő gyermek SZTK -ban kezdtem Dr. Kiss Melindánál, a doki szakmailag jó volt, de mindig rossz szájízzel jöttem el, mindig leszidott valamiért, úgy éreztem komplett hülye vagyok mellette. Itt teljesen mások,nagyon kedvesek, segítőkészek, foglalkoznak a gyerekekkel.

Nekem az egyik lisztérzékeny, a másik tejérzékeny és most vizsgálják a még nagyobbat, hogy ő is lehet, hogy tejérzékeny.

Én nagyon sok segítséget kaptam ettől a doktor nőtől és a kórháztól is. Családtámogatási dolgokban is segítenek.Merem ajánlani őket!

Megkérdezhetem, hogy mi van a kicsivel(írtad, hogy oxigénhiányos volt)? Csak azért, mert én is gyógypedagógus vagyok, kiemelten a korai fejlesztés a szívügyem. Én is saját gyerek miatt váltottam pályát! A 3. gyermek nekem is oxigénhiányosan született, ezért lettem gyógypedagógus. Apuka bírja még? A férfiak általában nehezen viselik.

Ha bármiben segítségedre lehetek: írj nyugodtan!Akár a kicsivel, akár törvények jogszabályok ismeretében. Tudom milyen nehéz ez, én 4 gyereket nevelek egyedül. A negyedik gyermek kései, véletlenül jött (imádni való és ráadásul ő lett a kislány, a többi mind fiú). Szülőként is ismerem ezt a helyzetet és a másik oldalt is látom: egy suliban vagyok gyógyped és mellette egy magánbölcsiben is dolgozom.

az e-mail címem:gyorgyifazekas@gmail.com vagy

telefon: 06-70- 6768-304

Üdvözöllek, barátsággal: Györgyi

3. Pandrea1 (válaszként erre: 2. - Brig9)
2012. jan. 16. 17:20

Igen, kb 1,5 éve. akkor a doki mikor elolvasta, hogy oxigénhiányos születésű és epilepsziás is így elküldte a neurológiára.

A mostani neurológusnál derült ki, hogy nem epilepsziás roham, onnan mentünk tovább GOR vizsgálatra ahol kiderült, hogy baromi savas, 24 óra alatt több reflux is létrejön, nincs étkezéshez kötve. Röntgen vizsgálat is igazolta a refluxot, de semmi más baj nincs, tehát elzáródás nincs.

2012. jan. 16. 17:18

Szia!


Tűzoltó utcai gyermekkórházat próbáltátok már?

2012. jan. 16. 17:03

Sziasztok!


2,5 éves kisfiamnak szeretnék egy olyan gasztroenterológust találni aki tényleg foglakozik is vele. Fefe oxigénhiányosan született, epilepsziával kezelve van a Heim Pál kórházban. Refluxos, baromi savas és valószínű tejérzékeny. Allergia vizsgálata mindenre negatív. Nyelőcsövére kap Ulcogant szirupot, de ez már nem válik be és a jelenlegi orvosunkkal nagyon nem vagyok kibékülve.

Budapest és környéke érdekelne.

Köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook