Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyakran visszatérő petefészekgyulladás fórum

Gyakran visszatérő petefészekgyulladás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
80. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 76. - Kovacsildiko69)
2009. ápr. 27. 16:56

Csináltak Nálad tenyésztést? Az antibiotikumot mindig ennek kéne megelőznie, csak úgy nem írhatnák fel.

Én úgy szoktam megoldani, hogy mivel tudom a nődoki úgysem csinál még elötte elmegyek a nemibeteg gondozóba és a nődokihoz azzal a kenet-lelettel megyek és igy el lehet érni, gogy tényleg azt írja fel amit kell és ne csak úgy a vakvilágba kezelgessen.

79. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 78. - Beuci888)
2009. ápr. 27. 16:49
A cickafarkfű tea már sokaknak segített.
2009. ápr. 26. 00:30

Ildiko, igy legyen otosod a lotton! Az ultrahang petefeszek-cisztat mutatott ki. 6-8 het mulva kell visszamennem kontrollra. A radiologus szerint el kell mulnia, de persze nem torvenyszeru. Amugy a ciszta 3x3 cm nagysagu.

Egyebkent van-e olyan trukk, amelynek segitsegevel termeszetes modon meg lehet szabadulni a cisztatol? :)

2009. ápr. 24. 08:23
Koszonom Ildiko a valaszodat. Egyebkent 32 eves no vagyok, gyermektelen. A parommal gumival vedekezunk. Normalis, hogy mar 4 hete tart ez az allapot? Fogytam is, mert nincs etvagyam. Sajnos itt az orvosok nem igen tesznek semmit: maj. 11-ere vagyok kiirva ultrahangra, ezert is dontottem ugy, hogy elmegyek magandokihoz, ami ugye nem ketfiller, foleg itt Angliaban. Legalabb tudnam, h megis mibajom van...Mert meg nincs diagnozisom, talan majd holnap...
76. kovacsildiko69 (válaszként erre: 75. - Beuci888)
2009. ápr. 24. 06:38
EGy kis ciszta is kb ugyanolyan tüneteket produkál,mint a petefézekgyulladás.Azt az ultrahang ki tudja mutatni.
2009. ápr. 24. 01:22
Sziasztok! Azt szeretnem megkerdezni, hogy petefeszekgyulladas eseten hol faj a has? nekem a koldokommel egy vonalban, bal oldalt faj iszonyatosan, neha belenyilall lentebb is, sot, a huvelyemnel szuro erzest erzek. Az egesz gondom ott kezdodott, h neha vereztem, a menstruacio kozott felidoben. Rakszures eredmenye normal volt (Angliaban elek, csak ennyit irtak), igy az orvos felirt egy antibiotikumot, amit el kezdtem szedni es onnantol kezdodtek a fajdalmaim... Allando hoemelkedesem is van, gyenge vaagyok, etvagytalan. A mult heten a surgossegire is bementem (remelve, h csinalnak ultrahangot is), vettek vert es vizeletet. Az orvos csak annyit mondott, h nincs fertozesem, hagyjam abba az antibiotikum szedest: gyulladascsokkentot irt fel es fajdalomcsillapitot. A mai napon azonban egy nagyobb darab barnas valadek tavozott belolem, aminek vegulis orultem, mert talan igy ki tudnek tisztulni. Hat fogalmam sincs mi a bajom, de eleg gyenge vagyok mar :S Szombaton megyek nogyogyaszati ultrahangos vizsgalatra, mar elore felek, h mit talalnak... Volt vkinek hasonlo tunetegyuttese? Koszi: Bea
2009. ápr. 20. 10:39

Furcsa, hogy nem használt egyik antibiotikum sem. Lehet,hogy Nálad sem baktérium okozza, vagy vegyes fertőzés és ezért nem sikerül kikezelni. Tenyésztés nem történt? A semmire kaptál gyógyszert?


Sok embernek segitett a jódos irrigálás is. Azt hiszem lehet kapni jód tablettát. Ez ezüskolloid is ugyanezt elvégzi. Sőt ha "csatatér" van akkor a nődoki is ki szokott fertőtleníteni azt hiszem jóddal bár ezt csak ugy hallottam. Ezután már csak tejsavval kell irrigálni és vége a szenvedéseknek.

73. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 72. - C3194ec9c7)
2009. ápr. 20. 10:19
Lehet benne valami. Nekem is azt mondta a természetgyógyász, hogy a páros szervek betegségei(petefészek,vese) párkapcsolati problémákra utalhatnak. Hát én felülvizsgáltam a párkapcsolatomat de nem találtam semmit. Ha sok cukrosat eszek attól viszont elkezd fájni a hasam. :(
72. c3194ec9c7 (válaszként erre: 71. - Kovacsildiko69)
2009. ápr. 20. 07:05
A lelkedet kéne rendbetenni, mert szerintem ott a problémád gyökere.
71. kovacsildiko69 (válaszként erre: 70. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 20. 06:39
Nem,még ezt sem próbáltam,de már nagyon sok antibiotikumot ettem,és nagyon unom.
2009. ápr. 17. 14:39
A Gynexet próbáltad már? Most olvastam a neten még petefészekgyulladásra is ajánlják különböző növényekből készül tehát természetes. Azt hiszem én kipróbálom.
69. kovacsildiko69 (válaszként erre: 68. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 16. 06:23
Köszi,majd kipróbálom.
68. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 67. - Kovacsildiko69)
2009. ápr. 14. 17:01

Szia!

[link]


Az oldal tetején rögtön az első. Én ilyet használtam. Gyógynövényszaküzletben vettem, de sok helyen kapni étrendkiegészítőként. Gyógyszertárban nem tudom van-e szerintem nem jellemző.

Nem mertem többet inni napi 1 teáskanálnál. Ez a megelőző adag. Problémák esetén napi 2 tk. A max. napi mennyiség 3 tk! Ennél többet nem szabad. Bár oldatonként is szokott változni az ajánlott mennyisége. Az eladótól is megkérdezheted.

Használtam már néhányszor, de legutóbb már le sem nyeltem csak 10 percig zubogtattam a számban majd kiköptem. Így is szívódik fel belőle.

67. kovacsildiko69 (válaszként erre: 66. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 14. 07:18
Még azt soha nem próbáltam.Hol lehet venni,és mi a neve?
66. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 65. - Kovacsildiko69)
2009. ápr. 5. 18:56
El szokott múlni magától, bár időnként mindig megfájdul hol egyik, hol másik oldalt. Gondolom az összenvések miatt. Ezütkolloidot ittam egy hónapig, szerintem az hozta rendbe.
65. kovacsildiko69 (válaszként erre: 64. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 3. 10:19
Szia!És elmúlik magától,vagy csak antibiotikumtól?Én is állandóan ettől szenvedek.
2009. márc. 31. 18:04

Nekem meg folyamatosan van. Van hogy elmúlik, aztán ha gyenge az immnrendszerem akkor megint fellángol. :(


Természetes fogamzásgátlás, mert gyulladt petefészek nem termel petesejtet ergo nem lehet teherbeesni.

2009. márc. 31. 15:14
Nekem mar sokszor volt,sőt egyiket ki is kellett venni de ilyen tünetek hogy szédülés stb nem volt..
62. 6ebf587766 (válaszként erre: 59. - Barbek)
2009. márc. 31. 15:13
Voltál azóta dokinál?
61. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 58. - Barbek)
2009. márc. 31. 15:12
A tünetek alapján lehetséges, de biztosat csak orvos tud mondani. Gondolom már elmentél hozzá és kezelés alatt állsz. Jobbulást!
60. barbek
2009. márc. 8. 11:17

látom mindenki nagyon segítőkész...

köszi

59. barbek
2009. febr. 24. 13:04

De még soha nem volt petefészek gyulladásom. Bár most nagyon félek ettől. Hétvégén rettenetes gyengének éreztem magam. De most megint jól vagyok.

Segítsetek!

58. barbek
2009. febr. 24. 12:51

Sziasztok!

Én egy 18 éves lány vagyok. Már pár hete van néha jobb alhasi szúró fájdalmam. Meg nagyon érzékeny is a jobb alhasi felem. Hétvégén volt szédülésem, hányingerem és étvágytalanságom. Ez a szúró fájdalom nem annyira fájdalmas, inkább kellemetlen és érzékeny. Folyásom is volt kb. egy hete, ami nagyon kellemetlen volt számomra. Először azthittem egy hüvelygombát kaptam el, de mostmár nem vagyok biztos benne...

Lehet hogy egyoldali petefészek gyulladásom van? Segítsetek!

Köszi: Barbi

2009. febr. 24. 11:24

Sziasztok!


Hogy vagytok? Meggyógyultatok már?

Én ma voltam dokinál... és kis petefészek gyulladásom van :/ De állítólag nem vészes...

56. kovacsildiko69 (válaszként erre: 47. - 9df60c3431)
2008. júl. 14. 07:18
Szia!Na,pénteken voltam a Gea-n.Azt mondta,mégegyszer nem kísérletezik tükrözéssel,elküldött ct-re.Re mélem,ott majd végre kiderül,higy most honnan erednek a fájdalmaim.Neked a tükrözéskor az egész vastagbelet végig tudták nézni?Ct-re aug elejére kaptam időpontot,úgyhogy addig még kínlódhatok.
55. ell86 (válaszként erre: 52. - A105f023ec)
2008. júl. 11. 18:51
Nekem is többször volt már. Mindig csak erős alhasi fájdalommal járt. Egyéb nem volt.
54. ell86 (válaszként erre: 50. - Kovacsildiko69)
2008. júl. 11. 18:49

Nem használok semmi ilyesmit, de elgondolkoztam, hogy lehet, hogy nem ártana....


DE ez nekem túl sokba kerül...

53. kovacsildiko69 (válaszként erre: 52. - A105f023ec)
2008. júl. 10. 15:07
Nekem már nagyon sokszor volt,de mindig más tünetekkel jelentkezett.DE az egy vagy kétoldali hasfájás mindig volt.
2008. júl. 9. 18:49
Hali!Milyen tünetei vannak a petefészekgyulladásnak?
51. 9df60c3431 (válaszként erre: 49. - Ell86)
2008. júl. 9. 18:11
Tapasztalataim alapján sajnos igen :(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook