Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Yoni masszőrt keresek tudnátok ajánlani? fórum

Yoni masszőrt keresek tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2021. jan. 28. 15:02

A Yoni az csak kézzel történik,persze vannak olyan párok akik elmennek ketten és direkt arra mennek rá hogy a masszőr szexeljen a pár női tagjával


Baranyában van 1 tök jó masszőr srác

18. 71ddaa07fa (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2020. aug. 27. 11:43

A ,,hüvelyi" orgazmus is a csiklóból ered. Persze sok nő erről másként vélekedik.

Mi a csiklóból annyit látunk, hogy egy nagyjából borsónyi nagyságú valami. De befelé egy jóval nagyobb szerv, ami szexuális izgalom hatására, megduzzad és a nő hüvelyét a két szárával körbefonja, vagy ráfeszül. Így mikor a hüvely fala izgatva van a csiklóra is áttevődik ez az inger és ez váltja ki az orgazmust a nőnél.

Persze sokkal egyszerűbb úgy, ha közvetlenül a csikló kapja az ingert.

De olyan nőről is hallottam, akinek szüksége van a behatolásra az orgazmushoz.

17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 11:29

Beállítottsâg illetve kiêhezettsêg kérdése. :D

Szerintem egy idegen is tud izgató lenni, pont azért mert esetleg kiszámîthatatlanok a mozdulatai. :)

Szerintem. A hüvelyi orgazmus számomra nem létezik. Sose értettem miért akar minden nő a hüvelyên keresztül elêlvezni, mikor ott semmi olyan idegvêgződês nincsen ami orgazmust okoz. Igazat adok abban, hogy a csiklónak van köze hozzá. :)

16. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2020. aug. 27. 11:05

Szerintem a végkifejlet mindkét esetben ugyanaz. Az, hogy többet játszik egy ilyen masszázs során a ,,masszőr" a nő hüvelyfalán lévő pontokkal, az egy dolog. Bár véleményem szerint ezek a pontok sem biztos, hogy léteznek. A végén úgyis legtöbb esetben a csikló segítségül hívása hozza meg a várt eredményt.


Az a véleményem, és persze nem biztos, hogy ez így is van, hogy legtöbb ember, főleg nő, szerintem jobban el tudja engedni magát, ha a egy olyan ember izgatja, akit ismer és akiben megbízik. Ez mondjuk a férje, élettársa, szexbarátja, mintha egy először látott valaki nyúlkál a legintimebb helyére.

15. Epresturmix (válaszként erre: 14. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 11:03
Szerintem nincsen benne a szájjal történő izgatás. Csak sima masszázs, kézzel, ujjakkal. Pár éve néztem erről videókat. Hát nekem bejön. :D
14. 71ddaa07fa (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2020. aug. 27. 10:57

Ezt tudom. Pont azért írtam, hogy egykor ezt pettingnek neveztük. Legutolsó ismereteim szerint ott sincs behatolás, csak a nemi szervek kézzel, esetleg szájjal történő izgatását jelentette.

Ez a yoni masszázs nézetemben ugyanez. Egy kis kesztyűs báb készítése, valamit ciróka- maróka, majd ha ügyesen voltál jön az öröm a köbön. :))

13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2020. aug. 27. 10:49
És kötve hiszem, hogy otthon úgy csináljuk ahogyan ők. Bár jó lenne, de megvan ezeknek a fogâsuk, nem csak ìmmel ámmal odanyúlnak. :)
12. Epresturmix (válaszként erre: 11. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 10:48
A lingam magyarul pénisz, a jóni a női nemi szerv. Nem a szexet neveztêk el így, hanem ezek testrészek. ;)
11. 71ddaa07fa (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. aug. 27. 10:38

A véleményem 10 év távlatából sem változna. Adunk egy cikormányos nevet a dolognak, hogy jobban hangozzon és hogy többet lehessen kérni érte.

Szerintem a Pettingtanya, Örömfészer, vagy Kéjsufni név nem hozna annyit a konyhára.

De így, hogy yoni, meg lingam, sokkal hangzatosabb és sokan azt gondolják valami földöntúli dologban lesz részük.

Közben otthon ugyanazt csinálják a párok egymásnak évek óta.

10. Guruljka (válaszként erre: 9. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 27. 10:29
Azért eltelt már közel öt év a kérdés feltevése óta...
2020. aug. 27. 09:57

Nem akarom senkinek rontani az üzletét, de azt hiszem, akinek van párja, az nem kell hogy felkeressen szakembert.

Persze lehet ezt becézgetni, hogy ilyen masszázs, olyan masszázs, de mi anno tizenéves korunkban ezt pettingnek hívtuk.

Mondjuk biztos ilyen névvel nem lehetne annyi pénzt elkérni érte. :))

7. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 5. - 123e772adb)
2015. nov. 8. 04:35
Micsodaaaa? A múltkor csak úgy poénból feladtunk egy hirdetést. Nem hittünk a szemünknek, mert egy pár óra alatt 14-en jelentkeztek :D úgyhogy meg is fordult a fejemben, nem jobb lenne prostituálnom magam, mint a közúti szállítás bizniszben robotolni :P
6. a360345bdd (válaszként erre: 1. - Ca42fccc6a)
2015. okt. 14. 08:15
tantramasszőr a felhasználó neve!
5. 123e772adb (válaszként erre: 4. - 5fc54ca4aa)
2015. okt. 14. 08:12
Ki gondolta volna. :)
4. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 2. - 123e772adb)
2015. okt. 14. 08:02
Én tudok egyet ajánlani :o)
2015. okt. 14. 08:02
van a portálon is egy masszőr! ;)
2015. okt. 14. 07:44

Fuu ezt már én is ki akarom ezer éve próbálni! :)

Tapasztalat sajnos nincs, de keresőben találsz, és gondolom vannak vélemények is, hátha...:)

2015. okt. 14. 07:30
Szegeden, vagy környékén lenne a legjobb. De ha messzebb tud valaki ajánlani nagyon hozzáértő embert, akkor az sem lenne akadály. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook