Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Green Gold Imune(Wellstar termék) fórum

Green Gold Imune(Wellstar termék) (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. voma (válaszként erre: 33. - Judit0503)
2014. okt. 14. 12:34

szia Judit!

szeretném megkérdezni, hogy anyukád milyen adagban szedte az imunet, kb mikor vette észre a változást? (vérnyomás csökkenést) és mennyire volt neki magas a vérnyomása előtte?

Nekem is magas vérnyomásom van, és reményeim szerint ez segít majd. + ha fogyok tőle, az még szuper lenne. (a dokim irt fel vérnyomás csökkentőt, de a gyógyszer hatására köhögni, öklendezni kezdtem. azt mondta ja azért, mert savat csinál, és az marja a torkomat. úgyhogy felirt még egy gyógyszert. ami 3-4 nap múlva nem hozta meg a javulást. Mérges lettem, és leálltam mind a 2 gyógyszerrel. Aztán egy barátnőm említette ezt az algát, remélem segít az én vérnyomásomat is csökkenteni....

Ha másnak is van vérnyomáscsökkentő tapasztala, kérlek írjátok meg, meg azt, hogy miylen adagban szeditek a kapszulát!

köszönöm!

sziasztok:

Margit

37. gesztie (válaszként erre: 36. - Rékan)
2014. okt. 12. 16:23
köszi a választ! Én is csökkenteni fogom, most 2x2-t szedek.
36. Rékan
2014. okt. 11. 12:33

Sziasztok!



Kb 20 éve fáj(t) a térdem 1,5 éve kezdtem szedni imune-t az első hónapban 2x2 db-ot azóta napi 1-2 db-ot, rendszeresen tudok edzeni (aerobik, futás, kerékpár) és egyáltalán nincsenek problémáim. Nekem nagyon bevált. :)

2014. okt. 10. 19:45
Sziasztok! Én másfél hónapja szedem az Immune-t. A dokornő ajánlotta, azt mondta, hogy napi 3x2 kapszulával kezdjem, aztán majd lehet csökkenteni idővel az adagot! Kédezném attól aki régóta szedi, hogy milyen adagban? Köszi!
2014. okt. 2. 23:01
Ja még annyit, hogy - akinek nem használt - tudják-e hogy ezek mellett az algák mellett nagyon fontos a napi 2-3 liter víz ( nem cukros üdítők ) mert hiába szabadítja fel az alga a mérgeket a szervezetből ha nincs elég víz ami kimossa. Így a test továbbra is savas marad és a betegségek sem tudnak eltűnni. Ha jól használjuk az algákat akkor a hasznunkra lehetnek és mellékhatásként pár kilót le is adhatunk, ha van felesleg.
2014. okt. 2. 22:51

Sziasztok!

Én kb 1 éve lelkes alga fogyasztó vagyok és csak jót tudok mondani róla. Mondhatnám azt hogy sohasem vagyok beteg. Igaz, az olcsóbb spirulina port szedem de nekem bevált.

Anyukám az Imunet szedi pár hónapja és teljesen rendbe tette a vérnyomását, energikus, megállt a hajhullása. 70 évesen olyan fitt hogy 20 évet simán letagadhatna és ez nem vicc :-)

32. Luca
2014. szept. 9. 11:04
Köszönöm a választ . nekem azt mondták hogy 3 napig 1 db , utána 3 napig 2x1 , utána 3x1 majd 4 hét után 3x2 , de ez szerintem sok . azért kértem tanácsot hogy mégis ki hogy szedi.
31. Ninocs
2014. szept. 5. 22:03
egyébként ahol vetted nem adtak erről infót?
30. Ninocs
2014. szept. 5. 22:02

Szia Luca!


az első héten napi 3x1 kapszula

a 2-4 héten napi 3x2 kapszula

a 4. héttől 3x1 kapszula


a terápiás adag 3x2 kapszula, tehát ha elkap valami betegség ntha, influenza stb


cukorbetegeknek a napi adagja 2x1

29. Luca
2014. aug. 29. 17:55

Sziasztok


Én ma vettem a wellstar imune kapszulát . szeretnék tanácsot kérni , mennyi kell szedni belőle . azt mondták fokozatosan kell emelni az adagot . kinek mi a tapasztalata hogy mennyi az optimális adag .

28. erka99
2014. aug. 22. 11:48

Én úgy tudom az asztaxantin nevü anyag, ami miatt különleges, ez az egyik alga típusnak a hatóanyaga.Nagyon erős antioxidáns.

Tehát alga és alga között is van különdbség nem mindegy hogy melyik típus van benne. Én használom már szinte folyamatosan, és bevált.

több infó:

[link]

27. Agines
2013. dec. 23. 18:54
Sziasztok! Mi a különbség a Green Gold Imune alga és más alga termékek között? Köszönöm!
26. .Ági.
2013. nov. 7. 23:07
Elmúlt az ekcémám,energikusabb lettem,szebb lett a bőröm! Mindenkinek ajánlom!
25. tárnics (válaszként erre: 24. - .Ági.)
2013. nov. 5. 13:33

Szia!

Szeretném kipróbálni a terméket,örömmel venném,ha írnál a tapasztalataidról. Minden érdekel, amit fontosnak tartasz .

24. .Ági.
2013. nov. 5. 12:02
Sziasztok! Én már 4 éve fogyasztom, szívesen megosztom a terméktapasztalataimat! :-)
23. zsazso
2013. okt. 16. 17:32

Van aki már hosszabb ideje szedi ??? Véleményekre lennék kiváncsi.

köszönöm.

2013. ápr. 21. 12:36
en jartam nyirokcsizmara,ami csodat tud tenni meregtelenites cimen. nemreg kaptam par szem imune algat hogy probaljam ki. a meregtelenitesnek is es ennek is köszönhetö. h tele vagyok energiaval sosem vagyok kb almos es a hasi zsirom ettöl jmbban megy le,se lassan se gyorsan. en megrendeltem, mert jot tett velem..
21. furján gyula (válaszként erre: 20. - Holdacska34)
2013. márc. 18. 18:28
ezeket a kis műanyag kapszulákat így kell bevenni ! nem kell kiönteni belőle a port ,hanem úgy ahogy van egy pohár vízzel meginni!
2013. márc. 16. 13:59

sziasztok

Lehet,bután hangzik a kérdés,de az immune kapszulát egészben,tokostól kell bevenni vagy ki kell önteni a tartalmát belőle?

2013. márc. 8. 08:35
kb két hónapja rendeltem a wellstartól green gold forever young algaport,ittam is napi egy kávéskanálnyit vízzel elkeverve pár napi fogy. után teltségérzet puffadás több levegővétel a megszokottnál,sóhajtozások hegye,mintha az epémnek nem lenne jó sok büfögés stb .elmentem orvoshoz ,ultrahang vérvétel ekg ,stb erdmény:negativ szüneteltettem a szedését az algának ,most újra fogyasztom az egy kávéskanálnyi adagot már négy napja és visszajöttek a tünetek .nem tudom mitévő legyek ?,hagyjam abba a szedését ,dehát nem azért vettem kidobni meg nem akarom ahoz túl drága volt! nem e járt valaki hasonló módon? mi lenne a megoldás? köszönöm a választ!
2012. dec. 2. 08:44

Jó napot kívánok

imént elolvastam a fórumnak a hozászolásait megvagyok döbbenve amit irtok.....szeretnek hozzáfűzni ahhoz h. valakinek nem segíttet... Szamos ügyfeleim vannak akik a Wellstar termékekkel megvannak elégedve valakinek hat fel év után valakinek 1 év után de van h lassan kezdődik el mert a processzió ne akarjuk azt h 1 nap alatt úzé ki a mérges anyagokat... Ha meg annyira tájékoztattad a wellstar partnerét?hogy kezdte meg a tisztítást?szeretnem megtudni mi szerint kezdtetek adagolni a kapszulákat? olvastam olyan hozászolást h mi csak pénzt akarunk keresni ...... Na most nagyot tévedtek mert abból h a termékeket áruljuk abból ám nem lehet megélni nekünk a jövedelem tiszta más alapon van megoldva semmi kepén sem a termek eladással..2 évig szedtem a Gren gold purt magamon akartam kipróbálni h tényleg e hat nos 2 év szedessél 20 kilót fogytam a borom olyan lett mind a babáé a depresszió eltűnt stb. így ekkor eldöntöttem partner leszek csak magam szamara volt a termek aztán elkezdtem nagyobb szférában dolgozgatni és aki eböl akar élni nem a termekből el... de az nem ide tartozik .... Imune kapszulák összetétele? Ha valakit annyira érdekkel és nem tudjatok megtalálni a netten tessek mire vagyunk itt mi tanácsadók nem??? és meg 1 dolog a Imune nem orvosság se tabletták....köszönöm sziasztok

2012. júl. 27. 12:29

Sziasztok!


Nekem nőgyógyászati és fogászati problémák miatt ajánlotta az endokrinológusom ezt az Imune kapszulát, mert ő foglalkozik ezzel a termékkel, előadásokat tart ezzel kapcsolatban stb.. Az elmúlt másfél évben nagyon magam alatt voltam az egyre sűrűsödő problémáim miatt. Sajnos odáig jutottam, hogy nagy esély van rá, hogy megműtsenek a petefészkemre. Majdnem 2 hete szedem már az Imune-t, fokozatosan emelem az adagot, most napi 3at szedek. Én nagyon jó dolgokat hallottam róla, sokan csodaszerként emlegetik. Még különösebb változást nem érzek, de nagyon bízom a hatásában. Ártani biztosan nem fog. Sokaktól hallottam, hogy fogyasztanak algákat más formában is és nagyon dicsérték. Én is kipróbáltam már sokféle terméket, sőt jelenleg is szedek más táplálélékkiegészítőket, de nálam a legnagyobb probléma lelki eredetű és ezt tudom. A meglévő betegségeim mind annak köszönhetem, hogy nagyon szorongó, depis alkat vagyok, mindent a szívemre veszek, rengeteget aggódok minden miatt és sajnos elhanyagoltam a testmozgást is a tanulmányaim miatt. Nagyon nehéz életstílust váltani, nekem eddig nem sikerült, de tudom, hogy ez a fajta szemléletmód nem vezet sehová. Úgyhogy mindenkinek tanácsolom, hogy higgyen a gyógyulásban és bízzon ezekben a termékekben, mert ha önmagában a szer nem is tesz csodát, de segíthet leküzdeni a betegségeket, ha hiszünk benne.

2012. júl. 2. 12:04
Sziasztok nem nagyon irogattok ide,de kérdezek hátha valaki válaszol,van a wellstarnak az imune terméke ami nálunk 55 euroba kerül és most tudtam meg,hogy ugyanez a termék az ökonetnél fél árba kerül.Vajon ugyanez lehet vagy csak hamisitvány?és ha igen akkor hogy lehet,hogy fél árért van?
15. Maggie047 (válaszként erre: 13. - Hiden)
2012. máj. 29. 00:37
Szia! Azóta eltelt pár hónap, érdekelne segített e az a termék. Köszi ha válaszolsz.
14. Erdeklodo6 (válaszként erre: 13. - Hiden)
2012. febr. 14. 19:25
Kedves Forumosok! Sikerult mar valakinek kideriteni, hogy mi az egyes Imune kapszulak osszetetele? Eddig sehol sem talaltam, pedig szertinem ez alapveto lenne, hogy hozza lehessen ferni.
13. hiden
2012. jan. 11. 00:15
Jaj azt elfelejtettem írni,hogy persze a kapszulát a fogorvosomtól vettem,azért írtam,hogy nem tudom nem csak emiatt akart engem rábeszélni.
12. hiden
2012. jan. 9. 12:28

Sziasztok!


Nem tudom olvassa-e még valaki ezt a fórumot.

Kb egy hónapja állapítottak meg cisztát az egyik felső fogamban.Iszonyatosan bedagadt az egész arcom.A röntgen felvételnél kiderült,hogy a foggyökér csúcs beteg-cisztás és ,hogy állítólag nem tudott becsontosodni az ínyem.A fogorvosom az Imune mikroalga tablettát javasolta.Azóta szedem ,de persze még nincsenek nagy változások.Egyébként sajnos sok másik fogam is megy tönkre,ami így 20évesen nem annyira normális dolog,a fogorvosom azt mondta,hogy az immunrendszerem lehet legyengülve.Ezen kívűl még számos más betegségem is van,nőgyógyászati ,vérszegénység...stb ,de ebbe nem szívesen mennék bele.Szóval akkor azt mondta,hogy ezt a fogat akkor a legtöbb orvos egyből kihúzná.Nem is tudom elmondani,hogy mit érzek,mert egyszerűen még bele sem merek gondolni,hogy el kelljen távolítani ezt a fogat,mivel szinte elől,de abszolút látható helyen van.Tudom,hogy ez nem olyan nagy dolog,mert ez "csak"egy fog,de nekem igen.Lehet,hogy sok betegségem is ez miatt a góc miatt van,nem tudom...Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek meglehet menteni ezt a fogat ezzel a kapszulával?(állítólag,az orvosom elmondása szerint két embernek a fogát is mentette már meg ezzel). Az igazsághoz mondjuk az is hozzátartozik,hogy az orvosom nyilván beszállt ebbe a rendszerbe,vagy nem tudom ez a Wellstar nem MLM rendszerben működik?Szóval nem tudom,nem csak ezért akarta-e rám beszélni.Habár nem egy pénzéhes orvosnak ismertem Őt meg,sőt!Illetve még azt szeretném megkérdezni,hogy szerintetek mennyi ideig kellene szednem kb.hogy hasson?

Nagyon szépen köszönöm ,ha vki elolvassa és válaszol!

Üdv:hiden

11. f3bc31c291 (válaszként erre: 10. - Angie's)
2011. aug. 1. 21:20

Eltűnt a hozzászólásom-az utolsó !!!

Töröltem magam erről a fórumról!!

10. angie's (válaszként erre: 3. - F3bc31c291)
2011. jún. 28. 08:19

Hello mindenki!


én itt már egyszer kitálaltam a wellstarról, le is tiltották a témát jogi probléma miatt. (törölték). A színtiszta igazat vitattuk meg....ki-ki tegye oda, ahova akarja. Az immune-t nem ismerem (akkor még nem volt), a poralgák jók, de jó a többi cégé is (számos cég kínál spirulinát, chlorellát, litothamniumot, por alakban is). Szóval csak okosan.;-)

9. kisstoth (válaszként erre: 8. - F3bc31c291)
2011. jún. 5. 07:15

A barátnőmnek nagyon ki volt száradva bőre, de az egész testén. Ezek mellett a karja tiszta pattanás vagy arra hasonlító pöttyökkel volt tele. Most gyönyörű sima a bőre, hidratált, nyoma sincsezeknek a dolgoknak, pedig 59 éves. Nagyon magas volt a cukorja, gyógyszert kellett már szednie. Most az is teljesen beállt. A koleszterin és triglicerid szintje is a határ fölött volt, és most azis teljesen jó. Ő szedi még hozzá a Kinetot és a Geniót.

2 hónap alatt kb 5 kg-ot fogyott, szép lassan iindult meg róla. Most a lelkesedése nagyon nagy, vette ezt a Wellstar fogyiport, úgyhogy a vacsorákat azzal helyettesíti, de mondom ez csak néhány napja. Kíváncsi vagyok hogy megy e lejjebb a súlya.

Hozzáteszem ő az a nő, aki életében már minden szert, minden fogyókúrát, millió féle táplálékkiegészítőt kipróbált.(ökonet, sunrider, amway stb) Elmondása szerint eddig ez a szer volt, hogy jól érzi magát és változásokat vesz észre minden területen. Állítólag semmitől nem tudott fogyni, vagy ha le is ment ,akkor a duplája visszajött (jojó..)Ezzel az algával állítólag lúgosítja a szervezetét és a szervezet működése sejtszintig jön rendbe. Ezt magyarázta.

Szerinte a szervezet elsavasodása a legnagyobb gond, ha azt sikerül bármivel (lúgos vízzel, porokkal stb) visszaállítani, akkor a szervezet beállítja saját magát.


Nem tudom. Nála bevált. De a szervezetünk egyedi, mindenkinek más jön be. Lehet, hogy neked ez nem jó.

Hát ennyit tudok mondani. Lehet, hogy neked savasabb a szervezeted és több idő kell, hogy elinduljon a folyamat ?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook