Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Green Gold Imune(Wellstar termék) fórum

Green Gold Imune(Wellstar termék) (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. Melus6 (válaszként erre: 67. - Melus6)
2020. febr. 19. 15:43

A fejlemény: azóta vesemedence-gyulladást kaptam, kórosan vérszegény lettem, stb.

SZÓVAL ÉN SENKINEK NEM AJÁNLOM EZEKET AZ ALGA DOLGOKAT!!!

Csakis üzleti fogás!!! 🤮🤮🤬

67. Melus6
2020. febr. 12. 04:30

2 hónapja fogyasztom, és sajnos semmi jótékony hatását nem tapasztalom, sőt. Az allergiám ugyanolyan, mint volt, nem fogyok, pedig odafigyelek mit és mennyit eszek, ráadásul a jobb vesém valószínűleg ettől már fáj, és most várom, hogy mi lesz ebből. A fáradékonyságom sem szűnt meg, és az agyműködésem sem lett jobb, ahogy azt beharangozták ezzel a termékkel kapcsolatban. Remélem, hogy nem szeméttel szennyeztem magam hónapokig...Még jó, hogy csak ajándékba kaptam ezt az alga micsodát...

Mától abbahagyom, és bármennyire is szerettem volna hinni abban, hogy ez egy "csodaszer", én óvva intek mindenkit, hogy ezt szedje! 🥺

66. .Ági.
2019. jan. 28. 21:16

Én 9 éve fogyasztom, és ki merem jelenteni, hogy pár év, és mindenki asztalán ott lesz! 😊

Enélkül nem bírnám a 12 óra napi melót, és valószínűleg az ekcémám, hajhullásom sem múlt volna el! 🤔

2019. jan. 18. 08:09
bocsánat, lemaradt, hogy 2-3 liter vízzel
2019. jan. 18. 08:09

Cáfolom, hogy nem jó, ugyan még csak 1 hónapja szedem napi minimum 3 db kapszulát (van, hogy többet szedek be, de a 3db mindig megvan) 2-3 VÍZZEL!!!!! Ez fontos!!! Csak is VÍZ!! Nem cukros üdítővel!! És nem fél litert, jó sokat kell inni!

Legfőképpen a hajhullásomra szedem, a vaspótlásra, és hogy fogyjak.

Amit tapasztaltam e rövid idő alatt, hogy már nem alszom munka után, nem vagyok fáradt. Több az energiám igaz kicsit de mérséklődött a hajhullásom. Már nem annyi hullik ki.

Nem kívánom a cukros dolgokat már. (régen nagyon sokat ittam)

Majd még írok a tapasztalataimról.

Milyen érdekes, hogy nekem használ, pedig semmi érdekem ezt mondani.

Szerintem csak jól kell használni és segít. :)

2018. okt. 16. 20:21

Másfél hónapja szedem a Green Gold Imune kapszulát fokozatosan 3+2-re növelve és glükozamin kapszulát 1+1-ben, heti 1 gyógymasszázzsal.


Több évnyi térdfájdalmak után ma le tudtam guggolni. Életkor 65 év, és nem vagyok anyagilag érdekelt, az MLM rendszert mélységesen elítélem a 90-es évek óta.


Sejtszintig történő változást csak több hómap után lehet várni. Biztos vagyok benne, hogy többek csalódását a türelmetlenség okozta.

2017. szept. 25. 12:06
Én már nem szedem az Imune kapszulát! Nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet!
2017. szept. 25. 09:39
Sziasztok!Él még ez a fórum?
60. bjudit55 (válaszként erre: 57. - Akác56)
2017. jan. 4. 13:06

Nem tudom, olvastad-e az 54. bejegyzést.

Mivel a kapszulák nem egyforma mennyiségű cuccot tartalmaznak és a zöld por mellett homok is van benne, elhiszed-e hogy a honlapjuk azt írja, van benne D vitamin, akkor tényleg van?

59. bjudit55 (válaszként erre: 58. - Bjudit55)
2017. jan. 4. 08:59
jav: amit naponta beszedsz.
58. bjudit55 (válaszként erre: 57. - Akác56)
2017. jan. 4. 08:58
Mintha olvastam volna hogy igen, de azt a mennyiséget néhány kapszula amit napit naponta beszedsz, annyit biztos nem, hogy a D vit. szinted ideális legyen. Én ugyanannyi K2+D3-at szedek most is, mint Imune előtt.
2017. jan. 4. 08:15
Imune caps. tartalmaz D-vitamint és K2 vitamint? - ha tudja valaki légyszi írja meg!
56. bjudit55 (válaszként erre: 55. - Tárnics)
2017. jan. 2. 08:39

Én azt figyeltem meg, azok zengenek örömódákat az algákról akik forgalmazzák. Akinek nincs anyagi érdekeltsége, annak az elmondott tapasztalataiban jobban hinnék.

Nem, semmi változás az ég világon nincsen. Náthás hosszú évek óta nem voltam, de karácsony előtt szomszéd unokája úgy megfertőzött, hogy a mai napig majd ki szakad a tüdőm úgy köhögök, amellett, hogy sópipát is használok. C vitamint napi 2.000-et szedek, (2x1.000) nyújtott felszívódásút.


Milyen algát szedtél, és mennyit naponta? Még tervezem hogy szedném por alakban ez után ha elfogy, kb. 3 hónap lesz. De éreznem kéne előtte valami hatást, mert ha semmi nem lesz, nem csak az Imune-ben, de a teljes alga palettában megrendül a bizalmam.

Nyugodtan írd meg, az ha kérdezlek, beszélgetünk róla, az nem reklám. vagy ha ide nem szeretnéd, írd meg légyszi piviben mert nagyon érdekelne. Én egyébként a bioco alga komplexet tervezem por alakban, nem kapszulázva.

2017. jan. 1. 20:37
Nem érzel semmi változást, kicsit sem?Nem vagy energikusabb,kiegyensúlyozottabb?Pedig sokan áradoznak a termékkel kapcsolatosan.Úgy tűnik nincs mindenkire érványes általános csodaszer.Én más fajta algakészítményt szedtem, de én meg pont azért hagytam abba, mert túl erős testi lelki hatással volt rám. Ami nekem mindíg beválik kisebb egyensúlytalanságok esetén ,az a béres csepp,nagyobb c vitamin adaggal.Már aznap javulást szoktam érezni.
54. bjudit55 (válaszként erre: 52. - Tárnics)
2016. dec. 31. 14:53
1 hónapra sincs semmi. Begorombultam, mostantól 3x4-et szedek. Összesen 6 dobozzal vettem. Amilyen hülye vagyok. Elmondanám, tele van szeméttel. Lemértem 3 kapszula tartalmát: 0.6, 0.7, 0.8 gr volt a kapszulákban. Megittam, majd találtam a pohár alján egy csomó homokot. Megszárítottam, lemértem, az eredmény 0.5 gr. Lehet hogy több volt, nyelhettem is le belőle. Tehát 1 kapszulában elenyésző mennyiségű alga van, ha egyáltalán alga van benne. Bár lehet hogy az, mert nagyon poshadt pocsolya szaga van. Nem is értem, mire az a fene nagy óvatosság, hogy lassan emeljük a napi adagot.
2016. dec. 12. 17:46

Ha pontosak akarunk lenni, holnap este telik le a 2 hét, de mivel szerda reggel elfelejtettem bevenni, úgy számolom hogy szerdán kezdtem. Egyenlőre semmi hatást nem érzek, csupán sokkal többet kívánok inni, és simán megiszom a napi 3 liter ásványvizet. Előtte felét sem. Azt olvastam, valakinél hónapok múlva kezdődnek változások az egészségi állapotban. Valójában ez az életszerű szerintem is, nem az hogy bekapom a kapszulát és upsz, minden OK! :))

Na majd látjuk.


Közben rátaláltam a Bioco Immun Supreme termékre. Ugyanaz mint az Immun, csak por alakban, gazdaságosabb. Ugyanannyi pénzért havonta nagyobb mennyiséget lehet beszedni. majd fontolgatom még ha elfogy amit vettem, melyikkel folytatom.


Úgy gondoltam most, hogy fél év múlva elmegyek az onkológiára, kérek egy vérvizsgálatot, ott rengeteg mindent néznek benne.

52. tárnics (válaszként erre: 51. - Bjudit55)
2016. dec. 12. 17:12
2 hét eltelt,érzel valami változást?
2016. nov. 30. 08:00

29.-én kedd este elkezdtem szedni. 3x2-t.


Eddig 1 olyan embertől tudtam tapasztalatot begyűjteni akinek nincs az Imune-val kapcsolatban anyagi érdekeltsége. Neki semmit nem használt.

2016. nov. 27. 16:36
Ma rendeltem 2 Imune-t. Majd beírom a tapasztalatomat, hátha érdekel valakit. :)
49. bjudit55 (válaszként erre: 46. - .Ági.)
2016. nov. 26. 17:49
Milyen okból hagytad abba a szedést?
2016. nov. 25. 11:16

Én is elkezdeném szedni az Imune-t, mégpedig elsősorban csontritkulásra. Az egyetlen bajom eddig az vele (máris), hogy azok dicsérik leginkább akik üzletileg foglalkoznak vele.

Milyen nagyszerű lenne olyan fogyasztók gyógyulásairól olvasni, akiknek nem fűződik anyagi érdeke a termékhez.


Nagyon várom hogy felpezsdüljön a fórum. Gyertek, írjatok!

47. Tapi7
2016. jún. 21. 10:15
Olyan nincs akinek nem javit valamin. 4000 vitalanyag van benne mig mas keszitmenybe 270- 120-100 stb. Max nem iszol eleget. Aki algat szed 3-4 liter viz kell.
46. .Ági.
2016. febr. 10. 19:07
3 évig szedtem folyamatosan, úgyhogy tutibiztos működik, csak enni kell, inni sokat, és elkezd dolgozni az alga! Partner vagyok a cégnél, és sok emberen segített már a termék!
45. GreenAngel333 (válaszként erre: 44. - Davidmark)
2015. aug. 2. 20:27
Csodás hatással van a szervezetre, mindenkinek csak ajánlani tudom, a betegségek 90%-a elsavasodáson alapszik, ami a vitálanyag, ásványi anyag hiánya miatt van, és ezt a problémát oldja meg könnyedén ez a kis zöld erőmű. Kell neki azért néhány hét, pár hónap hogy mind érzékeljétek a jótékony hatását. Kitartás !
2015. júl. 30. 14:49

Sziasztok!


Mi ajánlás után kezdtük el szedni az algát, gyerekek napi egyet kapnak, én napi 2x2-t. Gyerekeknél még nagy eredményről nem tudok beszámolni, ugyanis 10 napja szedjük, de nekem megállt az iszonyat hajhullásom, úgyhogy nagyon örülök! :)

43. GreenAngel333 (válaszként erre: 42. - Husika87)
2015. júl. 21. 15:32
Én évek óta foglalkozom ezzel a készítménnyel, nem tapasztaltunk olyat, hogy ez befolyásolná a fogamzásgátlást, pozitívan hat a szervezetre, sok esetben meddőségben is segítséget nyújtott, mert az elsavasodás miatt lehet ilyen. Ha bárkinek kérdése van, nyugodtan írjon nekem privátban
2015. máj. 27. 14:40

Sziasztok! estleg azt tudja valaki hogy fogamzásgátlóra van e valamilyen hatással az imune kapszula? tudom hogy van olyan gyógyhatású készítmény ami van rá hatással...

a válaszokat előre is köszi :)

2015. márc. 4. 20:28
Napi 2 kapszulát eszek, megkezdtem a 7. hónapot. Sokkal jobban érzem magam, nem betegedtem le a télen, az influenzát sem kaptam el, pedig nem oltattam be magam. Persze nem vagyunk egyformák, de szerintem egy doboz nem egészen három hónap alatt fogy el - ennyit megér az egészségem. Éreztem javulást, az előző időszakhoz képest, amikor még nem szedtem. Vérnyomásom nem ingadozik, nem vagyok olyan fáradt, jobban bírom a megterhelést.
2015. jan. 4. 19:52
ha bármelyikteknek ilyen téren szüksége van tanácsra, keressen priviben, szívesen segítek, elég sok tapasztalatom van ezen a téren.
2015. jan. 4. 19:51
Az alga egy tökéletes táplálék, de nem elég csak ezt enni,nagyon fontos az egészséges táplálkozás, sok nyers étel fogyasztása, én 7éve fogyasztok algát, és nagyon jó véleménnyel vagyok róla, az Imune egy csoda azt hiszem, a vörös alga által egyedi , talán nincs ilyen komplex összetételű a piacon.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook