Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Március 15. Budapesten gyerekekkel? Vannak olyan programok, amikre érdemes elmenni? fórum

Március 15. Budapesten gyerekekkel? Vannak olyan programok, amikre érdemes elmenni? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 10. 21:26
Du hallottam a rádióban, hogy a várnegyedben is lesznek programok,tánc,gólyaláb,előadás stb.
2011. márc. 10. 21:23

szia!

Nos nem tudhatom, mi kelti fel az érdeklődésüket, de pl a magyar nemzeti cirkusz pesten van a 15. kerületben és márc. 15-én is van két előadás... én is csak onnan tudom, mert minden nap ott megyek el mellettük. ha gondolod nézd meg a honlapjukat, bár lehet hogy kicsit húzós pénzügyileg

2011. márc. 10. 20:37

sziasztok? kiskányom és kisfiam már szépen "érdeklődik" a téma irán, 6 és 4,5évesek, arra gondoltam elmennénk Pestre ott látványosabb események vannak. Tud valaki ajánlani gyerek-programot keddre? Ami kis gyereknek is élvezhető, pl valami lovas-huszáros bemutató? a neten nem találok, de biztos van ilyen nem? (lehet rosszul kerestem)

köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook