Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyakori hasfájás, görcs terhesen fórum

Gyakori hasfájás, görcs terhesen (beszélgetős fórum)


3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 15:46

Nekem 2ik terhességemnél volt ez.Állandóan úgy éreztem,hogy szétszakad a hasam alja,hogy valami gond lehet.Sétára sem tudtam menni az utolsó hetekben.Nagyon kellemetlen volt.Nekem is végig zárt volt.Időre császároztak is.4,320kg lett.

Megértem,hogy aggodalmaid vannak,én is úgy voltam,viszont simán zajlott minden.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 14:54
Nálan 4 hónaposan kezdett görcsölni a hasam. Nem fájt, csak bekeményedett. Ha rövid ideig tart a megkeményedés az nem gond, de ha hosszabb ideig, az igen. Amíg tart, addig kevés oxigént kap a magzat. Nekem ezt mondta az orvos. Onnantól veszélyeztetettként aggódtam végig a terhességet. Nem dolgozhattam, de ágynyugalomra nem volt szükség. Egészséges lett a fiam. Ez 44 évvel ez előtt történt. Azóta biztos van valami kezelési mód a görcsök megszüntetésére.
2021. márc. 8. 13:33

Középidős terhes vagyok, gyakran járok orvoshoz legutóbb 3 napja voltam...

Elmondtam neki hogy nagyon sokat fájdogál, görcsöl a hasam, derekam is fáj néha keményedek is. Aztmondta semmi gond a növekvő méhem okozza ... teljesen zárt vagyok.

Azért én mégis aggódom, nehogy korai vajúdás legyen főleg esténként elalvás előtt gyakori ez.

A baba egyébként nagyon aktív már kívülről is látszik nagyokat hullámzik a hasam, igazi kis ninja...:)

Más is volt így? Írnátok nekem tapasztalatokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook