Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekekkel jó programok Bp-en fórum

Gyerekekkel jó programok Bp-en (beszélgetős fórum)


10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 9. - Matyera)
2020. jún. 9. 16:59
Megéri:-)
9. matyera (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2020. jún. 8. 19:14
Ez jól hangzik, még nem hallottam róla. Átgonodolom. Mondjuk Ferihegy sem volt közel, de ez majdnem 50 km nekem otthonról.
2020. jún. 8. 17:56
Ugyan nem pesti program de nem messze onnan:Mi a Taksonyi pónifarmot nagyon szeretjuk.
2020. jún. 8. 17:54

Nekem is 10éves a lányom.Azért ha a Tarzanpark tetszik nekik az a Városligeti játszó is tetszene..

Hidd el az nem egy szokványos játszótér.

2020. jún. 8. 14:11
Na,a Minipolisz még nincs nyitva. Persze ezt már indulás után tudtam meg.😂 Viszont így xtragyors döntést kellett hozni, repülőgép emlékpark, Ferihegy.😁😁😁 Ez jóóóó!!👍👍
5. matyera (válaszként erre: 4. - Orsi2017)
2020. jún. 8. 11:18
Köszi! Libegő nem rossz, majd egyeztetek a gyerekekkel is. Párom kislánya nem Bp-i így neki azért vannak újdonságok itt. Mi persze már megjártunk sok szép helyet itt.
2020. jún. 8. 07:48

János hegy mehettek libegővel gyermekvasúttal vagy fogaskerekűvel.

Margitsziget van vadaspark esetleg bringázhattok egyett .

Budakeszi vadaspark a vadasparkon kívül van egy kifejezetten nagyobbaknak készült kalandpark.

3. matyera (válaszként erre: 2. - Orsi2017)
2020. jún. 7. 21:25
Köszi. Annyira a játszótér már nem érdekli őket, Tarzan Parkkal meg a hétre kimaxoljuk a játszóterezést.😁😁 De. Városliget tipp az jó. Időtől függ majd. Ezért is próbálok minél több programot felírni, hogy legyen miből válogatni.😊
2. Orsi2017 (válaszként erre: 1. - Matyera)
2020. jún. 7. 20:31
Városligetben lett egy új nagy játszótér , sok játék de nagyon sokan vannak.
2020. jún. 7. 18:30
Tudtok ajánlani jó programokat, helyeket Budapesten, ahol két 10 évessel el tudnánk ütni az időt? Szabin leszek a héten és eljött a párom kislánya is, gondoltam jövünk-megyünk majd a héten. Minipolisz és Tarzan Park már felvéve a listára. Tropicarium, Állatkert, CsoPa, most nem kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook