Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Green Gold Imune(Wellstar termék) fórum

Green Gold Imune(Wellstar termék) (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. f3bc31c291 (válaszként erre: 7. - Kisstoth)
2011. jún. 4. 22:12

helló! csak egy-két kérdés? a barátnőd-nél mi változott pontosan a labor értékein,mi volt rossz

ami jóra változott? Milyen probléma volt a bőrével ami rendbe jött? Pontosan mennyit fogyott és milyen diétát tart,ha tart valamilyent?

Ha valaki olvassa ezt a fórumot és szedi ezeket a

szereket,kérem írjon ide ,akár jót is !!??

Köszi...

7. kisstoth (válaszként erre: 6. - F3bc31c291)
2011. máj. 29. 06:49

Képzeld el, pénteken találkoztam egy kedves barátnőmmel, aki szintén szedi az Imune kapszulát. Állítólag 4. hónapja. Szed hozzá kinetot meg geniot is. Csodásan néz ki, tele van energiával, szép lassan fogy. A bőre gyönyörűen rendbe jött (saját elmondása szerint még sosem volt ilyen szép, pedig 59 éves). A labor eredményei kiválóak. Azt mondta mindenfogyókúrát és "csodaszert" kipróbált már, de eddig csak ez hatott neki. Hihetetlen változáson ment át, és állítólag azóta, mióta szedi ezt a bigyót. Akkor most ki érti..

Arra gondolok, hogy az egyik embernek a problémáira bejön ez az alga dolog, a másiknak nem.

A gyomor probléma (és az egész emésztőrendszer, belek) egyébként azt jelenti, hogy az életed tele van olyan dolgokkal, amit nem tudsz "megemészteni". Én is refluxos vagyok és amikor nekem ezeket a dolgokat az orvos mondta bizony elgondolkodtam. Valóban így van, sok minden nyomja a "beyemet" akmit nem tudok kimondani, hanem magamba folytom. És pesrsze ez a következménye. Dolgozom rajta, de sajnos az ember, ha ilyen típusú, akkor nagyon nehéz változtatni.

A kullancsot megnézem neked. Ez biztos, hogy igaz, hogy rosszkor voltál rossz helyen. De valamiért mégis éppen Te voltál ott és nem más. Valmiért nekd üzennek ezzel a jellel, hogy valami nem OK az életedben, csk sajnos mindig magunknak kell megtalálni, hogy mi aza ami nem helyes és amin változtatni kellen, hogy teljes életet tudjunk élni.

Na, nem papolok, jalentkezem, ha okosabb leszek.

Puszi Maruszja

2011. máj. 28. 22:59

Amiről megfeledkeztem:a gyomorsav problémámat/túl sok/ sem oldotta meg az Imune,próbáltam kihagyni a Refluxont de gyorsan vissza kellett rá szoknom,

mert jött vissza a gyomor sav a torkomba.

5. f3bc31c291 (válaszként erre: 4. - Kisstoth)
2011. máj. 28. 22:01

Bár milyen segítséget meg köszönök!Bár szerintem egy fertőzött kullanccsal való találkozás nem annyira lelki probléma,inkább csak rosszkor voltunk rossz helyen a kullanccsal egyetemben.Az egyéb

betegségeim pedig azért még nem annyira súlyosak ,

ott lehet segítene a relaxáció.

Nézegetem a netet,de számomra érthetetlen módon ,

annak ellenére,hogy tavaly április óta van az Imune az országban, nem találni róla véleményeket

csak a saját oldalukon.Azok meg természetesen csak

ódákat zengenek a szuper hatásról !!?????

Ha talál valaki véleményeket,ossza meg velem,

kíváncsi vagyok bemerjük e vallani,magunknak is ,

hogy csak kidobott pénz volt... Köszi

4. kisstoth (válaszként erre: 3. - F3bc31c291)
2011. máj. 27. 21:51

Basszus, pedig annyira jónak tűnt. Annyi mindent mondtak róla.

A fene a betegségedet. valahogy pedig meg kell tőle szabadulnod :::!!!

Együtt érzek veled.

Minden esetre köszönjük, hogy megosztottad velünk nem éppen kiváló tapasztalataidat, ez ismét nagy tanulság.

Vigyázz magadra, és esetleg próbálj meg valami önfejlesztő technikát alkalmaznio (meditávció relaxáció) Állítólag a betegségek a lelki problémáink kivetítése és jelzése, hogy változtatnunk kell. Ha gondolod megnézem a könyveimben, hogy ezek a betegségek mitól lehetnek.

Jó éjt.

3. f3bc31c291 (válaszként erre: 1. - Sade78)
2011. máj. 26. 23:17

2010 októbertől szedtem az Imune-t.Fogyás,immunerő

sítés,magas koleszterin szint,vércukor

probléma,székelési probléma,haj hullás,látás romlás,Lyme-kór miatt kezdtem szedni napi 3X2 caps-át.

Az első héten örültem,mert naponta volt székletem,de a második héttől megszokta a szervezetem és visszaállt minden!Napi 3-4 liter citromos vizet ittam meg,minimális szénhidrát bevitel,csirke mell,párolt zöldéggel minden nap,reggelire alma,délután olajos hal,rozs kiflivel/két nap-egy kifli!/.Rengeteg fagyasztott meggy,szeder,ribizli vacsorára.Sikerült így lefogynom 5 kg-ot.Szerintem ehhez az Imunénak semmi köze nem volt!A legutóbbi laboromon a koleszterinem magas,a vércukor határon van.

Az utolsó csepp a pohárban-húsvétkor elkapott egy rendes nátha,lázzal,torok fájással,két nap fekvéssel.Jelenleg még mindig rekedt vagyok.Az

Imune elfogyott úgy két hete és nem is dobok ki rá több pénzt!Ennyi bőven elég!!Felháborítónak tartom,hogy rák betegeket szédítenek azzal,hogy meggyógyulnak tőle!!Manapság ha el akarnak adni valamit-ráfogják hogy fogyaszt vagy rákot gyógyít!

Nekem ez a tapasztalatom.Labor leleteim tudom

mutatni és az üres Imunés dobozokat is./szög,apró

csavar tárolására jók a férjemnek a műhelyben/

csak borsos volt a "doboz" ennyiért!!!

Ja!! és egy hete jött meg az újabb pozitív Lyme

leletem!!

2011. ápr. 7. 16:50
Én is kíváncsian várom.
2010. ápr. 11. 11:25
Azért indítottam ezt a fórumot,mert szivesen venném a hozzászólásokat kinek mi a tapasztalata ezzel a termékkel??Milyen mellékhatások vannak értem ezt a hasmenésre fogyásra stb.Mennyi idő alatt jelentkezett fogyás vagy akár a hasmenés vagy más tünetek??Köszönöm ha valaki ír erről!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook