Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gumis bútorhuzatot szeretnék varrni a 3 részes ülógarnitúránkra, tud valaki szabásmintát valahonnan? fórum

Gumis bútorhuzatot szeretnék varrni a 3 részes ülógarnitúránkra, tud valaki szabásmintát valahonnan? (tudásbázis kérdés)


6. kovsz (válaszként erre: 5. - Gligi)
2009. júl. 19. 11:17
köszike:-)
2009. júl. 19. 06:29

Nem kell szabásminta csak eszközök és bátorság :-)

Az anyag képlékenységétől függ, hogy bizonyos részekbe hogyan fog besimulni, ezért javaslom, hogy 2cm varrásszélességgel dolgozz és akkor jobban tudsz igazítani! Ami a végén nem kell azt kivágod és eltisztázod :-)

Bizz magadban! Sok sikert :-)

2009. júl. 18. 20:24
persze csak a kezdet nehéz,meg a tudat, hogy azt a sok anyagoot elszúhatom esetleg.De köszi a támogatást.
2009. júl. 18. 16:00

pedig ugyan az mint egy ruha,,leméred a bútort!!

esetleg lerajzolod az oldalait!!

én már csináltam sok féle bútorra huzatot!!

de leírni nehéz!!

2009. júl. 18. 15:26
Sziasztok.Aki tud kérem segítsen nekem.Drága gyerkőceim meg az idő vasfoga kikezdte a 3 részes ülőgarnitúránkat.Én szereteném megvarrni rá a huzatot amit pl a qulle katalógusba is látni gumis bútorhuzat néve, de nem merek hozzákezdeni szabásminta nélkül.A szakmám szerint női ruhakészítő vagyok, de nem bútorszövet készítő.Aki ilyennel foglalkozik az kérem segítsen nekem!
2009. júl. 18. 15:20
Gumis bútorhuzatot szeretnék varrni a 3 részes ülógarnitúránkra, tud valaki szabásmintát valahonnan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook