Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyakran visszatérő petefészekgyulladás fórum

Gyakran visszatérő petefészekgyulladás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. jún. 11. 11:40

Előtte engem is mindenféle gyulladással kezelgettek, a derekam is egyfolytában fájt. Plusz két oldali szúró, vagy épp görcsös fájdalmaktól szenvedtem, amik hol felerősödtek, hol maguktól megszűntek.

Szerintem mindenki aki ilyennel küzd és már minden egyebet kipróbált, menjen el egy vastagbél-tükrözésre. Esetleg egy béltisztítás is célszerű lenne. + egészséges étrend és életmód.


Remélem lesznek akiknek ez segít.

Mindenkinek Jobbulást kívánok!

2008. jún. 11. 11:13

Én egy éve küzködtem időszakos alhasi fájdalmakkal, amire egyik antibiotikum sem használt.

Az orvos a bél-traktus problémájára kezdett el gyanakodni, mivel akkor még szűz voltam. Így nem hitte el h petefészek-gyulladás lehet.

Azt vettem észre, hogy székelés után napokig semmi bajom.

Ezt elmondtam az orvosomnak, aki vastagbél-tükrözést javasolt.

Találtak valamit, ami okozhatta a rendszeres alhasi fájdalmakat. Azóta jól vagyok.

2008. máj. 26. 20:42

Sziasztok!


Mindenkinek ajánlom a biorezonanciás kezelést! Ezt kínai orvoslással foglalkozó természetgyógyász végzi, privibe adok e-mailt vagy telefont is!:)

Nekem nagyon bevált, pedig folyamatosan női gondjaim, és petefészekgyulladásom volt.

2008. máj. 26. 06:56
Sziaszto!Én szedem folyamatosan a fogamzásgátlót,de ugyanúgy állandóan van petefészekgyulladásom.Ráadásul a petefészkeim állandóan fájnak,még akkor is,amikor az orvos azt mondja,hogy nincs gyulladás.Sokan javasolják a Gynevac injekciót,nem tudom,megéri-e az árát.
2008. máj. 23. 23:25

Sziasztok!

Elég sok hozzászólást elolvastam, és döbbenetes mennyi nőtársam küzd ugyanezekkel a panaszokkal! én legalább 6 éve folyamatosan orvosról orvosra járok, és mindenhol letudnak egy antibiotikummal, a maximum eddig a vérkép-vizelet, ultrahang vizsgálatok voltak, meg hogy ejnye, itt egy csúnya gyulladás lesz.. az a helyzet hogy régóta ismerem a mesét, minden orvosnál ugyanaz van, megoldás nélkül. Már sokszor könnyes szemmel jövök ki a rendelőből, nem a fájdalom, inkább a düh miatt, hogy nem igaz hogy ennyire nem foglalkoznak VELÜNK. Jelenleg Klionnal és Zinnattal mérgezem magam immáron X-edszerre, de a hasfájás és a derékba kisugárzó fájdalom csak erősebb. Fogalmam sincs mit tegyek. Írt fel fogamzásgátlót is, olvastam itt a fórumon is, hogy megnyugtatja ott a dolgokat.. de biztos kell még a folyamatos gyulladások mellé egy hormonkúra is?? Félek, és már nincs ötletem mit szedjek, kihez forduljak.

Ha valaki hasonló problémára megtalálta a megoldástkérem írjon!

larahthereal@gmail.com

15. kovacsildiko69 (válaszként erre: 1. - Agida82)
2008. ápr. 30. 06:36
Olvastam egy régi írásod.Sikerült azóta valami jó szert találnod?Ha igen légyszi,írd meg,mert nekem is pont ez a problémám.Előre is köszönöm.Cím:ildi1969@vipmail.hu
2008. ápr. 30. 06:31
Elég gyakran van nőgyógyászati fertőzésem.Nem maradt valakinek egy doboz Klion tablettája?Szívesen átvenném.Ildiko jeligére cím ildi1969@vipmail.hu
2008. márc. 30. 12:45
Sziasztok! Nemrég voltam orvosnál,mert a párommal babát szeretnénk ezért abba hagytam a fogamzásgátlót.Tizenkét éve szedtem és most vették észre,hogy KB 8éve folyamatosan gyulladásban van a petefészkem.Lehetséges,hogy a foamzásgátlótól van? Eddig nem éreztem,most viszont érzékeny.A doki nem adott semmi gyógyszert csak annyit mondott 6hét mulva menjek vissza.Aki volt hasonló helyzetben és tuna tanácsot adni,azt megköszönném.
12. 2ab728965c (válaszként erre: 11. - 2ab728965c)
2008. jan. 17. 19:56
Ja és: mielőbbi JOBBULÁST!!!!
11. 2ab728965c (válaszként erre: 10. - Ketlyn25)
2008. jan. 17. 19:55

Fogadj szót a dokinak, szedd be a gyógyszert.

Ennyiből nehéz eldönteni, főleg egy laikus valakinek, hogy mi okozza a tüneteidet.

Ha doki látott és Ő ezt javasolta, jobb megoldás egyelőre nem nagyon van, mint bekapni az antibiotikumot.

2008. jan. 17. 11:17
sziasztok, szerintetek terhesség vagy petefészek gyulladás. férjemmel együttlét utánni 3 naptol enyhe szúró görcsöket érzek hol egyik hol másik petefészkemben. Folyásom nincs csak ez az érzés ami a lábamba is kihat ja és persze tök fáradt vagyok. Doki semmit nem lát még de mit is látna 1 hete kezdődött és azt mondta szedjek doxicilint mert valószinűleg petefészek gyulladás :( bár nekem még soha nem volt petefészek gyulladásom. Az első kisfiamat császárral szültem. Nektek mi a tapasztalatotok? köszönöm előre is.
2007. nov. 18. 09:56

sziasztok!

nekem egy idöben nagyon sürün volt petefészek gyulladásom, kb 2-3 havonta. pedig rendesen felöltöztem, nem ültem hideg helyre, nyilvános cwc-n semülök rá az ülökére, akkor mitöl lehetett? azt beszéltük a dokival, hogy nagyon is elképzelhetö hogy lelki oka van. nagyon sok betegség vissza vezethetö a pszichés problémákra. nekem valószínü így jött elö.lehet hogy az a szervem gyenge volt és azért ott csapodott le minden. amióta szültem, azóta ha jól emlékszem nem volt ilyen gyulladásom. már 5 éve.

2007. okt. 25. 10:56
Nekem is egy vacak felfázás után alakult ki visszatérő petefészek-gyulladás. Már ott tartottam, hogy strandra csak 2 fürdőrucival jártam. Pancsi után ruhacsere, mert ha a vizesben mászkáltam, másnap randiztam a dokimmal. Teljes kivizsgálásom is volt, persze negatív minden. Az akkori nőgyógyim azt mondta, szerinte a sok gyulladástól összenővések lettem a hasamban, ami hajlamosít az újabb gyulladásra. Megvigasztalt: terhesség alatt ezek szétszakadoznak majd. Igaza lett. Az első gyerek után 1,5 évig nem volt hasfájásom. A kicsi 4 éves, de a hasfájás nem jött vissza. Remélem nem is jön, mert több babát nem tervezünk :)
2007. aug. 23. 17:51

sziasztok!

Nekem 4 éve jelentkezett elösször a petefészek gyulladás pont 2 héttel az első spirál felrakás után. Azóta folyamatosan szenvedtem benne, egészen 1 hónappal ez elöttig. El akartam menni a dokimhoz mert nagyon erős fájdalmaim voltak, de szabin volt így felmentem a netre és elkesztem keresgetni gyógynövényeket a bajomra. Meg is találtam a neten a cickafarok kapszulát és a Tőzegáfonyapor kapszulát más nevén Cran-c-30-at.

Pár száz forintos cuccok, de nekem nagyon bevált.

Ugyan a dokihoz elmentem 1 hétre a szedésük után, hogy megnézessem magamat, és eredményként miután megnézett azt mondta, hogy nagyon csúnya petefészek gyulladásom van és felírt 3 hónapi antibiotikum kezelést ami napi 6 tabletát jelentett volna, de elegem lett és úgy döntöttem nem váltom ki. Szedem tovább a gyógynövényeket fájdalmam már abszolút nincs, egyébb tüneteim is úgy látom szépen enyhülnek. Csodára tudom nem számíthatok, de majd 3-4 hónap után vissza megyek

a dokihoz és megnézetem úgy is hogy mennyit javult.

2007. jún. 12. 07:47

Bocs hogy belevartyogok, de a fog. gátló pont jó erre a nyavalyára, mivel leállítja a petefészek működédét, így az "pihenni tud".

Régebben nekem is nagyon gyakran volt a jobb oldali "fészkemmel" baj, begyulladt meg ciszta meg minden ilyen, sokszor elviselhetetlenül fájt is.

orvosok SEMMIT se tudtak tenni vele, vártam hát türelmesen 2-3 évet, és elmúlt magától.

2007. jún. 11. 20:11

Nekem is elég gyakran előjön. Szúr a hasam mindkét oldalon, és néha úgy érzem, hogy kiesik az egész berendezés... Az én dokim is nagyon erős antibiotikumot írt fel, nekem sem volt sokáig hatása. Egyik doki nagyobb hülyeséget mond a másiknál, valamelyik azt se tudja, hogy miért fáj a hasam. Magam sem tudom, hogy mit kellene tenni! Van, amikor magától elmúlik az egész, de eléggé aggasztó, hogy gyakran begyullad.

Én meg még csak fogamzásgátlót sem szedek. Meg semmi mást.

4. f124753f33 (válaszként erre: 1. - Agida82)
2007. jún. 11. 16:15
....Az lemaradt nem tudom, hogy szedsz-e fog. gátlót, de mérlegelni kellene, hogy érdemes lenne abbahagyni, amíg rendbe nem jössz.
3. f124753f33 (válaszként erre: 1. - Agida82)
2007. jún. 11. 16:14

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos a hosszadalmas, és váltogatott antibiotikumok sajnos kedveznek a gyulladás kialakulásának!

Szerintem időt kéne hagynod magadnak regenerálódni, és ha lehet elhagyni az összes antibiotikumot. Természetes módon immunrendszererősítés kellene, meg rengeteget inni.

2. Joyce (válaszként erre: 1. - Agida82)
2007. jún. 11. 16:13
Nem tudok semmit, de esetleg gyógynövényekkel, meg homeopátiával lehet, hogy lehet segíteni. Sajnos nem ismerek olyan orvost, aki ehhez ért. Ezzel nem sokat segítettem.
2007. jún. 11. 15:14

Elég gyakran van petefészek gyulladásom, ha elmegyek orvoshoz mindig ad valami erős antibiotikumot (amitől utánna minden bajom van) ami valójában soha sem hosszútávú.

Tud valaki rá valami jó természetes gyógymódot.

Előre is köszi

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook